Skocz do zawartości
Gość rafbud1986

Kiedy kolejna edycja Ogólnopolskiego zlotu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Preziu to podrzuć pomysl od czegu to zacząc bedziesz naszym mentorem

Wyslalem wczoraj PW do Hezka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek
Wyslalem wczoraj PW do Hezka

 

zgadza sie podziękowania za rady :)

nie pozostaje nam nic innego jak ruszac z tematem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech chetni do organiacji sie zglaszaja a zobaczymy co w weekend wykombinuje Hezek

 

edit

A off topy kasowac bo sie zrobi bajzel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze sa chetni i jest poniekad wstepne miejsce to mam takie male pytanie czy wstepnie cos z data zlotu wiadomo .... bo trzeba urlop zaplanowac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

no niestety ta miejscówka odpada rozmawiałem dzis z szefową i ma coś w remoncie nie wykończone a poza tym zajęte ma wszystkie soboty na wesela

rozmawiałem z Preziem i ma dla nas propozycję czekam na link od niego i próbujemy dalej :)

 

Madziu termin postaramy sie żeby był ten sam co w zeszłym roku ale to jeszcze musi poczekac na potwierdzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
termin postaramy sie żeby był ten sam co w zeszłym roku
znaczy się,że niby kiedy mniej więcej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znaczy się,że niby kiedy mniej więcej??

 

Początek Lipca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy weekend lipca zazwyczaj było, ewentualnie ostatni czerwca

ale duza role gra tu wolny termin w osrodq wiec jesli bedzie dorba miejscowa z zaklepanymi terminami na poczatek wakacji to mysle ze nie ma co sie szczypac i 3a brac pierwszy wolny weekend jaki mają w wakacje :)

 

ps. sory ze sprowokowałem wpisy "ja sie pisze" ale to jest poprostu boskie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosiłem abyscie mnie za mocno niewyśmiali :) niestety ale tamten temat jest zamkniety czy wogole myslicie o tym aby zorganizowac taki zjazd
Pewno że myślimy i chcemy!!:D Dwa ostatnie zloty,w których miałam okazje uczestniczyć były REWELACYJNE!!! :D

Problem w tym,że póki co nie ma chętnych na zorganizowanie tak dużej imprezy.....

--- scalone ---

Aaaa jeszcze jedno!! Ekipy Śląskiej nie ma od 20.06.do (prawdopodobnie)4.07. więc błagam na kolanach(!!!!!)-niech zlot nie odbywa się już w pierwszym weekendzie lipca !!! Bo inaczej się załamię...:(:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaaa jeszcze jedno!! Ekipy Śląskiej nie ma od 20.06.do (prawdopodobnie)4.07. więc błagam na kolanach(!!!!!)-niech zlot nie odbywa się już w pierwszym weekendzie lipca

 

No przecież wiecie w jaki week odbywa się zlot to mogliście swoje plany ułożyć tak żeby wam z nim nie kolidowało. Albo ostatni tydzień czerwca albo pierwsze lipca i tak każdy jest już przyzwyczajony, więc tego się trzymajmy. To logiczne że wszystkie grupy mają ułożyć się pod zlot a nie złot pod wybraną grupę. Nie róbmy zamętu Panie i Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

mamy kolejny ośrodek wstępna rozmowa już była umówiłem sie na poniedziałek w celu ustalenia terminu a we wtorek z Rafałem lecimy tam ugadac resztę miejmy nadzieję że tu wypali

http://smardzewice.kolporter.com.pl/

 

a i ośrodek jest tylko na 100 osób

Edytowane przez kubelt
podmiana linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafbud1986

Ha i temat sie rozwija jade we wtorek z Hezkiem do tego ośrodka ktory Preziu polecił i jak narazie pozytywne nastawienie..... CDN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolporter smardzewice - nie żebym rzucał kłody pod nogi, ale tam nawet nie ma miejsca, żeby zaparkować tyle samochodów, co w spale. w pokojach nie ma lodówek, latem to może być problematyczne. fakt, że bardzo blisko do Tomaszowa, ale zjeździłem tam samochodem i rowerem cała okolicę, i nie widziałem żadnego miejsca, gdzie byłby jakikolwiek plac na konkursy...

 

na stronie internetowej wszystko wygląda fajnie, ale: jest drożej niż w Spale i zauważalnie niższy standard. zalew - ja trafiłem na taki czas (chyba sierpień), że niemożliwe było w ogóle wejście do wody. była zielona i śmierdząca (tak, że nie dało się nawet na plaży wysiedzieć).... jak wspominał mi wiki, to się zdarza okresowo, bo ośrodek jest przy samej tamie. ale jednak się zdarza.

--- scalone ---

dopiszę: okolica świetna, scieżki rowerowe wzdłuż zalewu, po okolicznych miejscowościach. ośrodek z żubrami, niebieskie źródła, odkrykowa kopalnia piasku, skansen pilicy. jest co robić i gdy ja tam byłem 3 dni to nie zdążyłem wszystkiego co chciałem obejrzeć. jednak nie uważam, że jest to dobre miejsce na zlot. chyba, ze wracamy do jego kameralności jak przy pierwszej edycji. wiecie - osoby tylko z polecenia, sprawdzone itp. ale co roku 180 osób się udawało uzbierać (mimo problemów) a tutaj ściąć ilość o 45%... ja tam się nie znam :P

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to optymizmem nie powiało...Drogo faktycznie - całodzienne wyżywienie wychodzi ponad 80 zł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj ? > http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/3466,bronislawow,kemping-pole-namiotowe-osrodek-wypoczynkowy-w-bronislawowie-w-lodzkim;lodzkie/

Dodatkowo są inne oferty z regionu po lewej stronie.

206-ki przypadkiem nie robią w tym ośrodku zlotów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No przecież wiecie w jaki week odbywa się zlot to mogliście swoje plany ułożyć tak żeby wam z nim nie kolidowało. Albo ostatni tydzień czerwca albo pierwsze lipca i tak każdy jest już przyzwyczajony, więc tego się trzymajmy. To logiczne że wszystkie grupy mają ułożyć się pod zlot a nie złot pod wybraną grupę. Nie róbmy zamętu Panie i Panowie.
A czy jest to jakiś straszny problem do zmiany daty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tutaj ? > http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/3466,bronislawow,kemping-pole-namiotowe-osrodek-wypoczynkowy-w-bronislawowie-w-lodzkim;lodzkie/

Dodatkowo są inne oferty z regionu po lewej stronie.

206-ki przypadkiem nie robią w tym ośrodku zlotów ?

 

 

"Przy przystani wodnej znajduje się pomost na 90 miejsc jachtowych" w tym roku każdy jachtem przypływa a nie przyjeżdża passkiem :D

 

Catering u Łysego :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Wodnik wygląda całkiem całkiem, ale co? W Spale nam już się nie podoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy jest to jakiś straszny problem do zmiany daty??

 

nie, nie jest to straszny problem, ale po co zmieniać coś, co było jakąś tradycją? zlot wypadał zawsze na granicach czerwca i lipca, od trzech lat. przy 150+ osobach nie da rady dogodzić wszystkim. zaczyna się to samo co zwykle. wg mnie jest to bardzo dobry okres (trafiamy zawsze na super pogodę, większość osób może już brać urlopy, kończy szkołę itp.). ja sam w zeszłym roku nie byłem w piątek (egzaminy) ale jakoś nie brzęczałem "przełóżcie zlot, bo mi nie pasuje". raz, że tradycja, dwa, że okazuje się po 3 letnim doświadczeniu, że jest to najbardziej optymalny termin.

--- scalone ---

Ten Wodnik wygląda całkiem całkiem, ale co? W Spale nam już się nie podoba?

 

o właśnie - też miałem zadać to pytanie. ale nie chciałem uchodzić za nudnego tradycjonalistę. jak widać spała jest świetnym miejscem i pod względem ligostycznym (odległość od krajowej ósemki), atrakcyjnym (okolica, plac stosunkowo niedaleko), ośrodek, w którym nas już znają (duży, o wysokim standardzie, z miejscem na ognisko, samochody, w miarę spokojnym miejscu, gdzie nikomu nie przeszkadzamy).

 

ja nie będę namawiał do niczego oczywiście, ale tutaj chyba wyrażamy swoje zdanie :) ? mi się Spała nie znudziła, zwłaszcza, że jedzie się tam raz na rok na zlot. nasz zlot.

 

powiem tak: ciężko Wam będzie znaleźć coś tak idealnie pasującego do naszych wszelkich wymagań. niech wypowie się Preziu - w zeszłym roku też były próby szukania innego ośrodka, ale stanęło na tym.

--- scalone ---

oooo właśnie - Bronisławów to nie zloty 206 ? marecek - może podpowiesz jak to wyglądało w tym ośrodku, wygląda ciekawie :)

Edytowane przez artmin
Automatyczne z??czenie postów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności