Skocz do zawartości
Gość tutus

Czy można sprawdzić VAG-iem autentyczny przebieg

Rekomendowane odpowiedzi

Przebieg z czego? Bo z licznika to odczytasz bez żadnego kabla. Po drugie jakiś lipny ten link.

 

---------- Post added at 08:27 ---------- Previous post was at 08:20 ----------

 

Tutaj =>http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=1060861&postcount=175 masz napisane od kiedy była możliwość sprawdzenia, co wcale nie znaczy ze we wszystkich od tego czasu da rade sprawdzić. A z licznika nie odczytasz nic więcej niż to co widać na wyświetlaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PYTANIE KOLEDZY A CZY W PASSACIE 1,9 TDI 110 KM Z GRUDNIA 98R MODEL 99R NIEBIESKIE ZEGARY ODCZYTAM PRZEBIEG TYM KABLEM---VAG K+CAN Immo PIN Przebieg Klucz Tacho Crashdata-STRONAhttp://moto.allegro.pl/vag-k-can-immo-pin-przebieg-klucz-tacho-crashdata-i1261226787.html

Kabel i jaki pytasz, to zwykły Commander, a na jego temat na naszym forum było już wiele. Reszta, jak napisał kolega powyżej. U Ciebie na 99% nic nie ma w sterowniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge ci przebieg odczytac

Edytowane przez comoaligato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chce sobie kupic ten kabel i sprawdzić przebieg mojego autka http://allegro.pl/vag-k-can-1-4-usb-licznik-immo-diagnoza-opisy-i1321259439.html Mój pasek jest 1999 roku 1.8t. Czy to prawda że można sprawdzić orginalny przebieg ,cofnąć licznik i dorobić kluczyk z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

 

 

_scalone

Edytowane przez tony_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w każdym pasku (mój jest z 2002 tdi avf) da się odczytać przebieg z ECU 15 ? Próbuje to zrobić programem VCDS 10.6, ale wyskakuje mi info że funkcja niedostępna ? Może ktoś ma jakiś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w każdym pasku (mój jest z 2002 tdi avf) da się odczytać przebieg z ECU 15 ? Próbuje to zrobić programem VCDS 10.6, ale wyskakuje mi info że funkcja niedostępna ? Może ktoś ma jakiś pomysł ?

Jesteś pewien że masz ECU 15?Bo jeśli tak to powinno się dać.VCDS masz fully registered?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w każdym pasku (mój jest z 2002 tdi avf) da się odczytać przebieg z ECU 15 ? Próbuje to zrobić programem VCDS 10.6, ale wyskakuje mi info że funkcja niedostępna ? Może ktoś ma jakiś pomysł ?

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=1068716&postcount=181

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To znaczy, że nie wygrałem w tym lotto :-(. Szkoda. Zaraz uderzę z jednym pytankiem na PW :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis w aukcji grubo przesadzony, przede wszystkim nie zrobi nic sam kabel tylko odpowiedni soft i to nie jeden program do wszystkiego bo takich nie ma tylko cofanie licznika to inna bajka, diagnoza to inny. Poza tym sporo prób i samo kształcenia żeby samemu dać radę bo to tylko niby proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I druga sprawa nie wszystkie passaty miały pamieć przebiegu zapisywanego w pamieci kompa czyli EDC15 które oczywiście także można ustawić wg własnych potrzeb polak potrafi czasami jest tak że model 99r ma pamięć drugą a 2000.lub nawet 2004 nie zalezy jaki model trafimy także to taka loteria jest odradzam kable z allegro lepeiej podjedz lub wyszukaj gościa który ma profesjonalny sprzet i podepnie się i zczyta jaki jest lub był przebieg Pozdro:)

Edytowane przez Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli, krótko i na temat ...

- przebiegu nie sprawdzisz.

- a z dorobieniem kluczyków i " korektą przebiegu",

raczej nie powinno być problemu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie kluczyka i immo tym kablem bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w polskim Vagu jak wejdę do silnika i odczytam epprom to jest to właściwy odczyt (kabel k+can commander)? Czy z tak odczytanego wsadu można wyciągnąć przebieg jaki został zapisany przez ECU, czyli sprawdzić autentyczność jeśli nie zostało wykasowane?

Jeśli tak to będę kogoś prosił o o odczytanie przebiegu jaki został zapisany.

Dziękuję i pozdrawiam,

Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w polskim Vagu jak wejdę do silnika i odczytam epprom to jest to właściwy odczyt (kabel k+can commander)?
Polski vag odczytasz ale tylko błędy i parametry. nie wyciągniesz nim nic więcej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z odczytem pamięci z sterownika silnika w moim pasku. Używam programu VAG+K+CAN COMMANDER 1.4 (jest u mnie CAN)i kabelka http://allegro.pl/show_item.php?item=1355633954, który łączy się z sterownikiem EDC15, ale nie chce czytać z niego. Może miał ktoś podobny problem i mógłby coś poradzić?

Edytowane przez kurzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie nie odczyta bo tego przebiegu tam po prostu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli co tam siedzi zamiast niego, mogę to jakoś sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli co tam siedzi zamiast niego, mogę to jakoś sprawdzić?

Możesz.Jak wejdziesz VAG-iem w Engine,powinno ci wyświetlić model sterownika twojego silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W swoim pasku przede wszystkim na 99,9% nie masz sterownika EDC 15.

W AFN nie ma EDC15? :zeco

Jak wejdziesz VAG-iem w Engine,powinno ci wyświetlić model sterownika twojego silnika.

Będzie widać oznaczenie sterownika, ale nie w układzie EDC15/16, tylko będzie podany jego numer jako część zamienna, tzw. VAG Number oraz w polu obok oznaczenie i rodzaj silnika (TDI/TFSI i jego pojemność, itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności