Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

brawo niki lauda :)

 

Niki nigdy się nie pier... i zawsze mówi to co trzeba :) jak jeszcze w Polsce nie puszczali wyścigów to koleżanka tłumaczyła na niemieckim RTL co Niki mówi i zawsze coś fajnego powiedział :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie wyrok to kur... kpiny jakieś są :mad:

 

Moge Ci powiedziec tyle: ŻYCIE. Innym wyrokiem mogliby narobić za dużo bałaganu i kasy stracić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moge Ci powiedziec tyle: ŻYCIE. Innym wyrokiem mogliby narobić za dużo bałaganu i kasy stracić.

 

powinni dopier... 100 melonów ojro i koniec :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak powinno być ale wiesz jak jest... Gdzie tu fair play?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby sprawa dostyczyła innego teamu nie było by zawieszenia wyroku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem piękny sen :) Że Kubek bedzie na drugim miejscu

be08abba01dde076.jpg

 

Tylko teraz bedzie czy nie bedzie DYFUZOR ??

 

http://f1.wp.pl/kat,101076,title,BMW-wciaz-bez-podwojnego-dyfuzora,wid,11091886,wiadomosc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro BMW ma Robusia w dupie to ja też ich mam i nie kupie sobie ich koszulki :708:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może nie F1 ale Robercik w roli głównej

 

http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Kubi...wiadomosc.html

 

pozostaje kwestia kontraktu

niestety, obawiam się, że uczestnictwo w takiej imprezie Robert musi uzgodnić z Bardzo Mizernym Wozem (BMW)

chyba raczej nie może postawić ich przed faktem dokonanym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba raczej nie może postawić ich przed faktem dokonanym

pewnie, ze moze. tylko, ze wtedy bmw bedzie mialo podstawy by z hukiem wywalic kubice. co pewnie nie wyszloby mu na zle. wynikow i tak niema i pewnie nie bedzie. juz dawno powinien odpuscic sobie ta druzne.

ps . czytacie komentarze pod artykulami? mnie osobiscie wqr.....a te ktore neguja umiejestnosci kubicy. przeciez byl 4 kierowca swiata w zeszlym sezonie. za darmo tych punktow nie dostal. za wyglad tym bardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps . czytacie komentarze pod artykulami? mnie osobiscie wqr.....a te ktore neguja umiejestnosci kubicy. przeciez byl 4 kierowca swiata w zeszlym sezonie. za darmo tych punktow nie dostal.

Nie czytam. W większości są to komentarze miernot, które całe życie siedzą na dupie i mają żal do świata, że ich za to pierdzenie w fotel nikt nie podziwia. Pewnie tak samo jadą po innych polskich sportowcach za to, że mają czelność zajmować dalsze miejsca w światowej czołówce :651:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności