Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

I jak ten zestaw się sprawuje?Pytam bo tez przymierzam się do kupna takiego samego.

 

czołem,

 

no właśnie też zamierzam coś na wiosnę zamontować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Zestaw działa super, nic nie mryga, żadnych błędów.:mlask

Mam jednak problem z prawą lampą, chyba coś musi być w niej skopane:dolamam

Otóż soczewka znacznie gorzej skupia światło niż lewa, świeci niby na wprost ale też na boki - krótko mówiąc światło faluje. Próbowałem wszelkich możliwych regulacji, potem zakupiłem lepsze palniki ale nic nie pomogło.

Czy ktoś miał podobny przypadek???

Dodam że wcześniej przed instalacją HIDa było OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czołem!

Zestaw działa super, nic nie mryga, żadnych błędów.:mlask

Mam jednak problem z prawą lampą, chyba coś musi być w niej skopane:dolamam

Otóż soczewka znacznie gorzej skupia światło niż lewa, świeci niby na wprost ale też na boki - krótko mówiąc światło faluje. Próbowałem wszelkich możliwych regulacji, potem zakupiłem lepsze palniki ale nic nie pomogło.

Czy ktoś miał podobny przypadek???

Dodam że wcześniej przed instalacją HIDa było OK.

Sugerujesz że palnik od hida coś uszkodził Ci w soczewce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem co mogło być przyczyną.

Zamieniałem palniki i dalej jest tak samo.

Lewa świeci super:mlask

Jakieś podpowiedzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w dniu w którym założyłeś hidy prawa soczewka świeciła ok czy po prostu nie zwróciłeś na to uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć bo żarówka świeci dużo słabiej od xenonu ale wydaje mi się że wcześniej było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Ciężko powiedzieć bo żarówka świeci dużo słabiej od xenonu ale wydaje mi się że wcześniej było ok.

 

to ci się tylko wydaje ;) jest różnica przy zwykłych też jakby pod innym kontem świeciły ,

też tak mam -niestety jest to zauważalne

 

Ja mam hida zwykłego przetwornice po 50 zł sztuka żarniki też jakoś tyle samo ,zwykły chinol ,nie kupowałem żadnych can wynalazków od naciągaczy ,zmieniłem opcje w kodowaniu bornetz na Xenon i nie wywala błędu spalonej żarówki ,miałem przed przekodowaniem po długich takie info i nie raz lampa gasła

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ci się tylko wydaje ;) jest różnica przy zwykłych też jakby pod innym kontem świeciły ,

też tak mam -niestety jest to zauważalne

 

Ja mam hida zwykłego przetwornice po 50 zł sztuka żarniki też jakoś tyle samo ,zwykły chinol ,nie kupowałem żadnych can wynalazków od naciągaczy ,zmieniłem opcje w kodowaniu bornetz na Xenon i nie wywala błędu spalonej żarówki ,miałem przed przekodowaniem po długich takie info i nie raz lampa gasła

Paweł powiedz mi bo już głupi jestem.Czy w Waszych paskach jest uszkodzona soczewka i po włożeniu zestawu hid jest to dopiero widoczne?Czy wszystkie paski tak mają i po prostu przy zwykłych żarówkach tego nie widać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

wszystkie mają jeszcze się nie spotkałem żeby dawały tak samo ,są pod innym kontem by nie razić ,tak jest w każdym aucie .A soczewki też się wypalają to inna bajka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swoim pasku ksenony od ponad 10 miesięcy nic nie grzebałem w kompie i nie przestawiałem na ksenon po prostu kupiłem z wbudowanym can cllenerem coś takiego http://allegro.pl/problem-ze-swiatlami-xenon-filtr-can-ci-pomoze-i1510658700.html ale już widziałem takie cacko w przetwornicach zintegrowane jest to porostu opornik o odpowiedniej rezystancji co daje rezystancje właściwa żarówki halogenowej prościej drutu oporowego co świeci w żarówce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym kupic sobie taki zestaw HID http://cgi.ebay.de/Xenon-Nachrustsatz-Nachrustkit-HID-H7-VW-Passat-3C2-/150510957970?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item230b26f592

 

wiec mam pare pytan:

 

1) zestaw niby jest Plug and play, czyli nie potrzeba komuptera do ustawiania, ale jak wyglada montaz? CO trzeba pozdejmowac w aucie, zeby ten zestaw tam upchnac, i ile to trwa dla srednio obeznanegow temacie (czyli mnie hehe)?

 

2) Czy te lampy, tez tak wybuchaja jak ksenony przy wlaczeniu, czy zapalaja sie raczej jak zwykle zarowki?

 

3) W zestawie wodze dwioe zarowki - czy to zatem bedzie taka lipa, ze swiatla mijania sa biale jak ksenon, a drogowe zolte oryginalne czy jak?

 

4) W opisie aukcji jest napisane, ze HID nie jest dopuszczony do ruchu, czyli tak jak te wszystkie LEDy do jazdy dziennej - tzn, ze zwykle zarowki bede musial zaloztyc z powrotem jak bede jechac na przeglad? I jak z policja? Kapna sie od razu, ze to lipny ksenon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w B6 w bordnetzie zmienic ustawienia na zarowki? Bo na xenon nie mam problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Chcialbym kupic sobie taki zestaw HID http://cgi.ebay.de/Xenon-Nachrustsatz-Nachrustkit-HID-H7-VW-Passat-3C2-/150510957970?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item230b26f592

 

wiec mam pare pytan:

 

1) zestaw niby jest Plug and play, czyli nie potrzeba komuptera do ustawiania, ale jak wyglada montaz? CO trzeba pozdejmowac w aucie, zeby ten zestaw tam upchnac, i ile to trwa dla srednio obeznanegow temacie (czyli mnie hehe)?

 

2) Czy te lampy, tez tak wybuchaja jak ksenony przy wlaczeniu, czy zapalaja sie raczej jak zwykle zarowki?

 

3) W zestawie wodze dwioe zarowki - czy to zatem bedzie taka lipa, ze swiatla mijania sa biale jak ksenon, a drogowe zolte oryginalne czy jak?

 

4) W opisie aukcji jest napisane, ze HID nie jest dopuszczony do ruchu, czyli tak jak te wszystkie LEDy do jazdy dziennej - tzn, ze zwykle zarowki bede musial zaloztyc z powrotem jak bede jechac na przeglad? I jak z policja? Kapna sie od razu, ze to lipny ksenon?

zestaw nie jest skompliowany do podłączenia wypinasz kostkę od h7 wpinasz do niej hida ,problem jest tylko żeby przełożyć tą oprawkę przy żarówce bo ona zatrzaskuje i trzyma żarnik (bez hida żarówkę )Następnie trzeba wyciąć otwory w zaślepce kable od przetwornicy idą na zewnątrz inaczej się nie da bo się nie zmieści ,

Jeżeli ten zestaw mam napisane że po Canie działa to nie będzie trzeba zmieniać w bornatz na xenon ,będzie oszukiwał ,ja musiałem zmienić bo po daniu długimi działy się dziwne rzeczy :np lampa jedna gasła i wywalało błąd spalonej żarówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze odpowiedz na punkcik trzeci?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie , palniki masz tylko do mijania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
A jeszcze odpowiedz na punkcik trzeci?;)

sory wczoraj mi neta wywaliło tak jak już pisał Mariusz w zestawie są dwa palniki do świateł mijania jakbyś chciał na długie musisz kupić drugi zestaw z przetwornicami ,więc bez sensu ,

a co do 4 pytania

Jeżeli diagnosta chce to nie cię przepuści ,xenon musi mieć gładki klosz ,soczewkę ,spryskiwacze lamp oraz samopoziomowanie lampy ,bez tego nie ma szans .A w praktyce wiadomo jak to jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinno być OK .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności