Skocz do zawartości
buxi

Wykresy z hamowni do oceny.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Ostatnio uwalił mi się sterownik więc wymieniłem na nowy (uzywany idnetyczny jak moj poprzedni AFN 110km, 235 nitków) i sie nieco zdziwiłem ;) powiedzcie mi prosze jak to wygląda waszym okiem? 0b3ce9982bdfc919gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tuner który hamował auto powiedział ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e auto jest po programie gdzie ja tylko zmieniłem stereownik. może sterownik był juz sprogramowany bo to uzywka była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wczoraj w pasku doszło kilka koników :) poniżej wykres do oceny.

W serii wyszło 135 KM i 300 Nm - niestety nie mam wykresu, chciałem bezpieczny program i wyszło 162 KM i 345 Nm, jak dla mnie wystarczająco.

 

55061855115728410079.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Oto mój wykresik zrobiony w sobotę na hamowni w Kłodzku - passat AVB, program zrobiony w Holandii na seryjnych gratach, proszę o ocenę czy przypadkiem nie przesadził tuner

passat avb n ruda.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie 160 koni na tej gównianej suszarce ? duuuzo. (z tego co widziałem po wykresach to max 140-145ps)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - śmieję się bo na bokach poprzednik wkleił naklejki special jak w MKII. Jeżdżę tym autem 2 lata nic się nie dzieje i w końcu postanowiłem sprawdzić czym pomykam. Teraz nie wiem czy się cieszy czy jechać gdzieś na korektę. Turbinka cieszy się dobrą kondycją. Dbam o auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na ORI gratach to bardzo sporo....albo zdrowa motorownia albo może hamownia coś picuje :) ale i tak zacnie jak na AVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorownia w stanie idealnym, może temperatura badania była sprzyjająca (5stopni)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek zrób loga ile pompuje turbo to się coś oceni.... bo być może masz turbo ze 130'ki.

 

Wtedy.... gra gitara :fajny

 

ps. ja mając AVB miałem 131ps/307nm po chipie.

Edytowane przez mnichu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam możliwości zrobienia logów. Graty są seryjne - sprawdzone. Logi miałem robione u dobrego mechaniora po wymianie rozrządu i wszystko było w normie - przynajmniej tak twierdził mechanik. Program bezdymny (czasem tylko mały bączek). Może coś jest na rzeczy z tymi naklejkami special:lol3

Edytowane przez iras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam możliwości zrobienia logów. Graty są seryjne - sprawdzone. Logi miałem robione u dobrego mechaniora po wymianie rozrządu i wszystko było w normie - przynajmniej tak twierdził mechanik. Program bezdymny (czasem tylko mały bączek). Może coś jest na rzeczy z tymi naklejkami special:lol3

 

Proszę bardzo...logi z pomiaru na hamowni :fajny

capture_002_01122013_233533.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,2 bara ? dobrze widzę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo...logi z pomiaru na hamowni :fajny

 

Super:kciuki- dziękuję pięknie (nie wiedziałem, że mogę je otrzymać).

 

Jeszcze raz utwierdzony zostałem o profesjonalizmie SOFT-TUNING.

 

Skoro są logi to proszę o komentarze. Jak wspomniałem jeżdżę tym autem na tym programie 2lata, bez jakichkolwiek przygód - ale czy to bezpieczne - nie spieszy mi się z remontami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz co powiedział tuner który hamował Twoje auto ? Miał jakieś zastrzeżenia ewentualnie chwalił ten soft ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrócił uwagę, że w programie nie zadbano o turbinę pod większym obciążeniem.

Mam teraz dylemat, czy coś z tym robić czy odpuścić, bo poprzednik na tym programie użytkował auto (niestety nie wiem jak długo), a ja sam też na tym jeżdżę już bezawaryjnie 2lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Passat B6 1.9 BLS , pomijając że seria wyszła słaba program miał byc bezpieczny a wydaje mi się że za dużo ma NM z dołu, prośba o ocenę...

 

passat.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł84 pociesze Cie moim wykresem:) A silniki mamy prawie te same. Program wgrany 2 tygodnie temu

passat_chip_tuning.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0 TDI CR [CBAB], przebieg 130 000 (prawdziwy), 2008 rok, wczorajszy wynik z hamowni + po wirusie.

Wyszło ładnie, ale trzeba kilka koni wziąć z przymrużeniem oka, bo jest zimno.

 

439557886_55.jpg

 

Było: 147/335

Jest: 186/386

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wykres z dzisiaj jak według osób mających pojęcie, dobrze wykonany mod?20131210_205332.jpg

Edytowane przez Dziadziaor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności