Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

A ferrari chce już zacząć prace nad nowym bolidem na przyszły sezon, chociaż patrząc na początek mistrzostw ( najgorszy start od 1981) to kłopoty muszą mieć poważne jeśli myślą już o następnym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy wyścig od kilku lat którego nie oglądałem ale czytając info nie wiele straciłem :) dlatego się nie wypowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ferrari chce już zacząć prace nad nowym bolidem na przyszły sezon

niektórzy zaczynają teraz, reszta dołączy w trakcie 2 - 3 miesięcy

czytając info nie wiele straciłem

hmm..., ja nie żałuję, że oglądałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niektórzy zaczynają teraz, reszta dołączy w trakcie 2 - 3 miesięcy

 

hmm..., ja nie żałuję, że oglądałem

 

pewnie też bym nie żałował ale niestety czasem są ważniejsze rzeczy do zrobienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie też bym nie żałował ale niestety czasem są ważniejsze rzeczy do zrobienia

a to już inny temat, czasem tak bywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś prawie wszyscy kręcili bączki

 

W monte carlo też wszyscy kręcili a jakoś Robert nie czemu ?? Bo jechał skupiony walczył o pudło. A teraz jedzie bo jedzie. Wtedy też narzekał na balans i co jakoś mu poszło. Nic czekamy do Bahrajnu choć wiem że znów będzie stara śpiewka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W monte carlo też wszyscy kręcili a jakoś Robert nie czemu ?? Bo jechał skupiony walczył o pudło. A teraz jedzie bo jedzie. Wtedy też narzekał na balans i co jakoś mu poszło. Nic czekamy do Bahrajnu choć wiem że znów będzie stara śpiewka.

W Bahrajnie tez bedzie kiepsko Musimy poczekac do Hiszpani jak bedzie juz nowy bolid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robert chyba nie nastawia się na wysokie miejsce w tym sezonie, przynajmniej tak się wypowiada. http://sport.onet.pl/74455,1248769,glowna.html

Musimy poczekac do Hiszpani na nowy bolid wtedy bedzie mozna myslec o jakich kolwiekk punktach

W piatek Kubek bedzie jezdził z kersem ale czy w kwalifikacjach i wysciugu tez bedzie to sie okaze po treningach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proszę dziś bmw na 1 treningu zajęło 2 (Heidfeld) oraz 3 (Robert) miejsce :) za żwirkiem :(

fakt faktem to tylko trening ale jakimś optymizmem powiało

tak BTW Robert cały weekend oraz wyścig ma jechać z kersem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no proszę dziś bmw na 1 treningu zajęło 2 (Heidfeld) oraz 3 (Robert)

No tak tylko że jako jedyni w całej stawce jechali na super miękkiej mieszance :)

Ale na twardszych oponach Rob był 7, więc progres jest i to cieszy.

 

Pozdrawiam,

 

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie podniecać czekamy na kwalifikacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko wróciło do normy Robert po 2 sesji treningowej na 17 pozycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robert po 2 sesji treningowej na 17 pozycji

 

Strata tylko 1,2 sek. - trzeba zauważyć, że najszybsze okrążenie było 2 ze stintu który liczył 13 kółek, więc zatankowany był zdecydowanie bardziej niż Rosberg. Nie jest tak źle ... a rzekłbym nawet, że jest dobrze - na całym stincie kręcił bardzo podobne czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na kwalifikacje i licze na pierwsze punkty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strata tylko 1,2 sek. - trzeba zauważyć, że najszybsze okrążenie było 2 ze stintu który liczył 13 kółek, więc zatankowany był zdecydowanie bardziej niż Rosberg. Nie jest tak źle ... a rzekłbym nawet, że jest dobrze - na całym stincie kręcił bardzo podobne czasy.

 

takie gdybanie nic Ci nie da nie wiem jak długo oglądasz F1 ale jak bys troche ogladal to wiedział byś że piątek to testy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak zapytam OBSTAWIAĆ :hyhy:

Może zrobie tak ze odpuszcze i moze w tym razem jak nie obstawie to zdobedzie pierwsze pkt

Ciekaw jestem jak sie spisywał kers bo miał jezdzic z kersem ??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takie gdybanie nic Ci nie da

 

Ja nie gdybam :) - tak sobie tylko głośno myślę.

 

nie wiem jak długo oglądasz F1

 

Zaczęło się od sezonu 84' GP Monako - A.Senna startując z 13 pola kończy wyścig na 2 miejscu - dodajmy, że wtedy objawił się jego geniusz jazdy po mokrym - mając do dyspozycji bolid ze środka stawki dotrzymywał tempa Prostowi w McLarenie :)

 

Wystarczająco długo ?

 

ale jak bys troche ogladal to wiedział byś że piątek to testy

 

Oczywiście, że testy ... ale : Rosberg jadący na pusto ( zresztą cała czołówka jechała najlepsze czasy w P2 na pusto ) "kwalifikacje" i Kubica/Heidfeld jadący stint wyścigowy - jeśli różnica to tylko 1,2 sek to jest dobrze - tempo wyścigowe mają jak najbardziej w porządku :)

 

Ciekaw jestem jak sie spisywał kers bo miał jezdzic z kersem ??!!

 

Bez problemów - mają jakieś tam zagwozdki z ustawieniem KERS'u ale to bardziej ze względu na temperatury panujące w Bahrainie. Myślę, że Kubica pojedzie z KERS'em - w końcu miał testować go tylko jedną sesję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś na treningu Robert był 7-my

czekam z niecierpliwością na kwalifikacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziś na treningu Robert był 7-my

czekam z niecierpliwością na kwalifikacje ;)

No 7 miejsce mi sie podoba Teraz czekamy do 14 jak wypadnie w kwalifikacjach oby tak sie cieszył :

 

f249ba349065fa42.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności