Skocz do zawartości
marcin9962

Mile na Kilometry ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko może trochę denne ale, czy da się na komputerze pokładowym żeby z mil pokazywało mi w kilometrach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz MFA + to zmienisz sam a jesli nie pozostaje VAG COM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dim2

Tak da sie to zrobic najszybciej VAGIEM tez tak mialem robione!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak da sie to zrobic najszybciej VAGIEM tez tak mialem robione!!!

hehe czy ja wiem czy najszybciej? Nie lepiej wejsc w MFA+ i zmienic jednym kliknięciem? Dlatego jak masz duzy ekranik to polecam przycisk w dol i tam juz intuicyjnie trafisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co to jest to MFA+ i jak to zmienić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MFA+ to jest ten ekranik z komputerem pokladowym. A wiec na manetce od wycieraczek przytrzymaj przycisk w dół wyszkoczą tobie dwie funkcje (jedna to nazywa się MFA a drugasetting czy jakos tak) w kazdym bądz razie wybierasz tą drugą. nastepnie wchodzisz w dział Unit i tam juz zmieniasz na L/100km i potem back back i potem na samym koncu klikniesz na MFA i wszystko gra. Jezeli cos jest nie jasne to pisz wytłumacze bardziej starannie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A wiec na manetce od wycieraczek przytrzymaj przycisk w dół"

ale jak w dól ja mam tam od dołu "RESET/OK" i góra,dół od komutera a jak daje w dół manetkę od wycieraczek to mi sie w tyle uruchamia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koncu manetki masz przycisk ktory sie da wcisnac w gore lub w dol :). NIe reset na samym koncu manetki. I jak przytrzymasz w dol to na komputerze powinno sie pojawic menu ( jesli masz oczywiscie MFA+ ) jesli masz zwykle to nici z tego, jedynie VAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a silnik musi pracować czy nie ?

 

---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:16 ----------

 

"witam

 

w MFA masz info na temat spalania sredniego i chwilowego predkosci sredniej i chwilowej ktore drzwi sa otwarte zasiegu na danym paliwie czasie podrozy, sredniej predkosci

 

w MFA+ dochodzi

ustawianie limitu predkosci dla zimowek, oblsuga fabrycznej navi (rewelacja), telefonu, audio, ustawianie centralnego zamka, swiatel (follow home i to drugie ), obsluga acc, park assista i chyba pare innych pierdol

 

pozdrawiam "

 

to znalazłem na tym forum i już wiem co i jak i najważniejsze jak to rozpoznać :) dziękuje za pomoc Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na froncie maetki od strony fotela pasazera masz przyciski do sterowania komputrera. Jezeli oczywiście masz MFA+ bo jak zwykły MFA to Vagiem zmienisz ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na koncu manetki od wycieraczek takie cypki na na dole bo tam jest OK/RESET tylko na samym koncu manetki. Przytrzymujesz bodajze na zaplonie bo na wlaczonym silniku jezeli sie nie myle to nie zadzialala , i potem jak napisal kolega wyzej

w kazdym bądz razie wybierasz tą drugą. nastepnie wchodzisz w dział Unit i tam juz zmieniasz na L/100km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kolega ma w pasku MFA + i ma język Niemiecki... czy da się zmienić na język Angielski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się poczytaj tu:http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=19303&highlight=zmiana+j%EAzyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a ja miałem w prawym okienku wskazanie przejechanych kilometrów, teraz gdy ruszam pokazuje mi się prędkość w milach. Co pokombinowałem i jak można to wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie jak to się ustawia, ale jest to chyba kombinacja guzików przy liczniku dziennym.

A jest przydatne np kiedy Niemiec jedzie do Anglii i chce przestrzegać ograniczeń prędkości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie taki Niemiec że tu tylko pracuje i mieszkam ;)

Coś właśnie pomieszałem i nie wiem jak wrócić do stanu kilometrów a mile to mi nie potrzebne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak sie bawilem to przytrzymalem ktorys z guzikow po prawej stronie- chyba kluczyk, a potem ten od kasowania licznika jakos tak. Pokombinuj jakos z trzymaniem i naciskaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A napisze ktos jak przesc z mil na km VAGIEM. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w zegary (instruments) i zmieniasz kodowanie. Masz tam 5 cyferek - srodkowa (trzecia) zmien na 1 i zatwierdz. Tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatwione, wystarczy trzymać klucz i docisnąć do tego zerowanie, na krótką chwile pokażą się mile. Potem już ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności