Skocz do zawartości
slawcio66

Otwarcie tylnych drzwi - pomocy!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Potrzebuję pomocy w otwarciu tylnych lewych drzwi w Passacie B5 97r. ponieważ coś tam się zacięło i nie można otworzyć z zewnątrz (tak jakby coś przeskakiwało) a od środka mam włączoną blokadę rodzicielską i też nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz po prostu wyłączyć tej blokady rodzicielskiej i otworzyć drzwi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie możesz po prostu wyłączyć tej blokady rodzicielskiej i otworzyć drzwi?

 

żeby to zrobic trzeba drzwi otworzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!

Potrzebuję pomocy w otwarciu tylnych lewych drzwi w Passacie B5 97r. ponieważ coś tam się zacięło i nie można otworzyć z zewnątrz (tak jakby coś przeskakiwało) a od środka mam włączoną blokadę rodzicielską i też nie da rady.

Ja miałem podobnie i też była włączona blokada, spadło mi cięgno w klamce i niestety musiałem ściągać boczek drzwi. Aby go ściągnąć to na samym dole drzwi od wewnątrz nad "progiem" są 2 wkręty. Powodzenia bo jest z tym dużo roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dzieje sie tak z tylnymi drzwiami jak cos zawilgotnieje... drzwi maja podwojne ryglowanie i za cholere nie da sie ich otworzyc ani z wewnatrz ani z zewnatrz... raz da sie raz nie, czasem miesiac dziala a pozniej miesiac jest zazblokowane :) wkur... mnie to strasznie ale nie mam czasu sie za to zabrac

 

a powodem jest uszkodzenie ktorejs krancowki prawdopodonnie zimny lut ... nie wiem czy to zamek kierowcy za to odpowiada (nie doczytalem na forum) bo tez szwankuje czy to tylko wina zamka w zablokowanych drzwiach...... bedzie czas to biore sie za te puszke pandory !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,dopiero co nabyłem passata kombi i jusz pierwszy problem,umnie znowu brakuje cięgna w lewych tylnych i jak zdjołem tapicerke to teraz niemogę zdjąć tej ogromnej blachy bo coś trzyma od środka,możecie pomóc???????????

Edytowane przez peblo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,dopiero co nabyłem passata kombi i jusz pierwszy problem,umnie znowu brakuje cięgna w lewych tylnych i jak zdjołem tapicerke to teraz niemogę zdjąć tej ogromnej blachy bo coś trzyma od środka,możecie pomóc???????????

Musisz najpierw odczepic szybe.Na dole tej blachy masz czarna okragla zaslepke.Zdejmij ja, zjedz szyba w dol zobaczysz plastikowy kolek ktory przechodzi przez szybe.Musisz go wybic wtedy szyba do gory i blacha po odkreceniu schodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem trzyma jeszcze zamek jest tam chyba torx pod uszczelką który trzeba odkręcic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki właśnie zdjołem,lecz sie okazuje że popszedni właściciel zapomniał założyć linke do otwierania wewnętrznego,noi szykuje sie wydatek dobże że nieduży....pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał jwlalek

A nie możesz po prostu wyłączyć tej blokady rodzicielskiej i otworzyć drzwi?

 

żeby to zrobic trzeba drzwi otworzyc

 

zeby wylaczyc ta blokade wystarczy wyjac uszczelke wtedy jest dojscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj go do mnie 3 min idwunastopak.Po temacie.

 

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:15 ----------

 

Mam patent na blokadę rodzicielską.Polega na jej wyłączeniu albo zmianie pozycji przy pomocy wytrycha jakim jest drut fi 0,8.Nie da się zrobić rysunku w cad'zie więc pozostaje pomyśleć.Podpowiem.Testuj na drzwiach które są otwieralne albo na sąsiada.Powodzenia.

 

---------- Post added at 23:20 ---------- Previous post was at 23:19 ----------

 

Koniecznie rękawice.Drut nie przymarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten patent też działa na przy passacie B6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności