Skocz do zawartości
Gość rafbud1986

Kiedy kolejna edycja Ogólnopolskiego zlotu ?

Rekomendowane odpowiedzi

ale jaki misterny plan :) ?

 

wiesz, to, że prezes ośrodka był ciężkim człowiekiem to fakt. ale jeszcze prawda jest taka, że zależy, kto i jak z nim rozmawia. my mieliśmy ( II Zlot ) trochę problemów i nerwów, ale koniec końców wszystko było tak jak chcieliśmy. a załatwiane było wszystko o wiele później (czytaj: mieliśmy mniej czasu).

 

jeśli się mylę, to niech Ci, to robili to razem ze mną przy II zlocie zaprzeczą ;)

 

Spała każdemu się podoba (mam na myśli użytkowników). taka nasza mała passatowa tradycja. mi się nie znudziło, a poza zlotem byłem w Spale już chyba ze 4 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło by było gdyby zlot odbył się w Spale.Słyszałem że na prawdę jest fajnie - słyszałem bo nie udało mi się być na poprzednim.A Spała chyba dobry wybór - miałbym nawet blisko:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spała każdemu się podoba (mam na myśli użytkowników). taka nasza mała passatowa tradycja.

Potwierdzam i popieram!Byłam tam na 2-óch zlotach i nie mam żadnych zastrzeżeń.Byłoby super,gdybyśmy mogli znowu tam się spotkać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ja wtrącę tu swoje 3 grosze.

 

Spała jaka jest każdy wie (kto był na 2 lub 3 ogólnopolskim) - nie ma się co rozpisywać.

 

Natomiast ośrodki położone nad Zalewem Sulejowskim, nad którymi roztacza się tutaj dyskusja, czyli Wodnik w Bronisławowie i Kolporter w Smardzewicach, w okresie kiedy planujemy nasz zlot (przełom czerwca/lipca) będą ZAWALONE "DZIECIAKAMI", które będą chciały oblać koniec szkoły. Wiejskie dyskoteki z wyrywanymi z płotów sztachetami to chyba najłagodniejsze porównanie do tego co się tam wtedy będzie działo. Mieszkam niedaleko zalewu i wiele się już nasłuchałem historii na ten smutny temat.

Uwierzcie mi - nie będzie wtedy tam bezpiecznie ani dla nas, naszych najbliższych ani dla passków.

Rozważaliśmy te miejsca szukając ośrodka na poprzednie zloty i jakoś żaden z nich nas szczególnie nie zainteresował.

Z tego co mi wiadomo, zlot 206-tki organizowany jest w Bronisławowie w okolicach kwietnia/maja, kiedy nie ma jeszcze ścisłego sezonu a i pogoda potrafi odstraszyć potencjalnych "poszukiwaczy przygód z okolicznych wiosek".

 

Tak więc - osobiście odradzam ośrodki nad zalewem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi się małe zamieszanie Spała jak najbardziej. Klimat, tradycja i przyzwyczajenie a poza tym większość spraw jest znanych (np. plac manewrowy) myślę że służby jak policja są też przyzwyczajone i ładnie do nas nastawione. Wszystko przemawia za Spałą, ale jeśli coś te plany skomplikuje Wodnik też nie jest złym wyborem ale wiąże się to z nowymi sprawami do załatwiania, szukania placu, kontakty z policją itp. Chociaż mamy tu swojego człowieka

Catering u Łysego
:rotfl: Może jakieś darmowe piwko. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Spałą.Przetestowane,sprawdzone no i pewne oraz bezpieczne miejsce dla nas jak i "passków". I do tego wszystkiego TRADYCJA !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chciałbym sie drapać po nie swoich jajach ale... wychwalacie ta Spałę(co dziwne organizatorzy) a ja pamiętam jak dostawaliście qrwicy i kiedy ekipa sie bawiła musieliście kminić jak załagodzić sprawę z sinym, zarówno na II jak i na III zlocie. Na drugim miało juz być wszystko ok, a tu sie okazuje ze po prostu tam tak musi być. "Super ośrodek" tylko nikt sie nie chce podjąć organizacji zlotu drugi raz(przypomnę ze po zlocie w Miedznej jakoś organizatorzy sie nie zmienili za bardzo)

 

co do wielkości ośrodka myślę ze taki na 100 osób był by odpowiedni(zwłaszcza dla organizatora)

Na pierwszym zlocie było ~80 osób/~1000 forumowiczów. Na drugi miało być 1000 chętnych bo przecież po zlocie każdy forumowicz sie zarzekał ze bedzie, przez rok ilosc forum wzrosła kilkunasto krotnie(o ile dobrze pamiętam) wiec wychodziło sie z założenia ze te ~80 razy 2 bedzie bez problemu... a jednak trzeba było trochę sie przy tym nagimnastykować.... 3 zlot unserów wch*j chętnych wpi**u i jeszcze więcej co sie okazuje... 100 osób to realiści reszta jest twarda w "klawiaturze" i tu pierwszy stresik organizatora(podjąłem sie, nie wychodzi, wszystko pójdzie na mnie) masa spamu, reklama o większym nakładzie niż wszystkie proszki i podlaski razem wzięte. ostatnia chwila i jeeeees jeees jes udało sie.... taaa do czasu. Przychodzi ostatni dzień zlotu a tu " co mu znowu z nie pasuje?!?! nie no co roku to samo!! ostatni raz tu robimy zlot!!" a teraz wszystko sie zapomina... ok. mamy na forum dużo unserów ale na prawdę nie każdy jest w stanie zorganizować zlot, liczba tych nie licznych jest ograniczona, a każdy z nich da zrobić z siebie jelenia tylko raz. Kto bedzie organizował zloty jak juz wszystkim sie skończą nerwy.

 

dobry ośrodek na 100-150(stado do ogarnięcia dla bacy z jednym psem-bez obrazy ;) )

nie trzeba bedzie sie prosić o wpłaty, mogą być inne atrakcje niż plac manewrowy, nie znajdziemy drugiego ośrodka takiego samego, chwalicie to co mięliście(wiem było fajnie) ale to nie znaczy ze cos innego bedzie gorsze, a może okazać sie lepsze(tez kiedyś chwaliłem passata :rotfl:) i co ważne prostsze w organizacji. Do tej pory bacznie przyglądałem sie organizatorom i było mi ich szkoda... mieli parę miechów pracy nad zlotem na którym nie mieli sie jak pobawić...nie o to tu chodzi. Wiem, ze jakaś odpowiedzialaność zawsze będzie na nich spoczywać, ale nie o to kaman żeby ten który nam to załatwia naj**ał sie i nawet nie pouczył klimatu zlotu.

 

decyzja leży po stronie organizatora, może sie okazać tak ze Spała bedzie mu odpowiadać, ze koledzy poprzednicy przygotują go psychicznie i dadzą mu zestaw ściąg na ten egzamin. Nie uważam jednak za słuszne wmawiania ludziom ze wszystko poszło gładko.

 

Wiki ziomalu szkoda ze Cie rok temu nie nagrałem jak sie znowu okazało ze czas rozliczeń z właścicielem ośrodka to klasyczny przykład połączenia prostytucji z muzyka(cos tu ku**a nie gra)

 

sprawa zmiany terminu to śmiech na sali, błagam was nie piszcie kiedy wam pasuje kiedy nie bo organizatrów to wszystko gówno obchodzi, robicie tylko zamieszanie. Można kogoś lubić bardziej lub mniej, ale z tego powodu termin zlotu sie nie zmieni. zawsze komuś nie bedzie pasować i zawsze nie bedzie to pojedyncza osoba wybrana z takiego stada. Lajf is brutal jak to mówią nasi koledzy Rosjanie. Zmiana terminu dla paru osób spowoduje to ze parędziesiąt kolejnych zaprotestuje nowy termin i tak ku**a do zaj**ania. Jeżeli mi nie pasuje, to nie jadę, trudno. Wysyłam kartkę do wszystkich forumowiczów i jestem pierwszy na TDP :D

 

AMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja pie....ę :D gajdus mistrzu.

 

mimo kłód na które natrafialiśmy powtarzając spałę wiemy już, gdzie leżą i teraz łatwiej je będzie ominąć lub przestawić ;) taki był przekaz moich wcześniejszych wiadomości.

 

jeśli sprawdzę kilka zależności (magisterka się szykuje do obrony i terminy mogą się zbiec) to może włączę się w organizację, jeśli panowie zainteresowani będą chcieli. dam znać :)

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiki ziomalu szkoda ze Cie rok temu nie nagrałem jak sie znowu okazało ze czas rozliczeń z właścicielem ośrodka to klasyczny przykład połączenia prostytucji z muzyka(cos tu ku**a nie gra)

 

Tylko wskaż mi ZIOMALU miejsce, w którym wychwalam Spałę. Jedyna moja wzmianka o niej to taka, że wiele osób ma już wyrobione zdanie - nieważne czy dobre czy złe, każdy odbiera te same rzeczy po swojemu.

 

Przejścia z siniakiem mieliśmy i nie zamierzam tego pomijać. Co więcej - mogę przyszłych organizatorów szczególnie wyczulić na tego osobnika.

Faktem jest, o czym napisałeś, że organizatorzy nie mają życia na zlocie i nie zabawią tak jak userzy-goście. Dlatego ja w tym roku zamierzam się dobrze bawić a organizatorów w razie potrzeby wesprzeć "dobrą radą".

 

I jeszcze jedno - dla mnie osobiście Spała się...spaliła...być może dlatego, że mam ją pod nosem i z chęcią odwiedziłbym inny rejon naszego pięknego kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafbud1986

Ludziska powiedzcie czy co roku był taki bałagan z organizacja ty 2 czy 3 dni. Pomimo ze nigdy sie nie zajmowałem organizacja takich imprez to postanowilem pomóc przy tym Hezkowi dogadujemy sie przez gg ale co sie na cos zgadamy to jestesmy i tak zagadani przez stado userów :( czy jak Preziu czy którys ze starszych stażem forumowicz organizowal te zloty te kazda jego decyzja lub propozycja byla negowana i zagadywana tą Spala?? Nie wiem czy to jest obawa przed czyms nowym?? Chcial bym zeby to wyszlo byl bym sam z siebie zadowolony mam dosc pisania postów chcialbym w inny sposob wspomoc prace tego forum tak zeby ktos inny mogl byc zadowolony. A jezeli mieli byscie miec pretensie do mnie za to ze cos nie tak z tym zlotem to moze niech ktos jeszcze sie postawi i pomoze mi i Hezkowi tak jak poprzednio którys z userow napisal Mocni w klawiaturze ale i tak uwielbiam to forum :)

Edytowane przez kubelt
ręce opadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to moze niech ktos jeszcze sie postawi i pomoze mi i Hezkowi

 

Jeżeli chodzi o Spałę to mogę coś tam pomóc z racji tego ze mam do ośrodka kilka km. Powiedźmy że jak organizatorzy nie będą mogli dojechać a trzeba będzie coś z siniakiem załatwić to podjadę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory Wiktorq błędnie odebrałem Twoj post ;) wywnioskowałem w nim ze wszytsko po za spała jest złe ;) zwracam honor :P

 

rafbud1986 jezeli moj post odebrałes jako "negowanie i zagadanie" to sory, to było bardziej do komentatorow

 

Ludziska powiedzcie czy co roku był taki yebnik z organizacja ty 2 czy 3 dni
to dopiero poczatek jebnik jest do samego konca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafbud1986

Nie Karol ja odebralem Twojego posta wlaściwie i zrozumialem Twoje intencje...ja tez kierowalem to do komentarzy :) chodz tez niechcialem nikogo obrazic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo czaje ostanie posty. Gajdus padły dwie nazwy ośrodków. Jeden ktoś napisał że : "Znam ośrodek Wodnik ... znam też nieco właściciela ... i sądzę, że może być mały problem z noclegami dla 100+ osób na 1 weekend" drugi cytuję :"ja osobiście to bym się nie podpisywał na żadnym papierze i nie brał odpowiedzialności za zlot w ośrodku Kolportera" - została więc Spała - innej propozycji póki co nie ma. Więc o co halo ??? Na razie to typowa dyskusja gdzie go zrobić i trzeba rozważyć wszystkie za i przeciw nowych miejsc. A że Spałę znamy stąd komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaproponował aby chłopaki którzy się zajęli organizacją robili to, ci co chcą pomóc pomogli, a ci co chcą przestrzec niech się wstrzymają. Zostawcie im wolną rękę jak poproszą o pomoc wówczas pomagajcie. Chłopaki wezmą pod uwagę Spałę jeśli nie pójdzie załatwiają inny ośrodek. Nie wiem po co zamieszanie w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem po co zamieszanie w temacie.

 

TO ja ci Jacku napisze. Nie znasz ludzi ??? Będzie ponad 100 osób i trafią się takie które bedą zrzędzić a tam było lepiej a tu inne warunki a tu tamto i siamto. W końcu po to jest ten wątek żeby też o tym pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

pojedziemy do spały ale powiem wam że jesli będe z kimś tam gadał to konkretnie uzgadniamy wszystko za i przeciw i albo sie dogadamy albo nie i tyle. przecież ja z nim kontraktu na kilka lat nie podpisuje tylko wynajmujemy kilka prycz!

 

we wtorek wieczorem będzie napisane co i jak

pozdrawiam i miłego przekomarzania sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damianie i tak będą zrzędzić. Wiesz dobrze. Trzeba postawić wszystkich przed faktem IV zlot odbędzie się tu i tu ceny dostępne. Organizacyjnie ok. Komu pasuje jedzie a komu nie trudno. Wiesz jak jest ze spotami, zapowiada się ileś osób ale zawsze komuś coś nie pasuje i co zrobić odwołać? Nie i tyle. Czekam na konkrety w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uzgadniamy wszystko za i przeciw i albo sie dogadamy albo nie i tyle

 

Dokładnie o to chodzi.

 

i miłego przekomarzania sie

 

Tylko dyskutujemy.

--- scalone ---

Wiesz jak jest ze spotami, zapowiada się ileś osób ale zawsze komuś coś nie pasuje i co zrobić odwołać? Nie i tyle

 

Jacku zlot ogólnopolski a nasze to całkiem inna bajka. Logistyka to jak niebo a ziemia. Tylko zauważ że jak ten przysłowiowy "ktoś" napisze że mu się nie podoba to zaraz się okaże że na zlot jest chętnych 60 osób a nie 100 co za tym idzie koszta wynajęcie ośrodka wzrosną. Dobra żeby nie było że się czepiam. Niech chłopy działają i niosą nam wieści :)

Edytowane przez Łysy
Automatyczne z??czenie postów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zaproponował aby chłopaki którzy się zajęli organizacją robili to, ci co chcą pomóc pomogli, a ci co chcą przestrzec niech się wstrzymają. Zostawcie im wolną rękę jak poproszą o pomoc wówczas pomagajcie. Chłopaki wezmą pod uwagę Spałę jeśli nie pójdzie załatwiają inny ośrodek. Nie wiem po co zamieszanie w temacie.

Podpisuję się pod tym, Jacek dobrze to ujął.

 

Nie znasz ludzi ??? Będzie ponad 100 osób i trafią się takie które bedą zrzędzić a tam było lepiej a tu inne warunki a tu tamto i siamto.

A znasz kogoś kto wszystkim dogodzi? Bo ja nie.

Trzeba zostawić swobodę organizatorom - przedstawią koncepcję - jak będzie dobra to się sama obroni :)

 

Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności