Skocz do zawartości
Gość zajec

jaki wzmacniacz??

Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko to szmelc. Jak chcesz coś budżetowego co coś sobą reprezentuje to kup używki. Ale żadne boszmany czy wojskrafty. Jak coś służę pomocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewnym portalu aukcyjnym cieszą się ogromną popularnością jak wszystko co jest mega tanie i pochodzi znad żółtej rzeki.

Pewnie dlatego padają pytania o bosze, krafty itp haj endy

 

Np. za niecałe 80 zł masz nówkę VK 1000 W 4 kanał , 30 osób kupiło chyba wiedzą co dobre :lol

Edytowane przez wojtekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko między Voice Kraftem a Boschmannem jest spora różnica ceny bo aż około 150 zł,co do radia mam Pioonera który w zupełności mi wystarcza,ogólnie szukam po prostu czegoś żeby był jakiś mały bass i tyle,nie chciałbym wydawać aż tyle pieniędzy w car audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie może jakieś doświadczenia/opinie o :

SONY XM-S400D

Pioneer GM-D1004

Z wyglądu i parametrów całkiem podobne. Któryś z nich lepszy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zastanawiał i rzucał kostką. Alpine też ma tego typu cudo. Raczej nikt kto siedzi w temacie nie napisze zbyt wiele bo mało kogo to montował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2017 o 21:56, wojtekk napisał:

na pewnym portalu aukcyjnym cieszą się ogromną popularnością jak wszystko co jest mega tanie i pochodzi znad żółtej rzeki.

Pewnie dlatego padają pytania o bosze, krafty itp haj endy

 

Np. za niecałe 80 zł masz nówkę VK 1000 W 4 kanał , 30 osób kupiło chyba wiedzą co dobre :lol

Mój znajomy ostatnio przyjechał do mnie i chwalił mi się kupionym za 200zł voicekraftem, bo on nie kupuje używanego gówna jak moje, ppi2360 czy sony xm4040 :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aleosuza Wojskraft 900watt za 200zł musi być lepszy niż jakiś sony czy jakieś ppi. Bo na nim pisze 900 watt. Szkoda że nie kupił Auny 1200watt to dopiero potwór.:D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedyś kupiłem wzmak macaudio i twierdziłem ze jest zajebiscie :D

Gra? Gra... więc po co wchodzić w szczegóły :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się kiedyś zachwycałem blaupunktem kolegi i jego super tubą JBL :P Wzmacniacz był do dupy ale muszę przyznać, że głośnik był ok bo to z tej starej serii JBL, która całkiem całkiem grała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.04.2018 o 17:10, astiolek napisał:

JBL rządzi .. wszystkie sprzęty mają spoko ;)

:-) chyba kiedyś dawno temu mieli , teraz bubel straszny. Ja bym się wstydził tego sprzedawać .... 

Edytowane przez matlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.04.2018 o 17:10, astiolek napisał:

JBL rządzi .. wszystkie sprzęty mają spoko ;)

:bezzebow Ta jasne. Sprzęt dla januszuf tylko dudni i buczy. Ale dżej bi el najleypszy, bo typek z marketu mówił że nowy jbl to poziom... ale zapomniał powiedzieć że bliski dna.

Edytowane przez Jankus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo bym napisał czy nagłośnienie czy głośniki bt buczy i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaki z wymienionych nizej wzmacniacz wybrac jaki polecicie ? 

PIONEER GM-A3702 vs KENWOOD KAC-PS702 sa to dwukanalowki do zasilania przodu. I do tego ew jakis monoblok do suba (jesli tak to jaki) sub pb 12s czy moze lepiej PIONEER GM-A6704 do wszystkiego. Obecny wzmacniacz juz nie daje rady (crunch 1000.4) . Jesli macie swoje propozycje to piszcie . Sprzet nowy wzmak tak do 700 - 1000 jesli mialy by to byc dwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności