Skocz do zawartości
raf_1984

Listwy w carbonie!?

Rekomendowane odpowiedzi

Listwy w carbonie!?

 

Co myslicie o tym zeby listwy drzwiowe i w zderzakach zamiast lakierowac okleic folią ala'carbon?

Mam zielone B5 kombi

z góry dzięki za wszelkie sugestie!pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co myslicie o tym zeby listwy drzwiowe i w zderzakach zamiast lakierowac okleic folią ala'carbon?

 

Czekamy na rezultat twoich prac.... a potem będą komentarze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co myslicie o tym zeby listwy drzwiowe i w zderzakach zamiast lakierowac okleic folią ala'carbon?

Mam zielone B5 kombi

Myślę , że jak na mój gust to będzie lipnie wyglądać :(

Pozdrawiam Miłosz :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bedzie lipa, daj do lakiernika i wtedy bedzie efekt :) Po drugie, czy dałbys rade chropowate listwy dobrze obkleic folią? Wydaje mi sie ze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samą folią pewnie by nie dało rady, ale mi też przez myśl przeszedł podobny pomysł. Jest na to rozwiązanie, okleić listwę nie folią al'a carbon, tylko prawdziwym włóknem węglowym, można kupić w rolkach na allegro, tu masz link jak to zrobić [ame]

[/ame] tylko obawiam się, że carbon wygląda dobrze na białych/srebrnych/ciemno grafitowych samochodach? być może to tylko moje zdanie, pozdrawiam i czekam na efekt jeśli się zdecydujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za składniki w tych butelkach są??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro gdzieś widziałem kompleksowy zestaw z tymi "buteleczkami" ale jeśli się nie mylę na tym filmiku mówią co jest co, słownik angielko-polski nam wyjaśni wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carbon na listwach? Wybierasz się na jakąs potupajkę pod remizą?

 

Masz 3 razy za mało mocy, 3" za małe koło, i 10cm za wysoko od ziemi... -tyle ze strony wizualnej i mechanicznej

 

Do do strony merytorycznej:

honda_logo.jpgvw_logo%5B4%5D.jpg

widzisz różnice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj te czarne listwy dla witka niech ci cos namaluje na nich korektorem skoro carbon nie pasuje.

a po drugie nie wiedzialem ze zeby miec carbon na listwach trzeba miec 3 razy wiecej mocy zeby to pasowalo ze strony mechanicznej.

 

a jesli chodzi o wizualna, tu sie zgodze to raczej taki bajer dla samochodow niskich z wiekszym kolem, do seryjnego to bedzie lipa,

nie lepiej w kolor nadwozia??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj sobie na loz.

niektórzy to kombinują jak mogą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po drugie nie wiedzialem ze zeby miec carbon na listwach trzeba miec 3 razy wiecej mocy zeby to pasowalo ze strony mechanicznej.

chodziło mi o to, że carbonowe elementy montuje się w mocno wykręconych autach, aby dodatkowo zmiejszyć ich masę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wies bedzie tanczyc i spiewac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności