Skocz do zawartości
Gość rafbud1986

Kiedy kolejna edycja Ogólnopolskiego zlotu ?

Rekomendowane odpowiedzi

No troche głupie pytanie wg. mnie.

Nie wiem dokładnie jak to było z organizacją III zlotu, ale pisząc jako forumowicz stwierdzam, ze w Spale nie było źle.

Gdzie by nie był zlot to pojedziemy :D Po Spale nauczyłem sie tego, ze trzeba brac ze sobą czajnik, miski i sztućce :D No i wiadomo....Specjala :D

Jeżeli chcesz abyśmy wybierali, to musimy wiedzieć spośród czego wybieramy, czyli potrzeba konkretnych ofert, bo tak to wiesz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie Rafała - "głupie",czy niegłupie...nieważne..Ja w Spale byłam dwa razy i bardzo mi się podobało!Przyznaję,że nie wiem o problemach jakie miały miejsce(np.rozmowy/negocjacje z kierownikiem...),znam sprawę ze słyszenia i tyle.Więc wypowiadać się w tej kwestii nie będę.Jedyne co mogę powiedzieć to dla mnie było zajeb***!!!! ;) I chylę czoła dla organizatorów !:padam:

Jeśli chodzi o kolejny,czwarty już nasz zlot to myślę,że nie jest ważne miejsce.Ważni są ludzie,z którymi się spotkamy i spędzimy czas.Tak więc krótko mówiąc-oczekuję konkretnych informacji:GDZIE,KIEDY,ILE??

Rafał jeśli chcesz opinii to tak jak napisał Paweł rozwiń swą myśl o IV Zlocie w Smardzewicach

Przedstaw termin, ilośc miejsc, ceny, oraz inne atrakcje - to dostaniesz informacje, co o tym sadzą forumowicze.

Potwierdzam.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafbud1986

Hurrraaaa, jedziemy do Smardzewic? tak właśnie czegos takiego oczekiwałem czegoś pocieszajacego

 

kto na 200% pojedzie? co drugi forumowicz! ...na dzien dzisiejszy Można było ?!:mad:

 

Jeszcze 2 tygodnie temu nie wiedziałeś nic o Zlotach naszego forum a teraz chcesz opinię o Kolporterze?? a co ma jedno do drugiego??:mad::mad:

 

moze i głupie pytanie ale tylko jedna osoba odpowiedziala z uśmiechem :) a pytam dlatego bo doszedłem do wniosku po ciszy w temacie ze chyba niezbyt zadowoleni jestescie

 

a odnośnie daty przybliżonych cen itp juz było to było pytanie dotyczace waszego podejscia do tego miejsca nic wiecej nic wam nienarzucam :mad: bo wóde to mozna nawet w szkole na przerwie pic jak sie ma zgrana klase :D:D a jedna z atrakcji bedzie naparzanie z procy do kaczek....na jeziorze oraz picie wódy na czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał! Ty się nie przejmuj!Jeśli chcesz organizować zlot to go organizuj! :) Kto będzie chciał przyjechać,to i tak przyjedzie! ;) I tak się będziemy bawić zajeb****!! :) Bo jak już mówiłam,nie miejsce jest ważne tylko ludzie !! :)

P.s.Ci forumowicze,którzy zajmowali się organizacją na poprzednich zlotach mogą Ci pomóc i nie przejmuj się krytyką osób które nie mają zielonego pojęcia "o tym" ....

Trzymam kciuki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 2 tygodnie temu nie wiedziałeś nic o Zlotach naszego forum a teraz chcesz opinię o Kolporterze??

Ja chcę jakąś opinię o Kolporterze?? Przecież to Ty zadałeś pytanie

kto jest za Kolporterem w smardzewicach

No i oczywiście przychylam się do zdania Rainmana.

Zapodaj tylko więcej info o tym Kolporterze. Ty jesteś jednym z organizatorów i Ty decydujesz - jak będzie git będziemy Ci dziękować, jak nie, to... Hehe, no jak to w życiu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafbud do zlotu jeszcze ponad 5 miesiecy, cisza w temacie nie oznacza niecheci było pare pytan ktore wszystkich interesuja i była odpowiedz ze 3eba poczekac na konkrety, wiec wszyscy czekaja. Jezeli liczysz ze forumowicze beda pocieszac organiztorów not o powiem tak... forumowicze moga być albo szczerzy albo mili :P chyba nie sadzisz ze bedziemy pisac przec 5 miesiecy posty nic nie wnoszaca za to pocieszajace?:>

a wiec najpierw Cie zdołuje:

Fanfary beda dopiero po zlocie!!

a teraz Cie pociesze:

gdzie by sie nie odbył IV zlot i tak wiem ze bedzie zay3bi$cie czyli jak by nie było bedzie bardzo miło :P

 

i taka mała podpowiedź: miejsce wybierzcie sami... ewentualnie wskazcie konkretne i zapytajcie czy odpowiada(taka operacje mozan powtarzac kilka razy tylko za kazdym razem z innym osrodkiem) NIE FORUMOWICZOW PYTAJCIE KTÓRY OŚRODEK JEST LEPSZY bo przy takiej ilosci userów zdania zawsze beda podzielone i tołku nigdy nie dojdziecie. Jezeli macie kilka ośrodków zapytajcie czy sie nadaja, a jesli sie nadaja to decydujcie sami(i tak sie uda ;)) na chwile obecna mowa jest chyba tylko o dwoch i oba odpowiadaja forumowiczom. Na organizatorach lezy duza odpowiedzialnosc jak to było wczesniej pisane i ta odpowiedzialosc polega miedzy innymi na wybraniu osrodka. Jezeli o wszystkim bedzie decydował ogół to zlot sie nie odbedzie bo nie dojdziemy do porozumienia, a robic sonde dla kazdej decyzji ktora mozna podjac przy organizacji zlotu to tez porażka

 

czekamy na info apropo osrodka i konkrety.

pozdro i powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 tygodnie temu nie wiedziałeś nic o Zlotach naszego forum a teraz chcesz opinię o Kolporterze?? a co ma jedno do drugiego??

Po prostu czytaj ze zrozumieniem nic więcej :D

Hurrraaaa, jedziemy do Smardzewic? tak właśnie czegos takiego oczekiwałem czegoś pocieszajacego

Jeśli to miało poprawić Ci humor to: Hurrraaa pojedziemy na IV ZLOT bez względu gdzie się odbędzie, dlatego że: vw-passat.pl – ludzie z pasją …

Jeśli chodzi o kolejny,czwarty już nasz zlot to myślę,że nie jest ważne miejsce.Ważni są ludzie,z którymi się spotkamy i spędzimy czas.Tak więc krótko mówiąc-oczekuję konkretnych informacji:GDZIE,KIEDY,ILE??

Przychylam się do słów Pani Profesor :D

jedna z atrakcji bedzie naparzanie z procy do kaczek....na jeziorze

Rafał radziłbym Ci zrezygnować z tego typu konkurencji, ponieważ w grudniu 2008 zawiązał się Forumowy Komitet Ochrony Zwierząt, który ma już na swoim koncie pierwszą akcje w ratowaniu zwierząt. Wojtek z Zakopanego do dziś śle podziękowania :rotfl:

rafbud :

Fanfary beda dopiero po zlocie!!

a teraz Cie pociesze:

gdzie by sie nie odbył IV zlot i tak wiem ze bedzie zay3bi$cie czyli jak by nie było bedzie bardzo miło :P

czekamy na info apropo osrodka i konkrety.

Gajduś pięknie to ująłeś :582:

:drinks: ZDRÓWKO ORGANIZATORÓW IV ZLOTU VW-PASSAT :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

panowie organizatorzy troche wiecej stabilnosci emocjonalnej i szeroko pojetej asertywnosci, ze sie tak wyraze, bo inaczej uj bombki strzeli ....

poza tym zabieracie sie troche do wszystkiego od zadka strony, padlo wiele glosow, ja doloze swoj, oczekujemy jako spolecznosc konkretow PRZYKLAD KONKRETU , takie przedstawienie oferty obu osrodkow pozwoli dokonac slusznego wyboru, opcja "bedzie Pan zadowolonyyyyyyy" niestety tutaj nie zadziala ....

niech moc bedzie w Wami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę parę groszy do tej całej dyskusji, jak to rzekł Preziu.

 

I zlot był lepszy, niż większość z nas mogła się spodziewać. Niezapomniana atmosfera, świetny klimat, świetne towarzystwo, kupa atrakcji i wypoczynek. Uważam, że wszystkim się podobało, stąd te pochlebne opinie po powrocie, stąd też tak duże zainteresowanie II zlotem. Jedyne, co było negatywnie opiniowane to standard kwater.

Chcąc podnieść poprzeczkę na drugi zlot zabraliśmy się za wszystko z większą werwą i... zlot się koniec końców odbył. Również po kolejnym zlocie było mnóstwo gratulacji, wyrazów zadowoleń itd, przy czym tak naprawdę wszelkie problemy nigdy nie były nagłaśniane. Organizatorom może i by się jednak przydały, tak więc:

- bazowanie na aktualnych deklaracjach chętnych na zlot za pół roku jeśli chodzi o potencjalną ilość miejsc do rezerwacji jest błędem. Tak było na pierwszym, drugim, zapewne trzecim, tak będzie i na kolejnym zlocie. Na początku wszyscy są chętni, po czym grupa ta się kurczy. Przy drugim zlocie tworzyliśmy rezerwową listę chętnych gdyż ponad 180 łóżek było już zajętych. Miesiąc później mieliśmy nie lada problem - gdyż było około 70% pokrycia przy naszych obietnicach (taki był wymóg ośrodka) zapłaty na komplet łóżek.

- Na bazie doświadczeń mogę rzec, że zajęcie miejsca jest tylko równoznaczne z wpłaceniem pieniędzy a żadne rezerwacje "na chwilę" do niczego dobrego nie prowadzą. Jeśli dostępnych miejsc jest mniej niż chętnych - no cóż, nie można spełnić wszystkich wymagań. Należy rozumieć też ośrodki, które chcą się zabezpieczyć w sezonie, kiedy są największe dochody. Wolny pokój to strata.

To samo się tyczy terminu - nie znajdzie się termin pasujący wszystkim. Tu również wyznaję zasadę postawienia przed faktem dokonanym gdyż dyskusja do niczego nie doprowadzi. Wcześniejsze zloty odbywały się w tym samym terminie, ponad 150 osób było w stanie się dostosować tak więc nie rozumiem ponownego roztrząsania tej daty. (no chyba, że ośrodek nie będzie dostępny).

- Co do organizacji i ustaleń, wypowiem się dyplomatycznie. Ja jestem zwolennikiem klarownych i jasnych sytuacji ściśle omówionych i wyjaśnionych, jak również spisanych. Pozwoli to zaniechać później problemom gdy jakiś ustalony aspekt nagle zaczyna być negowany przez drugą stronę pod hasłem nie poruszania tego tematu. Wiem, że niektórzy się ze mną nie zgodzą, ale taki jest już mój pogląd na sprawę i dla własnego spokoju ducha tego bym się trzymał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zwolennikiem klarownych i jasnych sytuacji ściśle omówionych i wyjaśnionych, jak również spisanych. Pozwoli to zaniechać później problemom gdy jakiś ustalony aspekt nagle zaczyna być negowany przez drugą stronę pod hasłem nie poruszania tego tematu.

I to jest najlpesza rada jaka mogliscie dostac, a jesli chodzi o organizacje Zlotow to Kuba jest moim Bogiem :D

 

Co do reszty to zgadzam sie z przedmowcami:

KONKRETY PANOWIE, KONKRETY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo obawy przed wspołlokatorami ktorzy na szczescie nie chodzili mi w nocy po twarzy nigdy nie powiedzialem zlego slowa o I Zlocie bo nie o to sie rozchodzi ! Chyle czola przed organizatorami ze zdolali to wszystko opanowac.

Czas moze zrobic liste i konto z wpłata np:50% aby uwiarygodnic słowa chetnych na IV Zlot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

jeśli będziemy już znali dokładną kwotę za osobę zrobimy listę pełnych wpłat i listę chętnych

w ośrodku ustaliliśmy że potwierdzenie damy do 30.05.2009 więc mamy trochę czasu ;)

 

oczekujemy jako spolecznosc konkretow

 

z konkretami myślę że uporamy sie do końca lutego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ośrodku ustaliliśmy że potwierdzenie damy do 30.05.2009 więc mamy trochę czasu ;)

 

do kiedy ?? nie wyrobie chyba hahaha .... przecież do tego czasu wszystkie terminy czerwca i lipca będą zajęte! to jest sezon dla takich ośrodków szczególnie nad wodą i zawsze są zawalone ludźmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w ośrodku ustaliliśmy że potwierdzenie damy do 30.05.2009 więc mamy trochę czasu
a macie potwierdzenie na pismie tego - ze do tego czasu macie im dac odpowiedz , i ze do tego czasu trzymaja wam termin ??? Żeby pozniej nie bylo ze ta miła Pani obiecala ale zjawil sie ktos kto dal kase na stół i wynajal całość własnie w tym terminie i zostajemy na lodzie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z konkretami myślę że uporamy sie do końca lutego

Mi pasuje. Do lutego moja sytuacja się wyjaśni.

jeśli będziemy już znali dokładną kwotę za osobę zrobimy listę pełnych wpłat i listę chętnych

w ośrodku ustaliliśmy że potwierdzenie damy do 30.05.2009 więc mamy trochę czasu

Wieżę że chłopaki wiedzą co mówią. Jeśli tak to :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako uczestnik I.II.III zlotu +moja zaloga jestesmy za,aby podac konkrety a kasa i potwierdzenie na 100% poleci.Miejsce jest dla nas malo istotne wazne aby sie spotkac ze znajomymi i poznac nowych.Tedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jako uczestnik I.II.III zlotu +moja zaloga jestesmy za,aby podac konkrety a kasa i potwierdzenie na 100% poleci.Miejsce jest dla nas malo istotne wazne aby sie spotkac ze znajomymi i poznac nowych.Tedi

 

 

Jestem podobnego zdania. Niech deklaracją będzie wpływ środków na konto organizatorów.

Z mojej strony za 2 osoby mogę zapłacić choćby dzisiaj, a miejsce każde będzie dobre jak atmosfera będzie zdrowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preziu zrobil o co go proszono: hamownia zarezerwowana na termin 3-5 lipca.

Dziekuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Preziu zrobil o co go proszono: hamownia zarezerwowana na termin 3-5 lipca.

Dziekuje :D

Dziękujemy :D:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tedi

Ja jako uczestnik I.II.III zlotu +moja zaloga jestesmy za,aby podac konkrety a kasa i potwierdzenie na 100% poleci.Miejsce jest dla nas malo istotne wazne aby sie spotkac ze znajomymi i poznac nowych.Tedi

 

Popieram i podobnie myślę.

Podać konkrety,a kaska zaraz będzie przelana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności