Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

Zresztą ... P18 nie odzwierciedla aktualnej szybkości BMW - jest ona zdecydowanie większa i myślę, że w jutrzejszym wyścigu to zobaczymy.

:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie ogladnołem kwalifikacje : Znowu wtopiłem kase :zly:

Mr.X dobrze mówi Kubek niech spier.... do ferrari wraz z Alonso :ok:

bo naprawde sie cofa

jak myslicie jaką strategie zrobia dla Kubicy ?? na jeden pit.. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak myslicie jaką strategie zrobia dla Kubicy ?? na jeden pit.. ??

 

Nierealne ... zadeklarowana waga Kubicy to 659 kg - paliwa ma na jakieś 15 okrążeń, zdecydowanie za dużo jak na supersofty. Nawet gdyby, to na nastepnym stincie musiałby zrobić ca. 40 okrążeń na twardej mieszance - a to mogłoby się skończyć jak z Hamiltonem ;-). Nie wspominając o tym, że musiałby mieć dodatkowe 110 kg. paliwa ... takich zbiorników to chyba nie mają :]

Edytowane przez motomouse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że Bahrain będzie wygladał tak samo. Z drugiej strony trzeba pamietać, o tym, że zakończenie kwalifikacji na Q1 w przypadku Roberta było spowodowane jego błędem na T12 i po części błędem strategów - wypuścili go zdecydowanie za późno na tor. Gdyby nie to, to obstawiam, że wszedłby do Q2.

 

Ogladalem wyniki na zywo na formula1.com i w 2 pierwszych sektorach jechal bardzo przyzwoicie - ostatni niestety dal ciala. Mimo wszystko jakby wczesniej opuscil boksy mialby szanse na poprawienie rezultatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie ten lepszy bolid - poświęcili zeszłoroczne pudło w całym cyklu na zrobienie tego "wraka". szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja licze ze bedzie w pierwszej 8 i przed "kolegą" z zespołu :) (tak obstawiłem) :hyhy:

jak tak nie bedzie to obiecuje ze przez najblizsze 3 wyscigi nie stawiam na Roberta !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echhhhh i co tu napisać?? Że Sutil mu tyłek łoił :( Mówcie co chcecie pomijając oczywiście bolid bmw że Robcio jakiś taki obojętny na to wszystko co się dzieje. Ciekawe czy nie dostanie kary za incydent z Trulim bo ładnie się w niego wpakował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może gdyby nie przygoda z Trulim i tym poluzowanym skrzydłem to w punktowanej ósemce by się znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy nie dostanie kary za incydent z Trulim bo ładnie się w niego wpakował.

 

ano polatał sobie trochę, no ale cóż fakt faktem bmw odpuściło sobie zeszły sezon na stworzenie przeciętnego bolidu na ten sezon, ciekawe jakie cudo dostanie Robert na wyścig w Barcelonie

za tydzień kolejne emocje w Bahrajnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:( Robcio jakiś taki obojętny na to wszystko co się dzieje

 

Wydaje mi się, że ma już dość BMW i tego wszystkiego, zawsze coś zepsują czegoś niedokręcą albo zapomną. Żeby to sie zdarzyło raz czy 2 ale nie co wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy znowu klapa. BMW taaaaaka firma a poskręcać bolidu nie potrafią. Wydaje mi się że i Rober chyba też odpóści ile można się starać a Team ma go gdzieś. Ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że ma już dość BMW i tego wszystkiego,

 

Może niekoniecznie BMW jako całości, ale na pewno F1.09. Myślę, że Robert z niecierpliwością czeka na update bolidu zapowiedziany na Barcelonę i po prostu obecne wyniki go tak nie deprymują. A co do przekoszonego skrzydła ... nie jestem pewny czy był to błąd mechaników - po tak potężnym uderzeniu w Trullego coś mogło się przestawić i dlatego skrzydło nie zostało zamocowane do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na włoskim rai-uno mowili ze Kubica w przyszlym sezonie moze przejsc do 6dd477f759cff213.jpg

Ja mam tylko nadzieje ze od Hiszpani BMW zacznie odrabiac straty i jeszcze powalczy w czołówce ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko uważam że to nie jest ten Robert z poprzednich dwóch sezonów. Nawet na monzy czy w monte carlo przy opadach deszczu potrafił być skupiony i nie popełniać tylu błędów co dziś. Dziś jechał fatalnie, rozkojarzony bez najmniejszych ambicji. Myślę że zaczyna go przerastać to co się dzieje w BMW.

 

Tak na marginesie cytat jednego chłopa ze strony F1: "Nie bardzo podobała mi się postawa Kubicy. Zamiast być cierpliwym spokojnie powoli podróżować za Glockiem na tym 13 miejscu to się rozbijał raz za razem zwiedzał pobocze. Na Monzy miał też źle ustawiony bolid (bo na sucho) i tak jak tu cysterna warunki były gorsze ale błędów nie popełniał. Jak by był cierpliwy jak na Monzy to ze strategią jednego tankowania miał szansę nawet na 4 miejsce"

 

Trudno się z nią nie zgodzić....:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BMW taaaaaka firma a poskręcać bolidu nie potrafią.

Ale za to jak się nadaje do driftingu. ;) (ci co byli na otwarciu sezonu w Kołobrzegu wiedzą coś o tym). :D

Wydaje mi się, że ma już dość BMW i tego wszystkiego, zawsze coś zepsują czegoś niedokręcą albo zapomną.

Ja już dawno mam dość (to typowy dresowóz). :D

A tak poza tym to dzisiaj nie oglądałem F1. Zajmowałem się "kolarstwem" (niestety w trasie z przystankiem w Gryficach). :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Zajmowałem się "kolarstwem"

 

Jacek byłeś pilotem peletonu czy czynnie uczestniczyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek czy czynnie uczestniczyłeś?

Wyobrażasz sobie mnie na rowerze? :rotfl:

byłeś pilotem peletonu

Dokładnie młodzież jechała na rowerach bez przerzutek (czyli tzw. golasach), a ja zbierałem padających po drodze (86 km.). :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo widzę Cię na rowerze moja wyobraźnia jest zbyt mała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet na monzy czy w monte carlo przy opadach deszczu potrafił być skupiony i nie popełniać tylu błędów co dziś. Dziś jechał fatalnie, rozkojarzony bez najmniejszych ambicji.
raz za razem zwiedzał pobocze

Damian, oglądałeś wyścig?

Dziś prawie wszyscy kręcili bączki, nawet "profesor" Alonso, co dopiero Kubica jadący bolidem niezbalansowanym po poronionych próbach zastosowania KERS, i to na na torze z najtrudniejszą nawierzchnią w całej serii, w dodatku przy fatalnej pogodzie. Deszcz może pomóc dobremu kierowcy, ale tylko wtedy, gdy ma czym jechać!

Zwyciężył Vettel, który :

- był rezerwowym w BMW

-w Australii został praktycznie objechany przez Kubicę

Jak myślisz, na którym miejscu byłby Robert, jadąc bolidem z optymalnym balansem i nastawami zawieszenia (w tym wypadku RBR) ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności