Skocz do zawartości
kazio

Odtwarzacz MP3 jako zmieniarka

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda ze takie drogie to cholerstwo okolo 400 stowek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie w sedanie standardowo montowana była zmieniarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję kotleta...

 

Mam pytanie do znawców car audoi oraz do tych, którzy mieli/mają zmieniarkę CD. Czy jakość dźwięku emulatora mp3/usb jest porównywalna/taka sama jak zmieniarki CD? Nie pytam o jakość mp3 kontra zwykły format cd bo to oczywista sprawa ale czy tyle samo traci na jakości dźwięk zapodany z emulatora co ze zmieniarki CD ? Obydwa urządzenia korzystają z tego samego analogowego kabla a więc i niższy powinien być poziom dźwięku, dodatkowo szumy postałe na wskutek strat w kablu. Co o tym sądzicie ? Może jest jakieś inne rozwiązanie aby zachować sterowanie w kierownicy multimedialnej i odtwarzanie mp3, możer jakieś radio ? Zależy mi najbardziej na czytniku kart albo USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

transmiter to badziewie. jest mało wolnych częstotliwości i pojawiają się zakłucenia. jakość odtwarzania za pośrednictwem tego urządzenia to lipa. dodam, że mój transmiter to NOKIA - więc nie jakieś tanie badziewie... Ja ogólnie nie polecam czegoś takiego jak transmiter.

 

Jak ktoś chce taniej to rozwiązać to polecam adapter ISO-mini-Jack, który można kupić np. na allegro za ok.90zł i podłącza się jedno złącze ISO w miejsce kostki dla zmieniarki, a do dyspozycji mamy złącze mini-Jack do którego można podłączyć Ipod, Mp3, telefon itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie czy gdzieś w Polsce można nabyć Solisto Classic to na USB?

Proszę o info przekopałem całe Allegro i nigdzie nie ma.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam co najlepiej a zarazem najtaniej popiac pod orginalne radoi mfd z nawigacja by moc sluchac muzyki lub ogladac filmy a ten phantom 300 mial ktos czekam na odpowiedz dzieki

 

---------- Post added at 17:50 ---------- Previous post was at 17:48 ----------

 

padlo mi radio nie zbiera fal zakloca wiec musze cos podlaczyc pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawialem nad takim manewrem ale w koncu doszedlem do wniosku ze szkoda kasy ale wpadlem na pomysl zeby kupic transmiter ktory juz teraz mozna miec za 15zl z przesylka http://allegro.pl/transmiter-fm-mp3-wma-do8gb-sd-usb-pilot-najtniej-i1412626847.html i odtwarza mp3 z pendrive i kart SD, moze to nie jestsuper ekstra jakos dzwieku ale jest dosc przyzwoicie. Dla chetnych sluchania mp3 tanim kosztem i bez przerobek polecam taka opcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem transmiter i chyba szkoda kasy. Jakość jest zbliżona do kasety i mi zaraz się rozleciał pilot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poco kombinowac z jakims szajsem ??

kazdy transmiter to tylko namiastka mozliwości bo primo jakosc dzwieku jest bardzo slaba, trwalosc urzadzen odbiega od minimum, no i ten wyglad ni w 5 ni w 10 to nie pasuje to wystroju kazdego auta :) lepiej sobie zafundowac albo ori zmieniarke albo xCarLink'a względnie BlueBirda czy jakos tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

temat trochę dawno wyszedł ale może jeszcze ktoś mi odpowie ?

pytanko brzmi : jak na wyświetlaczu mfd wyświetli mi np. 10 albumów ??

jak w zmieniarce mam 6 plyt to pokazuje 6 . zastanawiam się jak kupie sobie XCarLink jak będzie się zmieniało albumy i piosenki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich

temat trochę dawno wyszedł ale może jeszcze ktoś mi odpowie ?

pytanko brzmi : jak na wyświetlaczu mfd wyświetli mi np. 10 albumów ??

jak w zmieniarce mam 6 plyt to pokazuje 6 . zastanawiam się jak kupie sobie XCarLink jak będzie się zmieniało albumy i piosenki ??

 

Nie wyświetli Ci 10 albumów. Będziesz miał 6 FOLDERÓW np. na karcie pamięci lub pamięci usb i w każdym z tych folderów max po 99 utworów. Foldery muszą być nazwane CD1 , CD2 itd. Utwory będą wyświetlane tak samo jak to się odbywa z oryginalnej zmieniarki TRACK 1 ,TRACK 2 itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pyt. do bardziej zorientowanych w temacie :) czy ten adapter http://allegro.pl/listing.php/search?string=adapter+ISO+Jack&category=0&sg=0&order=t podejdzie do delty 6 (2din) w b5FL 2004r

dodam że chce podpiąć mp3 do tego radyjka i szukam taniego rozwiązania:)

Edytowane przez tomluk84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pyt. do bardziej zorientowanych w temacie czy ten adapter http://allegro.pl/listing.php/search...0&sg=0&order=t podejdzie do delty 6 (2din) w b5FL 2004r

dodam że chce podpiąć mp3 do tego radyjka i szukam taniego rozwiązania

 

nie delta6 nie ma wejscia AUX wiec ten kabelek nie bedzie pasowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki czyli zostaje mi tylko jakiś emulator zmieniarki tak???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie całkiem się zgadzam ze jakikolwiek nie ma wejścia AUX , ja tam podłącze każdy sygnał audio do każdego sprzętu , trzeba tylko znależć odpowiedni punkt . Poszukaj dobrego elektronika i zrobi to na pewno . Co innego gdy trzeba wykonać konwersje sygnału digital na analog ale większość z tych sprzętów robią na analogu już w środku.

Można na ten przykład w zwykłym kaseciaku odciąć sygnał z kasety a puścić z zewnątrz z Iphone czy MP3.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie całkiem się zgadzam ze jakikolwiek nie ma wejścia AUX , ja tam podłącze każdy sygnał audio do każdego sprzętu , trzeba tylko znależć odpowiedni punkt . Poszukaj dobrego elektronika i zrobi to na pewno . Co innego gdy trzeba wykonać konwersje sygnału digital na analog ale większość z tych sprzętów robią na analogu już w środku.

Można na ten przykład w zwykłym kaseciaku odciąć sygnał z kasety a puścić z zewnątrz z Iphone czy MP3.

pozdr

 

ameryki to Ty nie odkryles:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=56217

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

I co znalazł ktoś coś tańszego? Albo ma do odsprzedania solisto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności