Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od czego zależy w jakim języku wydawane sa komendy z navi

 

do tej navi sa mapy V10, a to czy gada po PL czy w innym języku zależy od map, jaki język maja dograny. Poszukaj innej wersji map to będzie gadał po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem kilku dniowym posiadaczem passata z 2006r mam system nawigacji MFD2 DVD C samochód jest sprowadzony z Niemiec ale nawigacja jak i radio jest w języku polskim, wpisując jakieś miasto wyskakują tylko niemieckie miasta, Polskich nie ma ale jeśli dam MAP są wyświetlane Polskie miasta tyle ze nie można ich ustawić jako cel. Czy to znaczy ze muszę wgrać Polska mapę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej navi map sie nie wgrywa. Masz je na plycie. Posiadasz taka plyte z mapami. Przeczytaj ten watek to bedziesz wiedzial co i jak. Wszystko jest opisane na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wgrałem soft V30 polski i odblokowałem nawigację ale po włożeniu do nawigacji mapy gdy chcę zobaczyć mapę wyskakuje taki komunikat. Czy ma ktoś jakiś pomysł co może być nie tak ?2013-09-09 12.16.31.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Wgrałem soft V30 polski i odblokowałem nawigację ale po włożeniu do nawigacji mapy gdy chcę zobaczyć mapę wyskakuje taki komunikat. Czy ma ktoś jakiś pomysł co może być nie tak ?[ATTACH=CONFIG]107714[/ATTACH]

 

Błąd mapy - nie może odnaleźć miejsca. Dokładniej mówiąc po naszemu, masz starą mapę, która ma małe pokrycie. Zmień na nowszą mapę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko by było Ok... ale mapa jest V10 z 2013r. I nagrywana z różnych źródeł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź. W jaki sposób mogę sprawdzić czy laser jest trafiony? Muzykę i oryginalną v3 czyta bezbłędnie po czyszczeniu według instrukcji z forum.

 

Wiem, że odgrzewam kotlet, ale myślę że przyda się innym czytającym ten wątek.

Miałem taką samą sytuację. Czyszczenie nic nie dało, navi nie czytała nic (tylko CD). Kupiłem używany napęd (bagatela 350 zł), zaczęła wtedy czytać już stare DVD V2, nowszych już nie dała rady. Zdecydowałem się wymieć laser. Po wymianie lasera (170 zł + wymiana 25 min) navi ruszyła i czyta już płyty bez problemu.

Rozmawiałem z klientem który sprzedał mi laser. Stwierdził on, że jak jest już słaby laser, to i owszem czyta CD i stare DVD (mała ilość danych do odczytu gdyż mapy były mniej dokładne), ale gdy mamy już nowe mapy (duża ilość informacji do odczytu) to słaby laser nie wyrabia.

U mnie wymiana lasera pomogła i jest OK.

 

---------- Dodano o 14:11 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:11 ----------

 

Wszystko by było Ok... ale mapa jest V10 z 2013r. I nagrywana z różnych źródeł...

 

U mnie przy starej mapie V2 jak wklepywałem cel z V10 (ostatni cel) tak się działo, wyskakiwał taki ekran jak u Ciebie i tylko "OK" było podświetlone.

Wpisz jakąś "wiochę" gdzie nie trzeba nawet nr domu wprowadzać i wtedy powinno być ok, u mnie bynajmniej tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czasami czy soft nie jest zepsuty... bo powinno mi w kompasie pokazywać jakieś wartości a żadnych nie pokazuje. Zresztą za każdym razem muszę wkładać płytę z unlock bo tak to nie chcą się mapy ładować po wyłączeniu nawigacji. Ma ktoś może link do oryginalnej wersji softu V30 ? I czy jak mam już wgraną wersję V30 z polskim tłumaczeniem to mogę wgrać wersję V30 z angielskim językiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I czy jak mam już wgraną wersję V30 z polskim tłumaczeniem to mogę wgrać wersję V30 z angielskim językiem?

 

Tak, bez problemu. Później możesz wrócić też do wersji "spolszczonej" i tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, bez problemu. Później możesz wrócić też do wersji "spolszczonej" i tak dalej.

 

A masz może pewną wersję V30 ? Do MFD2 DVD jest tylko jedna wersja V30 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A masz może pewną wersję V30 ? Do MFD2 DVD jest tylko jedna wersja V30 ?

 

Najprawdopodobniej są dwie:

1. Anglojęzyczna

2. Spolszczona

 

Ale mogę się mylić. Wrzuć mi PW ze swoim @ to podrzucę Ci link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem kilku dniowym posiadaczem passata z 2006r mam system nawigacji MFD2 DVD C samochód jest sprowadzony z Niemiec ale nawigacja jak i radio jest w języku polskim, wpisując jakieś miasto wyskakują tylko niemieckie miasta, Polskich nie ma ale jeśli dam MAP są wyświetlane Polskie miasta tyle ze nie można ich ustawić jako cel. Czy to znaczy ze muszę wgrać Polska mapę??

 

W opcji menu masz możliwość wyboru państwa( oryginalnie ustawione są Niemcy po wyborze Polski pokazuje się lista naszych miast :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam nawigację MFD2 ze srebrnymi pokrętłami, polskie menu i oryginalną mapę w wersji V6. Co powinienem zrobić żeby móc korzystać z mapy w wersji V10?

Obecnie nie mam nazw ulic (w Warszawie) czy w wersji V10 nazwy ulic się pojawią?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie,sprawdzić soft,kupić lub wypalić V10(albo V11) i śmigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać jak sprawdzić soft? Czy V11 z lektorem PL znajdę w sieci czy ASO?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie odpowiedzi na twoje pytania są w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

No i d..a. Nagrałem w Imgburn, na DVD Verbatim, prędkość x4, wszystko ładnie, bez żadnych błędów. Po włożeniu do nawigacji komunikat "Niewłaściwa płyta". Może dlatego, że nagrywałem na laptopie Asus?

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Nero DiscSpeed mogę zmienić dla DVD + R DL typ nagrania na DVD-ROM.

Może jeszcze rozjaśnię bo problem leży gdzieś indziej. Mam oryginalną płytę z nawigacją V6 z polskim lektorem i polskie menu (z tym kupiłem samochód i nie wiem jaka jest wersja softu). Nagrywam za pomocą Imgburn V10 na Verbatima z prędkością 4x, nie ma błedów, wszystko pięknie a po włożeniu płyty do nawigacji komunikat "Niewłaściwa płyta".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności