Skocz do zawartości
kudlaty-1999

dziwne przyciski w schowku

Rekomendowane odpowiedzi

nie był taxi ,kupiony od osoby prywatnej-komplet dokumentów książka serwisowa, lakier czarna perła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze poprzedni wlasciciel to james bond?? lepiej nie dotykaj tych guziczkow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może teraz...sie uda pkazać

 

Włącznik pierwszy od strony kierowcy z napisem "FS"-to przycisk włączania urządzenia głośnomówiącego; włącznik środkowy to włącznik lampek wewnętrznych; pierwszy z prawej strony powinien obsługiwać "szyld dachowy" (zaślepka) - wszystkie w tym miejscu stosowane w 3C w wersji Taxi.

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dbd9809ed34ce812.jpg

 

Ok. Z jednym przełącznikiem Ci pomogę. Widoczny na tym zdjęciu (moze jakość słaba) symbol graficzny drugi z prawej, to ten sam co u Ciebie po środku(zdjęcie z mojego byłego auta Vectra C). Ten przycisk jak miałem wciśnięty (u Ciebie raz naciśnięty) wyłączał mi oświetlenie wnętrza z tyłu (podczas otwierania drzwi lub wogóle) Mam nadzieje, że u Ciebie to tak samo działa.

Napisz jakie dokładnie literki widnieją na tym przełączniku po lewo na twoim foto??

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak ten samochód to była wersja Taxi. Informacja z katalogu ETKA:

 

taxi3com4.jpg

 

 

Tutaj znajdują się zdjęcia przycisków potwierdzające zgodność z numerami z ETKI:

 

http://www.passatplus.de/umbauteile/schalter/schalter2.htm

Edytowane przez adamq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolegę zdołowaliście :) A niemiaszek przygrał w ch*** :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówiłem ze to taxi ale oczywiście nikt mnie nie słuchał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to, że samochód był wyprodukowany na taxi to nie znaczy, że jako taxi jeździł? Nie jest źle. Można sobie zamontować koguta na dachu albo szperacza zamiast niego a pozostałe guziki też się przydadzą, jeśli teściowa będzie chciała poczytać z tyłu na przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysl, a po co mialby byc produkowany jako taxi skoro nie mial byc taxi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli był taxi to i tak nie martwił bym się za bardzo. Najważniejszą sprawą jest przebieg tego auta i o ile był cofnięty licznik. Książką serwisową nie ma co się sugerować. Jedyne wiarygodne źródło to numer VIN i telefon do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega wyżej napisał,martw się o przebieg.Z tego co wiem w orginalnej taxi jest plusem to że mają mocniejsze zawieszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O. przepraszam nie doczytałem tematu.

Czyli jednak taksówka.

Niemcy ''drinde'' potrafią ładnie zatuszować.

Edytowane przez automaniak
zdezaktualizowało się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności