Skocz do zawartości
Gość dave1983

t32 schemat licznik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dave1983

witam może ktoś ma opis podłączenia wtyczek t32 zielonej i niebieskiej do passata b5 fl 2001 1.9 tdi 131km z pełnym komputerem potrzebuje ktore kabelki są odpowiedzialne za sygnał poszczególnych drzwi z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pin 21 we wtyczce 32A-niebieska kolor przewód brązowo żółty z modułu komfortu do kontrolki otwartych drzwi. Kontrolka jest jedna, obojętnie które drzwi otworzysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dave1983

niejest jedna tylko na pełnym komputerze otwieraja sie poszczególne a mi chodzi o to żemam przerobionego anglika i jak otwieram drzwi prawe to pokazuje mi lewe i odwrotnie dotyczy to tylko przednich tylne pokazuje ok i interesuje mnie które piny musze przepiąć na której kostce żeby było dobrze lub jakis inny sposób jesli ktos zna aby to załatwić jest to passaat z pełnym wyświetlaczem 1.9tdi 131 km b5 fl 2001 dzieki z góry tam jest to zrobione ze w drzwiach sa czujniki w zamkach jakies masowe nie znam się za bardzo

Edytowane przez dave1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pełnego FIS te sygnały idą po CAN-ie. Przerzucono Ci całą elektrykę z lewych drzwi do prawych i odwrotnie, żeby prawidłowo działało sterowanie szybami. Stąd zamienione działanie kontrolki przednich drzwi. Tylnych nie ruszano, więc pokazuje dobrze. Myślę że jeśli się uparłeś na poprawienie tego to musisz szukać w wiązce między drzwiami a modułem komfortu przewodów odpowiedzialnych za sygnał otwartych drzwi i zamienić te przewody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zlydzial1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dave1983

już szukałem i zamieniłem prawe z lewymi i nic nie dalo nie mam pojęcia co zrobić myślalem zeby zamienic piny w t32a lub b ale nie wiem który jest odpowiedzialny za prawe i lewe drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez to CAN-em jest sterowane. 2 kablach zawarte wszystkie informacje. gdybys miał 8 kabli od kazdych drzwi osobno to tak. czy VAG w module komfortu nie pokazuje odpowiednich kodowan dla wersji EU i UK? Jak nie to zostaje ci chyba tylko kupic modół komfortu z EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dave1983

no dzieki

 

---------- Post added at 18:14 ---------- Previous post was at 17:42 ----------

 

ale na pewno jak zmienie ten moduł bedzie ok i czy musi byc od modelu tdi 130km czy może być od benzyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dave1983

jak już pisałaem na wyświetlaczu w moim passacie jak otworze prawe drzwi to pokazuje lewe i odwrotnie czy ktoś ma jakieś namiary na kogoś kto mógłby to usunąć jakiegoś elektronika przypominam że to przełożony angol pozdrawiam

 

---------- Post added at 17:57 ---------- Previous post was at 17:56 ----------

 

najlepiej w okolicach radomia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności