Aleosuza Zgłoś #181 Napisano 5 Listopada 2016 Tak myślę, że do 200 zł. Wiem, że bieda ale niech coś chociaż trochę gra... Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
matlis Zgłoś #182 Napisano 6 Listopada 2016 coś tam da się kupić już , osobiście dołożył bym do nowych excrusionów Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Aleosuza Zgłoś #183 Napisano 10 Listopada 2016 Wie ktoś co potrafi Precision Power PPI2360? Dwukanałowy wzmak mający 360RMS na jednym kanale, ale czy lepiej zagra od cruncha 300 RMS? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jankus Zgłoś #184 Napisano 10 Listopada 2016 Na pewno zagra lepiej. W końcu stary amerykaniec. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
matlis Zgłoś #185 Napisano 10 Listopada 2016 Wie ktoś co potrafi Precision Power PPI2360? Dwukanałowy wzmak mający 360RMS na jednym kanale, ale czy lepiej zagra od cruncha 300 RMS? zagra zdecydowanie lepiej ,zupełnie inna półka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Aleosuza Zgłoś #186 Napisano 15 Listopada 2016 (edytowane) Panowie mam problem. Mianowicie kupiłem tego PPI2360, podłączyłem, a on gra dwa razy ciszej niż ten crunch, słychać także lekkie stukanie z subwoofera. Czy to może być to, że wsadziłem tylko pół przewodu - do gniazda, gdyż dopiero jutro zaprasuję końcówki? Dodam, że przy włączaniu i wyłączaniu na subwooferze pojawia się spięcie. Edytowane 15 Listopada 2016 przez Aleosuza Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jankus Zgłoś #187 Napisano 15 Listopada 2016 Czasem niektóre wzmacniacze tak mają że pukną na głośniku w momencie włączenia. Jeśli stuka/szumi kiedy wzmacniacz jest włączony to może być kwestia masy radia, kabla czincz, zakłóceń, samego radia etc. Jakie masz radio? Może radio podaje za niski poziom sygnału dla wzmacniacza. Gain ustawiałeś? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Aleosuza Zgłoś #188 Napisano 15 Listopada 2016 (edytowane) Ustawiłem gain i powiem szczerze, że przy 400 RMS oczekiwałem takiego ruchu membrany jak tu: a on się trochę buja, ale bez szału... Lecę do samochodu po nazwę radia. Radio Radio Pioneer DEH-3900MP, słabe. Dodam jeszcze, że na starym wzmacniaczu nie ma pukania podczas grania. Wyjaśniło się! Telefon ściszał mi muzykę... Za zawracanie głowy przepraszam! Edytowane 15 Listopada 2016 przez Aleosuza Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jankus Zgłoś #189 Napisano 15 Listopada 2016 Wyjaśniło się! Telefon ściszał mi muzykę... Za zawracanie głowy przepraszam! To dobrze. I jak słychać różnicę? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Aleosuza Zgłoś #190 Napisano 15 Listopada 2016 (edytowane) Bardzo słychać różnicę, niebo a ziemia napiszę do Ciebie pw bo mam głupie pytanie. .. Zresztą zapytam ogólnie. Czy powinno się silikonować pomiędzy głośnikiem a skrzynią? Mam skrzynię cisnieniowa i mam wrażenie, że tamtędy ucieka powietrze. I jeszcze jedno, czy opłaca mi się robić pod ten głośnik re audio 12s4 wyliczona skrzynię bass reflex? Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka Edytowane 15 Listopada 2016 przez Aleosuza Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jankus Zgłoś #191 Napisano 15 Listopada 2016 Jak najbardziej można wpakować ten głośnik do BR'ki. Będzie więcej basu, zejdzie niżej ale będzie nieco wolniejszy. Możesz zbudować drugą skrzynkę i wybierzesz sobie w jakiej gra lepiej. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maciek34 Zgłoś #192 Napisano 19 Listopada 2016 Witam, chciałem polecić wzmacniacz który właśnie założyłem. Jest to Hifonics Triton IV. Wzmacniacz podłącza się pod wysokie (nie trzeba żadnych konwerterów), włącza I wył. się sam. Chodzi u mnie pod głośnikami focal audiutor 165s2, a radio to rns 315. Poprawa jakości dźwięku jest naprawdę bardzo duża. Wydaje mi się że po wygłuszeniu drzwi będzie jeszcze lepiej. Pozdrawiam - Maciek Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Aleosuza Zgłoś #193 Napisano 21 Listopada 2016 Panowie, czy to https://www.olx.pl/oferta/subwoofer-dls-mw110-nie-jbl-alpine-hertz-focal-CID5-IDiRovr.html#579f9ec19a mogłoby zagrać lepiej od RE audio 12s4? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jankus Zgłoś #194 Napisano 22 Listopada 2016 Jeśli sprawny, a skrzynka dobrze policzona. To Re powinien się schować. Dziwi mnie ta niska cena. Nie brałbym go w ciemno bez podłączenia u siebie w aucie i sprawdzeniu go. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Aleosuza Zgłoś #195 Napisano 22 Listopada 2016 Właśnie tego się obawiałem, cena aż za niska. Muszę poszukać kogoś z Częstochowy, może by podjechał. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
matlis Zgłoś #196 Napisano 22 Listopada 2016 Dziwi mnie ta niska cena. Nie brałbym go w ciemno bez podłączenia u siebie w aucie i sprawdzeniu go. jeśli dobrze pamiętam nowy kosztował ok 750 zł , wiec aż tak bardzie niska nie jest. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Sparky01 Zgłoś #197 Napisano 7 Lutego 2017 Witam,mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat subwoofera aktywnego Boschmann,czy to dobra firma,zastanawiam się nad kupnem subwoofera aktywnego,na Allegro cena do 300 zł,w grę wchodzi właśnie Boschmann B-88P oraz zastanawiam się nad Peying PY250QA 500W,oraz czy warto interesować się taką firmą jak Lark? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wojtekk Zgłoś #198 Napisano 7 Lutego 2017 Odpuść sobie subwoofer aktywny. Ogólnie to odpuść sobie suba jeśli nie masz nic porobionego z przodem. Będzie Ci tylko dudnić Jak chcesz coś pozmieniać w graniu zacznij od radia. Za 500 zł kupisz jakąś fajną starą alpine z serii CDA. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jankus Zgłoś #199 Napisano 7 Lutego 2017 To wszystko to szmelc. Jak chcesz coś budżetowego co coś sobą reprezentuje to kup używki. Ale żadne boszmany czy wojskrafty. Jak coś służę pomocą. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wojtekk Zgłoś #200 Napisano 7 Lutego 2017 (edytowane) na pewnym portalu aukcyjnym cieszą się ogromną popularnością jak wszystko co jest mega tanie i pochodzi znad żółtej rzeki. Pewnie dlatego padają pytania o bosze, krafty itp haj endy Np. za niecałe 80 zł masz nówkę VK 1000 W 4 kanał , 30 osób kupiło chyba wiedzą co dobre Edytowane 7 Lutego 2017 przez wojtekk Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach