Skocz do zawartości
Michal1980

Programy komputerowe - polecane i poszukiwane

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum najczesciej zagladam na OT i dyskusje o motoryzacji, bo poki co nie mam problemow ze swoim Paskiem a sam specem nie jestem i nawet jak moge pomoc, to zawsze ktos mnie wyprzedza. Ale myslalem o zalozeniu wlasnie takiego tematu, w ktorym forumowicze wpisywali by programy, ktorych poszukuja plus programy, ktore juz przetestowali i warto je polecic innym. Oprocz tego, ze zawsze dobrze poznac cos nowego i dobrego to bedzie czytelniej na forum, bo nie byloby juz tematow typu "czym skonwertowac avi" czy "jak wypalic DVD na CD" itp. W ogole przydalby sie kacik komputerowy, bo duzy ruch jestw tych tematach,m a gdyby byl jeden watek, wszystko byloby latwiej, szybciej i przejzysciej a z tego co widze, jest sporo lbow na forum, specjalizujacych sie w pewnych dziedzinach informatyki, wiec taki watek na pewno by nie umarl. Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc załóżcie jeden temat dotyczący komputerów. odrębnych działów nie będzie.

 

nasze forum jest tematyczne a nie zauważyłem na forum o fotografii działu dotyczącego samochodów, sprzętów AGD czy komputerów.

 

wiele razy był temat poruszany ale stanowisko nasze niezmienne.

 

jeśli okaże się, że nie jest czytelnie to będziemy posty usuwać sukcesywnie. niepotrzebne nam w archiwum informacja o czyichś sterownikach czy problemach z wypaleniem płyty.

 

jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. naprawdę polecam każdemu korzystanie z for komputerowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem (wątek na ten temat wsiąkł przy zmianie skryptu) i jestem przeciwny tworzeniu "kącików". Kiedyś ktoś chciał kącik kulinarny. Idąc dalej ktoś będzie chciał szachowy, filatelistyczny, muzyczny (może jeszcze z podziałem na gatunki). Są pewnie fora poświęcone tym tematom, to po u nas robić bałagan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem (wątek na ten temat wsiąkł przy zmianie skryptu) i jestem przeciwny tworzeniu "kącików". Kiedyś ktoś chciał kącik kulinarny. Idąc dalej ktoś będzie chciał szachowy, filatelistyczny, muzyczny (może jeszcze z podziałem na gatunki). Są pewnie fora poświęcone tym tematom, to po u nas robić bałagan?

amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja chciałbym temat: Papier toaletowy - opinie oparte na przeżyciach własnych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Papier toaletowy - opinie oparte na przeżyciach własnych

 

Rumiankowa Regina rules :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jocker_LZ

programy e-tam ... zależy kto co lubi każdy ma swoje gusta co do programów

 

a może gry, albo fajne strony co?

 

takie jak np:;)

 

http://www.sim-heca.prv.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
programy e-tam ... zależy kto co lubi każdy ma swoje gusta co do programów

 

a może gry, albo fajne strony co?

 

takie jak np:

 

http://www.sim-heca.prv.pl

 

wszystko fajnie tylko ze av wykrywa robaka na tej stronie. nie polecam i pieknie dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności