Skocz do zawartości
balcer

czy warto kupic nowy zderzak za ~150zł

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie, moj jest przymęczony życiem, w przeszłości był klejony i lekko odstaje koło błotników, chce sobie zafundować nowy, co o tym myślicie? czy moze lepiej uzywke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy za 150 zł ? Moze ci jednego zera brakło ? Ja bym sie nie paprał w cos co kosztuje 150 zł bo uwazam ze to jakis polsko-chiński handmade i będzie jeszcze gorzej jak jest. Kup uzywany, wyjdzie drozej ale będzie jak nalezy :):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup uzywany, ale oryginalny.tak czy inaczej musisz go malowac . jak zawiezesz go do malowania to niech go poprawia(uzupelnia ubytki od kamieni) i bedzie jak nowy.

tylko nie kupuj jakiejs podroby!!! tego sie nieda dobrze spasowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nowy zderzak za 150pln ha ha ha, chyba kolega dostał wycene z PZU. kupić śmigany i do lakieru. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytalem tylko teoretycznie bo patrzylem na allegro i nawet schodzą ;) dzieki za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kolego nie chwytaj sie zadnych zderzakow podrobek. Taki zderzak to i za 130 zl kupisz i wiecej Cie bedzie malowanie kosztowac niz jest on wart. Ja bylem zmuszony kupic uzywany (spotkanie z lisem na drodze:D) i kupiłem oryginalny za 400. Co prawda mozna i taniej, ale chcialem aby byl w jak najlepszym stanie. Efekt, ani sladu roznicy (moze poza tym ze niestety odcien lakieru na zderzaku od koloru na reszcie nieco sie rozni, ale to wina plastikow niestety, efekt obserwowany nawet na salonowych samochodach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie przypominal demona predkosci z piekla rodem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee nieee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się zastanawiam nad tym czy nie będzie "siary" Wcześniej miałem szeroki zderzak, ale był bardziej "łagodny" dla oka a z tym zderzakiem mam dylemat... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Panowie ponieważ muszę zmienić przedni zderzak mam takie pytanie. Co sądzicie o czymś takim? Pytam o wygląd anie o koszty:) http://allegro.pl/vw-passat-b-5-zderzak-przod-bmb-tuning-i3462477199.html

Chłopie nie rób wiochy:sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze to kwestia gustu a o tym sie nie dyskutuje ... mi sie podoba :nono ale czy bym sie zdecydowal na taki hmm nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności