Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupilem na allegro od uzytkownika "xenonled". Trzeba napisac mu ze potrzebuje sie do B6, wtedy wysle zarniki z metalowymi podstawami. Zadnych problemow od 6 miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dla mnie to juz drugi zestaw odpada ze wzgledu na barwe swiecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arczi263 : to raczej nie jest ten zestaw. ja zaplacilem ponad 200 zl. ten gosc nie ma wszystkich zestawów wystawionych . musisz do niego napisac do jakiego auta potrzebujesz. z radiem problemow nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem ponieważ posiadam zestaw hid i wiem jak go się montuje ale w moim pasku są jakieś dziwne zapięcia na wcisk i musze przekręcić?

Miał ktoś z was może taki problem? :taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A palniki masz z metalową obwódką czy plastik ??? Jak plastik to bedziesz miał problem z zapięciem bo jest grubszy , proponuję zmianę palników na metal .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam palniki z metalem ale oto nie chodzi. Ja w kostkę wsuwam żarówkę, wkładam i przekręcam. Gdy weżnę palnik w ręce to niema możliwości go zapięcia w lampie. Nie wiem czy mam jakieś inne lampy, jest to 2007 2.0tdi 170KM :dolamam

 

---------- Post added at 16:40 ---------- Previous post was at 16:24 ----------

 

Czy w tych rocznikach montowali 2 rodzaje lamp? Bo te moje są na pewno oryginalne od nowości. :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A lampa to soczewka czy zwykła ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lammel tą metalową zapinke ktora przekrecasz przy oryginalnej zarowce musisz przelozyc do zarnika. A paski b6 to chyba wszystkie na soczewce- co Trokadero?

Edytowane przez popiolek4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A paski b6 to chyba wszystkie na soczewce

 

pewnie ze tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popiolek4 nie wiedziałem że to tak idzie! Zaraz idę spróbować! Ale z góry wielkie dzięki! :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i działa ale jest pewien problem! Gdy wrzucę na długie żarnik gaśnie a na liczniku sygnał o przepalonej żarówce. Idzie coś z tym zrobić? :niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdy wrzucę na długie żarnik gaśnie a na liczniku sygnał o przepalonej żarówce. Idzie coś z tym zrobić?

Było czytać wątek od początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lammel : musisz przelaczyc w komputerze na ksenony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzilem 2 miesiace na xenonach i dopiero teraz przelaczylem vagiem. nie ma zadnej roznicy i wczesniej nic sie nie dzialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy niektórych przetwornicach ma znaczenie .Szybciej padają jak jest ustawione na zwykłą lampę . Przy takim ustawieniu napięcie jest ustawiane zawsze na 12 V niezależnie od napięcia ładowania ( ma to niby na celu przedłużenie żywotności żarówek ) a w niektórych przetwornicach optymalne napięcie pracy jest między 13-14 V . Przerobiłem parę kompletów dopóki nie zgłębiłem tematu .Od 4 miesięcy nie wymieniłem ani jednej przetwornicy ( po przestawieniu na ksenon ) przedtem komplet wytrzymywał koło 3 tygodni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kumpla w B6 tez sa xenony i po ok 10 sek od wlaczenia swiatel przygasaja i to dosc znacznie. Nie mialem czasu tam zajrzec ale to jest dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Zakupiłem taki zestaw:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1423688950

Przesyłka doszła szybko.

Po zainstalowaniu byłem trochę zdenerwowany czy zadziała.

I okazuje się że nie ma żadnych problemów, nic nie mryga, nie pokazuje błędu spalonej żarówki, po przełączeniu na długie OK. I to wszystko bez przekodowania komputera.

Polecam ten zestaw. :mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie

Zakupiłem taki zestaw:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1423688950

Przesyłka doszła szybko.

Po zainstalowaniu byłem trochę zdenerwowany czy zadziała.

I okazuje się że nie ma żadnych problemów, nic nie mryga, nie pokazuje błędu spalonej żarówki, po przełączeniu na długie OK. I to wszystko bez przekodowania komputera.

Polecam ten zestaw. :mlask

Siema.

I jak ten zestaw się sprawuje?Pytam bo tez przymierzam się do kupna takiego samego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności