Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

z pompy vacum nie zauwazylem zeby sie la
Ja mialem wlasnie z niej wyciek. Nie taki zeby mi pod auto lecialo, ale silnik i skrzynia mokre byly. Silnik AVB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile kosztowala cie naprawa?

wczoraj ogladalem to wydaje mi sie ze pompa jest sucha, ogladalem caly tyl silnika i nic, a prawa strona morka i caly dol. jutro jade do mechanika i zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile kosztowala cie naprawa?

 

U mnie w AVB też miałem cały dół zachlapany ropą, oraz skrzynie i czasami lekki ślad zostawał pod autem. Był to wyciek z pompy paliwowej przy vacum. Wymieniłem samą pompę paliwa co jest przy vacumie bo są one rozbieralne. Dobrą pompę miałem ze starej pompy vacum w której luźny był kruciec przez co auto wpadało w tryb awaryjny. Pompę vacum dobrą kupiłem dwa lata temu za 80zł. Wczoraj za wymianę pompy paliwowej przy vacum i wymianę termostatu zapłaciłem 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile kosztowala cie naprawa?
Mi mechanior czasowo wsadzil pompke vacum od B6. Miala siedziec u mnie az zamowi nowa uszczelke do starej i wymieni. Minal juz rok i nie zadzwonil, wiec nic mnie nie kosztowalo, bo robilem to przy okazji rozrzadu.

Mowil, ze przeciek najczesciej pojawia sie na ruchomym kroccu wychodzacym z pompki. W B6 z poczatku produkcji niby czesty przypadek, pozniej juz poprawiony.

 

---------- Post added at 12:46 ---------- Previous post was at 12:44 ----------

 

. Był to wyciek z pompy paliwowej przy vacum
To jest chyba 2 w 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Koledzy pomóżcie rozwiązać mi problem z cieknącą ropą. Pojawia się w miejscu wskazanym na zdjęciu. Dodam, że wymyłem silnik, zrobiłem kilka kilometrów, jechałem przez chwilę około 160 km/h i jak podniosłem maskę to było sucho. Sprawdzam na następny dzień i znów wyciek się pojawił.

Niedawno miałem zmieniane wężyki przelewowe, uszczelniany nastawnik. Jeżeli macie jakiś pomysły, to podzielcie się z nimi, bo nie dość, że zostawiam plamy na parkingu, to jeszcze śmierdzi ropą w koło.

2013-07-16 20.37.33.jpg

2013-07-16 20.37.53.jpg

2013-07-16 20.38.05.jpg

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest kolo filtra paliwa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lewo od filtra. Poniżej mocowania świec jest taki mały rant i na nim zbiera się ropa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przelewowe suche są? Bo ja miałem z tym problem, ciekło jak ze świni i smród ciągły aż głowa boli. Jest jeszcze opcja że zaślepka puściła na wtrysku bo u mnie na pierwszym pękła i ciekło tylko że zaślepka jest z przodu i chyba aż tam by nie poleciało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelewowe suche są i właśnie to jest ten problem bo nie wiem z jakiego innego miejsca może cieknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności