Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A wymienię to sam czy muszę jechać do mechaniora ? Nie orientujesz się czy jest tu gdzieś jakis opis jak to ogarnąć ?

 

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=457148 Popatrz na to

i na to https://www.youtube.com/watch?v=UWHj3kR56XQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego byłem właśnie przy samochodzie w celu sprawdzenia co i jak. Wsadziłem kluczyk, wkładka kręci się dookoła i nawet wyszła mi razem z kluczykiem na zewnątrz. Zamówię na allegro ten zestaw który kolega tu zapodał i w weekend się przysiądę. Dzięki pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam jeszcze pytanie przed jutrzejszą robotą, czy muszę rozbierać dzwi jak na manualu który podesłałał kolega wyżej czy wystarczy jak wykręce te śruby i wyjme wkładke ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy wystarczy jak wykręce te śruby i wyjme wkładke ?

wykręcasz tylko śrubę, ale nie całkowicie, kręć i lekko ciągnij, ta śruba obraca ,,pierścień,, który obracając się odbezpiecza wkładkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chyba coś zepsułem albo mój zamek nadaję się całkowicie do wymiany gdyż po montażu wszystkiego jak na manualu zamek co prawda działa ale dzwii można otworzyć bez klucza. Jakieś sugestie ? Może coś ze spręzynką bo nie wiem czy dobrze weszła. Jaką funkcję pełni w tym wszystkim sprężynka ?

Edytowane przez gucioziom4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mowa o sprężynce z wkładki to odbija kluczyk do pozycji "0", ale jak źle poskładałeś go no to możliwym jest że tak będzie zamek chodził czyli źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak udało się zrobić :) myślałem że wyjdę z siebie kiedy zakładałem sprężynkę :/

A teraz mam gorszy problem który mnie chyba wykończy a mianowicie tylnie dzwi pasażera. Zacznę od początku, od momentu kupna samochodu te dzwi nie otwierały się z centralnego (z kluczyka bo nie mam pilota), poprzedni właściciel mówił że nie odbija zamek i wkładał rękę do środka w celu pociągnięcia za klamkę i się otwierało. Coś się zmieniło i dzwi nie otwierają się wogole. Znaczy raz miesiąc się otworzą poźniej znowu się zamkną i do nastepnego razu. (zamek centralny zamyka dzwii ale ich nie otwiera). Uprzedzając pytania to lampka alarmu w samochodzie się nie swieci, działa dzwięk ostrzegania przez zapalonymi swiatłami po zgaszeniu silnika i kiedy chce otworzyć dzwii to słychać jedek dzwięk odblokowujący i drugi z takim charakterystycznym dzwiękiem który nie otwiera tego zamka. POMOCY :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności