Skocz do zawartości
2,8synchro

kradziez wycieraczek, nagrane!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj w Warszawie po raz kolejny w tym samym miejscu w przeciagu 2 miesiecy jakis sk... ukradl mi wycieraczki. Opuszczajac przy tym za mocno ramie i zbil mi szybe!!! :-(:szok: Rosnie mi pajaczek podczas jazdy :-(

Najlepsze jest to, ze kutafon (jak i prawie cala akcja) nagral sie na kamere przemyslowa Zlotych Tarasow. Co moge z tym zrobic? myslicie ze policja mi cos pomoze? bo ja watpie. I czy umieszczenie filmu badz zdjec sprawcy na forum jest karalne??? bo moze ktos by gnoja rozpoznal... Inna sprawa, ze to pod moim oknem i akurat nie bylo mnie w biurze przez pare sekund :(

 

Nie wiem co mam zrobic, jestem zalamany tym bardziej ze sprzedaje auto i do tego kolejny wydatek... a i tak juz wymieniam rozrzad i usczelki napinacza, bo nikt tego nie chcial sam robic, pomimo ze obnizylem cene.

 

Umieszczam kilka fotek - ale na zoomie sa malo wyrazne. Wieczorem ide na policje - dam znac co powiedzieli....

zlodziejj.JPG

zlodziej.JPG

zlodziejpo.JPG

zlodziejpo1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog

Teoretycznie nie wolno Ci publikować takich zdjęć. W rzeczywistości się nie przejmuj bo nie wierzę aby złodziej skarzył Cię o to. Musiałby się ujawnić. A gdyby nawet to masz 100 wykrętów że o coś innego Ci chodziło.

Mam nadzieję ze uda się go ustalić i rączki przy samej dupie połamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu jak go zobaczysz to zrób porządek jaką kurtke ma to już wiemy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę aby złodziej skarzył Cię o to

nie no chyba bym sie pocial, gdyby ten byl uzytkownikiem forum...

 

jaką kurtke ma to już wiemy

no wlasnie, licze na to, ze bedzie dalej taka pogoda i gosciu znowu przejdzie obok mojego okna - mam tylko nadzieje ze nie zabije kogos niewinnego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwyzej kogos neiwinnego to jesli jegomosc bedzie to widzial to masz najbezpieczniejszego Passka w Wawie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż taki kraj, tacy zlodzieje....

 

k... zeby wycieraczki krasc ?

 

i jeszcze Ci ciul takich szkód narobi i problemow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak wyszło z tą policją. Przypuszczam, że podobnie jak w mojej sytuacji będą rabić głupie miny i sugerować, że sam powinieneś załatwić sprawę bo oni są bezradni. Załóż nowe wycieraczki i obserwuj a jak namierzysz chwasta to łapy taśmą a do nóg linę i do haka. Przeciągnij go trochę po asfalcie a potem poproś o zwrot kasy za wyrządzone szkody. Jak Cię policja zatrzyma to powiedz, że nie wiesz skąd on się wziął i dlaczego sam się do haka przywiązał. Pewnie pijak, albo ćpun powiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze Ci ciul takich szkód narobi

tego wlasnie nie moge zrozumiec - zabral wycieraczki valeo za 200kilka pln, wczesniej Boscha za mniej wiecej tyle samo a szyba z wymiana pewnie jakies 400pln :(

 

Daj znać jak wyszło z tą policją. Przypuszczam, że podobnie jak w mojej sytuacji będą rabić głupie miny i sugerować, że sam powinieneś załatwić sprawę bo oni są bezradni.

najlepiej zlapac, przyprowadzic i pokazac dowod rzeczowy - nagranie. a i tak go puszcza...

Załóż nowe wycieraczki i obserwuj

piernicze.. kupilem jakies zwykle boscha na stelazu za 60pln i w dupie, najwyzej nie bede przekraczal setki bo powyzej pewnie nie nadaza :-( co z tego ze obserwowalem po ostatniej kradziezy, jak i tak i tak ukradl... a ze ponownie tylko mi, to zakladam, ze to ten sam gnoj - pewnie sprzedal taxiarzom za 30pln :(

wogole jakis pechowy jest ten passat - dwa lata temu zastalem zlodzieja w srodku, raz buchneli i raz tylko wyrwali boczne kierunki no i raz wklady do lusterek :( nigdy nie zrozumie jak mozna kupic auto za kilkanascie tysiecy i nie miec 100pln na jakies drobiazgi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat raczej nie do śmiechu.

 

Od nas w Olsztynie jednemu ziomkowi ktoś zarąbał kierunek za 15 zł. Sam osobiscie na swojej skórze przekonałem się jak to jest jak ktoś Ci robi coś z samochodem. W pasku ktoś mi porysował dach a teraz w Mercedesie klapę od bagażnika ...

 

Polska niestety i szkoda że jedyne co można zrobić to rozłożyć ręce ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio ukradli wycieraczki za 30 zł. Na szczęście szkód nie narobili, ale jakbym dorwał to bym ręce przy samej d..pie pourywał. Połasił się na 5 zł a problemów mi tylko narobił, bo akurat deszcz siąpił i miałem problem z jazdą... A policja ... panowie policjanci tylko się na mnie dziwnie popatrzyli i zapytali czy na pewno chcę to zgłosić, bo i tak nic z tego nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak spytalem policjantów dlaczego im sie nie chce nic zrobic jak mi antenke zapier***** to oni z pyskiem na mnie ze za moje gapowe maja placic? <wow>

to ja do nich ze jak wychodze do sklepu to i kolpaki mam zabierac ? ? :D

bo tez mi podpier*****

policja nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci bo mala szkodliwosc ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo i tak nic z tego nie będzie

tez tak mysle ale chociaz sprobuje - mam film a i szkoda w sumie przekracza co najmniej 600PLN... najgorzej jak mnie gdzies zatrzymaja do kontroli i zabiora dowod a chocby zaraz musze tak czy inaczej odebrac kobiete z dworca..

a wycieraczki zawsze kradna jak pada - po pewnie w suchy dzien mysla, ze nie zakladam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, ja myślałem, że takie czasy już minęły. Tym bardziej w wawie.

 

A nie tak dawno z peżota firmowego wyjęli w okolicach Al. Niepodległości radio warte może 50zł. Mi w Otwocku zdjęli antenę CB - pewnie 90zł.

 

Widać, że jednak gówniarstwo nie próżnuje.... Więcej zachodu z takim gnojem pewnie niż to warte. Jednak gdybym miał czas to bym drążył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety pewnie gówniarstwo na piwo nie ma. Mojemu sąsiadowi wyciągnęli ostatnio radio za 100 zł z Paska. Mi też próbowali tej samej nocy, ale na szczęście nie udało się im otworzyć...

Też myślałem że w Wawie już się to skończyło, ale widać niektórzy lubią narobić komuś kłopotu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zawsze jest w genach, mi ktos rok temu wykrecil w domu wizjer z drzwi warty 10 PLN, a u mojej mamy w gabinecie z toalety ktos ukradl.... szczotke do kibla :D Przeciez to jest paranoja, zyc w takim kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas w biurze z toalety obok ukradł ktoś zapach powietrza :D

ale na Twoim miejscu bym sie wybrał z nagraniem na policje... to jest ich obowiązek!

i jestem zdania ze nawet jesli to jest 10zl to nikt nie ma prawa sie do tego dotknąć bo ja na to pracuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem.. Panowie chetnie obejrza ale musze zlozyc obszerne wyjasnienia a ze mialem malo czasu to podskocze do nich jutro lub po jutrze - generalnie fajnie ze mam film, tylko co z tego... no ale maja fajna akcje "Reaguj. Powiadom. Nie toleruj." takze przyjmuja kazde zgloszenie - i to bez znanej mi z przeszlosci "lachy" i zniechecenia no i moze chociaz po czasie koles im sie nawinie. Tak czy siak bede informowal i polowal - wyciagne od gnoja cala kwote z nawiazka plus "czyszczenie" chodnika :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie tak dawno z peżota firmowego wyjęli w okolicach Al. Niepodległości radio warte może 50zł. Mi w Otwocku zdjęli antenę CB - pewnie 90zł.

 

no jędrus, w otwocku to anteny sie nie zostawia ;)

mi wyjeli radio warte 50zł, znaczek renault, dysze spryskiwaczy, lusterko, dostalem kopa w drzwi, ale do czasu az sie nie dowiedzialem kto.. radio dostalem, co prawda nie swoje ale takie same, znaczek renault prawie nowy, a drzwi poprawiłem głową tego idioty ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to jak masz wpływy w Otwocku może się zgłoszę :rotfl:

 

Bylem.. Panowie chetnie obejrza ale musze zlozyc obszerne wyjasnienia a ze mialem malo czasu to podskocze do nich jutro lub po jutrze - generalnie fajnie ze mam film, tylko co z tego... no ale maja fajna akcje "Reaguj. Powiadom. Nie toleruj." takze przyjmuja kazde zgloszenie - i to bez znanej mi z przeszlosci "lachy" i zniechecenia no i moze chociaz po czasie koles im sie nawinie. Tak czy siak bede informowal i polowal - wyciagne od gnoja cala kwote z nawiazka plus "czyszczenie" chodnika

Wiesz - liczyć na znalezienie go od razu nie ma co, ale fakt faktem - może nawinie się im czy Tobie po jakimś czasie i wtedy beknie odpowiednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam wpływy, jestem dobrze poinformowany :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności