Skocz do zawartości
Gość rafbud1986

Kiedy kolejna edycja Ogólnopolskiego zlotu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rafbud1986

Hello użytkownicy tego forum pisze ten post bo nie mogłem nic innego znalesc czy rozwazaliscie to aby w przyszłosci jak bedzie ciepło itp to zeby zorganizowac zlot naszego forum ??? wiem ze to bylo by trudne do zorganizowania ale na pewno sporo osob by skorzystalo cos na kształt vwmani tylko same paski by byly nie chodzi mi o takie spoty jak sa org w poszczegolnych regionach tylko jeden wielki :D

Wiem ze troche to fanasy zalatuje ale zawsze mozna pomarzyc nie ?! Prosze o opinie pomyslu tylko nie za ostre i ew. swoje pomysly dot. tej imprezy

Edytowane przez kubelt
ortografia, spacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=33 jest już o tym cały temat:) a takowe spoty miały już miejsce;)

 

forum ;)

II ogólnopolski zlot vw-passat.pl

III Ogólnopolski Zlot Miłośników VW Passata

teraz tylko czekać na tegoroczny

Edytowane przez kubelt
usunięcie postów pomiędzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał obiło mi się o uszy że Preziu nie jest w tym roku zainteresowany organizacją ogólnopolskiego zlotu ale koledzy i koleżanki z grupy małośląskiej coś wspominali o organizacji zlotu ogólnopolskiego. Pytaj Miłosza vel Rainman777. Być może to były luźne rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest w sumie takie glupie zajac sie organizacja tego zlotu juz teraz bo nie ktorym byloby latwiej sie zdecydowac lub zaplanowac wolne w pracy bo nie czarujmy sie nie wszyscy moga planowac urlop z dnia na dzien i czasem trzeba to zrobic juz na poczatku roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wszystko dobrze i wszystko ok ... zajac sie organizacja , znalesc miejsce , tylko najpierw trzeba zrobic pierwszy krok !! ... znalesc osobe / osoby ktore zdeklaruja sie ze to zrobia , wezma calosc na siebie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda poruszyła istotną sprawę. Znaleźć miejsce, zebrać deklaracje wraz z wpłatami, załatwić wyżywienie, zorganizować znaczki i dyplomy wraz z nagrodami za zawody, załatwić organizacyjnie przejazdy ze służbami np policją, zorganizować plac do ćwiczeń z obstawą pogotowia i policji. Zapanować nad rozbawionym i pijanym towarzystwem. W związku z tym trzeba poświęcić kupę swojego wolnego czasu i za to wszystko pełen szacun dla Prezia i wszystkim którzy mu pomagali :padam: za organizację w zeszłym roku. To nie jest spot 10-20 samochodów tylko 100 albo i więcej. Ludzie to nie taka mała rzecz. To kupa odpowiedzialności którą bierze na siebie organizator. Tak że deklaracje kto się podejmie takiej organizacji? Ja np. nie czuję się na siłach aby podjąć takie wyzwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może teraz troszkę bliżej morza. Niech w tym roku południe troche pojeździ :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może teraz troszkę bliżej morza. Niech w tym roku południe troche pojeździ :D:P

Dobrze , że temat już rusza , tak jak Magdalen napisała szkoda czasu !!!. Piter ciężko będzie w sezonie wynająć cały ośrodek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciężko będzie w sezonie wynająć cały ośrodek.

 

Ośrodek to trzeba już wynająć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze , że temat już rusza , tak jak Magdalen napisała szkoda czasu !!!. Piter ciężko będzie w sezonie wynająć cały ośrodek.

 

Miły, nie chodzi mi o to, że nad samym morzem, bo to głupota by była. Musielibyście całą PL śmigać, a nie w tym rzecz.

Niech raz Pomorskie, zachodniopomorskie ma troszke bliżej :)

A zresztą Ja i tak przyjadę, nawet jak znowu w Spale będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A generalnie mnie to wszystko jedno gdzie, bo jak dojdzie do tego to i tak prawdopodobnie będę śmigać 1300km:| więc ja wnioskuję bliżej zachodniej granicy:rotfl: a tak na poważnie to fakt najlepiej wiedzieć trochę wcześniej, bo jak plastikbiker zauważył nie każdy ma możliwość planowania urlopu czy zjazdu do Polski (np. w moim przypadku) z dnia na dzień....

tak jak Magdalen napisała szkoda czasu !!!
Zgadzam się jak najbardziej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafbud1986

Tak, tak. W sumie dobrze, że Kolega ruszył temat...

 

w koncu zostalem doceniony :)

--- scalone ---

Chetni są kasa tez by sie znalazla tylko te osoby ktore pomogły by to zorganizowac. Moze załóżmy nowy watek po to by kazdy zainteresowany mogł sie dopisac aby sprawdzic ile osob chcialo by przyjechac Ja nie podołam bo jestem za nerwowy i nic by z tego nie wyszło ale bardzo mi zalezy zeby sie z wami wszystkimi spotkac :)

Edytowane przez kubelt
ortografia, spacje... litości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. Moze załuzmy nowy watek po to by kazdy zainteresowany mogł sie dopisac aby sprawdzic ile osob chcialo by przyjechac

 

Uwierz, ze znajda się osoby na zlot i na czas zapisów przyjdzie odpowiednia pora. na chwile obecną to trzeba osoby/osób, które ogarna temat i podejmą się organizacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhm :P na moj gust to czasu juz jest nieduzo jezeli chodzi o organizacje.

Dość srania po gałęziach. KTO W TYM ROQ SIE PODEJMIE ORGANIZACJI ZLOTU?!?! kto jest chetny i czuje sie na siłach niech sie zgłasza(nie ma co sie wstydzic :D)

IMO miejsce zlotu mocno uzaleznione jest od miejsca zamieszkania osoby chetnej do organizacji takiego cuda ;]

jezeli chodzi o płacz i lament tych z nad morza :rotfl: ja wiem ze chcecie miec raz blisko ale zlot co roku jest robiony na cała PL i trzeba go robic jak najblizej srodka naszej ojczystej a niestety albo morze albo srodek, niestety to sie tyczy tez podlasia ale takie sa uroki zamieszkiwania tych lepszych terenow PL :D ofc jezeli organizacja zajmie sie ktos z pomorza no to wtedy nie ma wyjscia.

sprawe orgaizacji powinni rozstrzygnac forumowicze, tzn jezeli sie znajdzie kilq chetnych i kazdy od siebie napisze gdzie i jak by to wygladało to forumowicze powinni wybrac ktora opcje wola... z tym ze troche za duzo roznych zdan mogło by tu byc... bo mamy za duzo unserów :P

 

a wiec czekay na propozycje(moga byc kilq osobowe)

nie ma sensu gdybac zanim organizacji brak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę parę spraw, bo powtarza się znowu wątek jak co roku.

Najważniejsze w organizacji to organizator. Bez niego nie ma nawet sensu zabierać się za planowanie bo znowu stworzymy 35 stronicowy wątek, z którego nic nie będzie wynikało. Każdy będzie dorzucał swoje 5 groszy a sprawa nie będzie rozwojowa.

Prosimy więc, by chętni podjęcia się organizacji kolejnego zlotu podnieśli rękę i wyrazili chęć.

Pragnę jednak uprzedzić, że jest to ciężka harówka angażująca dużo czasu, poświęcenia oraz pracy. To nie jest kwestia ogłoszenia się organizatorem i zarezerwowania ośrodka. To również kwestia konsultacji i stałego kontaktu z ośrodkiem, planowania pokojów, nadzorowania wpłat, organizacji posiłków, planowanie zabaw oraz wszystko z tym związane. Generalnie rzecz biorąc - cała logistyka.

Co do wymogów:

- lokalizacja w miarę możliwości z centralnym miejscu kraju tak, by wszyscy mieli w miarę blisko - w miarę możliwości oczywiście. Jeśli jedyny chętni będą ze skrajnych lokalizacji kraju to trudno oczekiwać, że impreza odbędzie się 400 km od ich miejsca zamieszkania.

- ośrodek zapewniający miejsca zarówno dla uczestników jak i samochodów, teren najlepiej zamykany i strzeżony. Ośrodek winien mieć wystarczająco miejsca by zorganizować ognisko bądź inną formę wspólnej zabawy

- opracowanie różnych form spędzania czasu. Przydałby się również w okolicy duży plac do konkursów związanych z passatem.

Z naszej strony jesteśmy gotowi służyć radą oraz doświadczeniem wynikającym z poprzednich zlotów oraz wsparciem merytorycznym.

Edytowane przez kubelt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

ja podnoszę rękę mogę się podjąc oczywiście mam nadzieję że znajdzie sie jeszcze ktoś kto mi w tym pomoże :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IOM osrodek dobry, 150 miejsc starczy, w tych rejonach co zawsze czyli ok

 

pytanie jak z parkingiem i tym wiekszym placem o ktorym mowił Kubelt

 

cena z tego co widze wyzsza ale nikt nie obiecywał ze zasze bedzie tanio :P

 

dowiaduj sie kolego co do cennika i czekamy na info

ps. jbc ja jade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie to chetnie zrobie to co Kubelt - wespre organizatora doswiadczeniem i radami.

Zarowno Kuba jak i ja sporo nerwow zjedlismy przy organizacji zlotow wiec nie ma sensu powielac bledow, lepiej sie z ich uczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafbud1986

Gajdus a masz moze jakies namiary a najlepiej stronke internetowa tego osrogka??

cholera bardzo bym sie chcial przyczynic do zorganizowania tego zlotu ale boje sie ze niepodołam i kazdy bedzie mial do mnie pretensie :(

--- scalone ---

Hezek to jest nas dwóch kto jeszcze sie pisze ?? Preziu to podrzuć pomysl od czego to zacząc bedziesz naszym mentorem

Edytowane przez kubelt
ortografia, interpunkcja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności