Skocz do zawartości
mati

Centralny zamek potwierdzenie kierunkami

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam. poszukuje kostki do ktorej moglbym podlaczyc potwierdzanie kierunkami zamkniecie centralnego zamka. Szukalem juz na forum i znalazlem ze jest to brazowa kostka o nr.11 ale gdy ja rozlaczylem to kierunki caly czs dzialaly. Mam paska z 1999roku wedlog VIN jest to model 2000 i instalacje tez juz ma prawdo podobnie z modelu 2000

Edytowane przez mati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze wystarczy to zmienic VAGiem w module komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zrozumiałem to chcesz dołożyć niefabryczny sterownik do centrala? Jeśli tak to takiej kostki nie znajdziesz do której wpięcie rozwiąże wszystkie Twoje problemy. Sterowanie centralem masz pod tapicerką drzwi, kierunkami zasterujesz koło Twoich nóg, zasilania tez tam znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn teraz kierunki Ci nie mrygają przy zamykaniu auta?

A zamki się ryglują, brzęczyk niewyłączonych świateł działa, podświetlenie progów w drzwiach masz? Może instalację masz kompletną tylko po prostu zamek w drzwiach szwankuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wie ktos co to moze byc ,od pewnego czasu przestały mi działac kierunki przy zamykaniu z pilota,przedtem wszystko działało i bylo ok .moze wie ktos jak to naprawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj na forum wątków o centralnym zamku i mikrostyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn teraz kierunki Ci nie mrygają przy zamykaniu auta?

A zamki się ryglują, brzęczyk niewyłączonych świateł działa, podświetlenie progów w drzwiach masz? Może instalację masz kompletną tylko po prostu zamek w drzwiach szwankuje.

Wszystko mi dziala centralny mam zamykany po przekreceniu kluczyka w zamku. chcial bym kupic sterownik centralnegozamka podlaczyc potwierdzenie kierunkami i podlaczyc sie do drzwi do silownika zeby otwieralo mi z pilota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko mi dziala centralny mam zamykany po przekreceniu kluczyka w zamku. chcial bym kupic sterownik centralnegozamka podlaczyc potwierdzenie kierunkami i podlaczyc sie do drzwi do silownika zeby otwieralo mi z pilota
U tego gościa kupiłem podobny sterownik, (jestem z Krakowa więc odebrałem osobiście) -Polecam. Sterownik również ma wyjście na kierunki i podepniesz się bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyzej pisalem nie moge znalezdzz kostki z kierunkami po rozlaczeniu kostki 11 kierunki dzialaja caly czs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kierunki wpinasz w czarno biały i czarno zielony w brązowej kostce w Twoich nogach

Edytowane przez Stern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kierunki wpinasz w czarno biały i czarno zielony w brązowej kostce w Twoich nogach
w tej kostce jest na prawa i lewa strone kierunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kierunki wpinasz w czarno biały i czarno zielony w brązowej kostce w Twoich nogach

podpinam tylko kable ze sterownika czy cos jesszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję trochę stary temat. Otóż jak otwieram auto z pilota oryginalnego to kierunki działają, natomiast jak zamykam to nie chcą się zaświecić. Jak to jest w 3B. Kierunki obsługuje moduł komfortu, czy mikro styk w zamku? Dodam ze szyby mogę normalnie domykać z kluczyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odgrzeję trochę stary temat. Otóż jak otwieram auto z pilota oryginalnego to kierunki działają, natomiast jak zamykam to nie chcą się zaświecić. Jak to jest w 3B. Kierunki obsługuje moduł komfortu, czy mikro styk w zamku? Dodam ze szyby mogę normalnie domykać z kluczyka

 

 

kolego mam to samo... ale dzialalo normalnie do czasu jak zamykam to nie dziala a jak otwieram to dziala.. o co chodzi ? moze sobie z tym poradziles a jak nie to moze ktos wie o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z kierunkowskazami podczas blokowania/odblokowywania drzwi centralnym zamkiem. Działały przy odblokowywaniu/blokowaniu i nagle przestały. Sprawdziłem ustawienia w adaptacjach modułu komfortu. Były prawidłowe. Sprawdziłem czy wszystkie drzwi są odblokowywane. Okazało się, że zablokowały mi się tylne prawe drzwi. O dziwo po kilku dniach drzwi same się odblokowały i kierunkowskazy świecą tak jak na początku - zarówno przy odblokowywaniu jak i blokowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modol komfortu- adaptacja - kanal niepamietam ktory ale lec pokolei i cztaj 0-of 1-on

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności