Skocz do zawartości
Gość rafbud1986

Kiedy kolejna edycja Ogólnopolskiego zlotu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jest 100 miejsc a właściwie 98 bo ja jade z narzeczoną zaklepóje miejsce odrazu zebyscie mnie niewygryzli :)

--- scalone ---

zaklepuje

 

Przynajmniej nie będzie problemu ze znalezieniem tylu chętnych, kto pierwszy i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja może zanim temat zostanie zamknięty dorzucę jeszcze jedną alternatywę.

Miejscowość nazywa się Firlej. Jest tam kilka ciekawych ośrodków: http://www.firlej.pl/viewpage.php?page_id=4#[osrodki] .

JJeżeli któryś Was zainteresuje mogę podjechać z Wami tam, z Warszawy to około 130 km.

chcesz żeby CIę z Pomorskiego zjedli ??? Fakt ja będę miał rzut beretem ale oni co najmniej 500-600km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chcesz żeby CIę z Pomorskiego zjedli ??? Fakt ja będę miał rzut beretem ale oni co najmniej 500-600km

nawet 700 :]

 

Każdy kolejny post z deklaracja swojego uczestnictwa będzie kasowany, przypominam to jest wątek wyboru ośrodka oraz daty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w smardzewicach wolny termin to 3.4.5 lipca
Z tego co piszesz ośrodek wydaje się być jak najbardziej ok,więc może dobrze by było zarezerwować już ten termin,żeby nam się nikt nie wrypał w paradę ???

A potem już tylko będą luźne rozmowy,kto,co,jak,ile,....????Jak myślicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafbud1986

Termin dzisiaj zabukowaliśmy ta Pani menager była wporzadku i w sumie to niema co sie niepokoic z tym terminem. Teraz tylko czekamy na menu i cene i niebawem bedziemy oglaszac ile wychodzi za osóbke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

wiec miejsce i termin ustalone więc prośba o zamknięcie wątku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moment moment a nic nie widzę o placu na konkursy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zamykał, jakiś wątek do dyskusji jest potrzebny.

Tu se będziemy mogli plotkować komu pasuje termin, a komu nie, a Wy róbcie swoje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Derlysy a po co Ci wiedziec gdzie plac ?? Pomoze Ci to w czyms ??

Bedzie watek zlotowy z informatorem to sie wsiego dowiesz.

Niech chlopaki robia rekonesans i ustalaja

 

Doradcow tysiac, a jak przyjdzie co do czego to ten ma daleko ten nie ma czasu ale dupe zawraca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Derlysy a po co Ci wiedziec gdzie plac ?? Pomoze Ci to w czyms ??

 

Nie gdzie ale czy będzie na konkursy jak w Opocznie. Po to mi wiedzieć bo mnie to interesuje :P

 

Prez co ty taki nerwowy - jak jest nowe miejsce to chcę wiedzieć za co zapłacę.

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie zlota bez placu manewrowego nie wyobrazam i sam bym dobil organizatora jakby o to nie zadbal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sobie zlota bez placu manewrowego nie wyobrazam

 

Nie wiem czy pamietacie ale na II i III zlot było szukane miejsce w Tomaszowie lub okolicach i takiego nie było, wybraliśmy Opoczno.

Szukaliśmy my, jako miejscowi we trzech miejsca i najlepiej wypadło Opoczno to teraz sobie nie wyobrażam że zamiejscowi znajda miejsce w okolicach Tomaszowa skoro szykują miejscówkę w Smardzewicach pod Tomaszowem.

A w ogóle to ja się nie znam, zarobiony jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek
najlepiej wypadło Opoczno to teraz sobie nie wyobrażam że zamiejscowi znajda miejsce w okolicach Tomaszowa skoro szykują miejscówkę w Smardzewicach pod Tomaszowem.

 

prawdopodobnie zostanie Opoczno jako miejscowy powinieneś wiedziec że porównując odległości to ze Spały do Opoczna jest 700m bliżej niż ze Smardzewic ale to chyba nie jest aż tak istotny problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze hezek nie zdajesz sobie sprawy z problemów związanych z przejazdem kolumną takiego odcinka. no ale moze się mylę. a i jeszce jedno nie krytykuj tak spały jeśli nie byłeś tam na zlocie i nie wiesz jak było bo opini pozytywnych było znacznie więcej niż negatywnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam wątek i nie wiem czemu odnoszę wrażenie ze nasi obecni organizatorzy maja ALE do Spały , ze zdaniem ze osrodek jest do kitu i ze miejsce grila jest straszne calkowicie sie nie zgodze !!!!!!!!!!

 

Byłam na II i III zlocie i Spała mi sie strasznie podobala .... tu moje uklony dla organizatorów obu zlotów - kawal dobrej roboty z duza iloscia nerwów.

 

Nie mam nic przeciwko nowej miejscówce ale do Spały tez bym pojechala w koncu nie sa wazne passaty, nie sa wazne pokoje a wazne sa osoby które będą.

 

A co do przejazdu kolumna .... to to trzeba chyba na jakies rundy raty bo inaczej to korki sie robia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to to trzeba chyba na jakies rundy raty bo inaczej to korki sie robia.

 

No właśnie jak organizatorzy to widzą ?? Na III było to po mistrzowsku rozwiązane trza przyznać - pełen szacun. Może więc Dardi, Prez i spółka podpowiedzcie jak mają ten przejazd zorganizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek
odnoszę wrażenie ze nasi obecni organizatorzy maja ALE do Spały , ze zdaniem ze osrodek jest do kitu i ze miejsce grila jest straszne calkowicie sie nie zgodze

 

Madziu to nie chodzi o Spałę bo podobało mi sie tam wszystko było ok!

ale chodzi głównie o rozmowę z kierownikiem ośrodka. Wypeplał swoje warunki i zero negocjacji w dodatku wciska mi kit że nie wynajmował samych łóżek bez wyżywienia!

więc jak wam się udało zrobic to wszystko za 135 PLN za osobę?

natomiast w tym drugim ośrodku to my mówiliśmy czego oczekujemy i co chcemy!

była to szybka i konkretna rozmowa Pani Wiola postawiła jeden warunek! zakaz wnoszenia swojego alkocholu do bufetu. Reszta jest do dogadania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem za Spałą. Ośrodek położony na uboczu. Nikt nas nie nagabywał, poza tym przyzwyczajenie i jakaś tradycja ale skoro kierownik stawia nam swoje warunki bez możliwości negocjacji mogę mu powiedzieć brzydko "niech się ciąga" . Może nie powinienem się wypowiadać bo moja przyszłość stoi pod wielkim znakiem zapytania i może na zlocie się nie pojawię, ale gdyby u mnie wszystko poszło ok. to takie jest moje zdanie. Wiadomo że każdy ma swoje preferencje alkoholowe i nie mogę sobie wyobrazić niektórych bez cytrynóweczki albo specjala bo kierownik będzie sprzedawał swojego żytniaka, albo będziemy jeść to co mu zostało po poprzednim turnusie. Ja kupiłem pokój bez jedzenia i byłem zadowolony i piłem to co przywiozłem swojego i byłem zadowolony ale nie wiedziałem że były takie jajca z jakimś BUCEM. Skoro nie chce zarobić bo za pokoje zarobił, a oprócz nas chyba tylko parę osób obcych widziałem to tak jak wyżej.

Edytowane przez Du?y
Poprawi?em, bo 2x to samo posz?o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powim jezcze raz że kierownik w Spale nie jest łatwym człowiekiem do rozmowy ale z nim można wynegocjowac swoje warunki. Bez obrazy chłopaki ale wystarczylo sie dobrze przygotować do rozmowy zebrać informacje lub choćby zapytać się któregoś z nas poprzednich organizatorów czy z wami nie podjedzie a wyniki tej rozmowy były by inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
700m bliżej

 

Tak, ale zupełnie inna trasą ;)

 

ale wystarczylo sie dobrze przygotować do rozmowy zebrać informacje lub choćby zapytać się któregoś z nas poprzednich organizatorów czy z wami nie podjedzie a wyniki tej rozmowy były by inne.

 

Pisałem o tym wyżej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności