Skocz do zawartości
christodevillo

Fotoprzestroga +18

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny stereotyp? To tak jak mówią że wszystkie wieśniaki jeżdżą pasatami kombi w dieslu...

wiec jestem wiesniakiem :jupi czuje sie z tym zajeb,iscie :]

hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sportowe bmw ;D e65 to taka sportowa bryka że ho ho ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!Dla ludzi o mocnych nerwach.

http://www.hcfor.pl/archive/index.php/f-15.html

Jeśli komuś wydaję się to nieetyczne proszę pisać do moderatora.Te drastyczne zdjęcia dają do myślenia i mogą być przestrogą dla innych dlatego zdecydowałem się umieścić ten link.

Edytowane przez oli2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!!Dla ludzi o mocnych nerwach.

http://www.hcfor.pl/archive/index.php/f-15.html

 

powiem tyle obejrzałem pierwsze 10 zdjęć i mam dość... zdjęcie 5 daje bardzo dużo do myślenia że jednak warto zapinać pasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!!Dla ludzi o mocnych nerwach.

............o ja pierdziu......włosy na karku stają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!!Dla ludzi o mocnych nerwach.

http://www.hcfor.pl/archive/index.php/f-15.html

Jeśli komuś wydaję się to nieetyczne proszę pisać do moderatora.Te drastyczne zdjęcia dają do myślenia i mogą być przestrogą dla innych dlatego zdecydowałem się umieścić ten link.

Obejrzałam wszystko i nie wiem co napisać,czegoś takiego w życiu nie widziałam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam wszystko i nie wiem co napisać,czegoś takiego w życiu nie widziałam...

Ja też.... nawet moja żona kiedyś stwierdziła sama, że wolniej jakoś jeżdżę. Niestety ciężką nagę mam, z zeszłym roku uzbierało mi się aż 21 pkt niestety....:wstyd Człowiek uczy się całe życie i z wiekiem mądrzeje, szkoda życia, dom, żona, córeczka, jest do czego wracać. Szkoda, że w Polsce jeszcze nie mamy dróg, autostrad żeby człowiek nie musiał tak wszędzie gonić. Autostrady nie spowodują, że wypadków nie będzie ale przejechanie 100 km które zajmuje czasami ok 2-2,5h to ludziska tracą cierpliwość i robią głupoty albo próbują nadrobić na innych odcinkach drogi = wynik gotowy. Takie realia i nie zmienimy tego, może kiedyś dożyjemy dróg jak w "dojczlandi". Współczucie dla rodzin ofiar, każdy myśli że wypadki jego nie dotyczą..... dotyczą sam już się o tym przekonałem jako pasażer, kierowca - nic poważnego ale nikomu nie życzę tego "fajnego" uczucia jak wiesz, że pierd........niesz, a ten samochód nie chce się zatrzymać i robi z tobą co chce... Sobie i wam rozwagi życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Berlingo jak kartka papieru, masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dlatego w takich sytuacjach staram się patrzyć po lusterkach co dzieje się za mną... I zostawiam trochę miejsca przed sobą żeby w razie czego zwiać na bok... gdzie się da. 40 ton prasuje jak walec niestety... Wpisałem w google "wypadek w bogaczewie" - to nie pierwsza tragedia w tym miejscu....

Edytowane przez pszemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności