Skocz do zawartości
kazio

Montaż konsoli 2 DIN

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Jestem za 2 din, kilka aut juz przerabiałem i juz nawet sprawnie mi to idzie. Jeśli masz radio 2 din nie zastanawiaj sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wlasnie chce 2 din ale za kosz i ramke to sobie chlopaki sporo cenia. Jak znajde okazyjnie to wezme sie za to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Założył bym z wysuwanym 2din wygląda bardzo dobrze, ale za dużo roboty z tym jednak

Ja mam kosz ori 2din ale i tak zdecydowałem się na radio wysuwanym ekranem, w zasadzie 1 z prostego powodu, radio 2 din jest widoczne, mocno rzuca się w oczy potencjalnemu złodziejowi a 1 din - zdejmujesz panel i nic szczególnego nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak:) są ze ściąganym panelem, cena też dobra:P chciałem zrobić tak jak ty i zamiast tego co mam teraz kupić tej samej firmy, ale z wysuwanym panelem, ale jak już namęczyłem się z wycinaniem to już 2din kupiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czym wycinacie ten środek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najcześciej brzeszczotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że trochę głupie pytanie :D ale dziś się trochę pomęczyłem brzeszczotem i nie wszędzie mogę nim dojść by wyciąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostry nóż do tapet tylko uważaj na palce bo możesz je stracić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko poszło :P problem tylko w montażu już samej ramki. Dół trzyma na śrubkach ale u góry ciągle wyskakuje i odstaje, w mojej ramce ktoś uciął te zatrzaski po bokach i może dlatego. Zostało mi wykombinować jak zamocować ramkę w górnej części by się trzymało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj sobie jakoś dorobić te uchwyty bo są takie materiały :) wtedy tylko trytytkami chwycić u góry i będzie siedzieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie widziałem w innym temacie że ktoś też wycinał te boczne zatrzaski. Ale znalazłem coś takiego i chyba w tym kierunku pójdę :)

 

attachment.php?attachmentid=74276&d=1326144294

 

 

Dzięki za każdą podpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś zmierzyć wysokość od popielniczki do guzików klimatronika. W aucie mam taksometr a chce przejść na 2DIN.

 

2v7zewl.jpg

Edytowane przez Zabol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli Ci pomoże to masz foto, do garażu mi się nie chce biegać :)

 

http://naforum.zapodaj.net/c8b3db4837af.jpg.html

 

Foty oglądałem ale potrzebował bym konkretnego pomiaru jeśli to możliwe.

ps. przerabiałeś konsolę czy masz oryginał wygląda kozacko !

 

Oka już widze Twoja robota gratki.

Edytowane przez Zabol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro jak nie zapomnę to Ci zmierzę. Akurat na tym zdjęciu mam zamienione miejscami przyciski do grzania foteli i nie trzymają linii, co mnie z początku wkurzało, ale nie wpadłem na to że nie są jednakowe :) Jak zamieniłem miejscami to jest idealnie.

 

ce36e577ff52.jpg

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogł bym kogoś prosić o dokładne info na temat 2 din i czy można bez blaszki to założyć czy sa inne patenty bo szkoda mi wydac 70zł w aso ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogł bym kogoś prosić o dokładne info na temat 2 din i czy można bez blaszki to założyć czy sa inne patenty bo szkoda mi wydac 70zł w aso ;/

 

wszystko można ale będzie nie stabilne, nie żałuj 70zł bo później się będziesz denerwował, chyba że weźmiesz sobie taką blaszkę z castowamy , lekko przykrócisz i dopasujesz sobie, wcześniej jest zdjęcie tego, potem montujesz kosz i ramkę, filozofii nie ma, ja jednak dałem dupy bo o 2mm za dużo przyciąłem po bokach i mam prześwity światła jak otworzę schowek, będę chyba musiał czarnym akrylem od wewnątrz pociągnąć albo zrobić jakąś blendę na światełko od schowka :)

to nie jest trudne, ja wycinałem brzeszczotem z tzw lisiego ogona (piła szablasta), tam gdzie nie mogłem dojść to nadciąłem, złamałem później tylko wyrównałem nożem do tapet, idzie łatwo, godzinka roboty :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was jakieś fotki krok po kroku jak wymienić radio z 1 DIN na 2DIN ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś z was jakieś fotki krok po kroku jak wymienić radio z 1 DIN na 2DIN ???

A masz już wszysko? Ramkę, kosz i uchwyt?

Generalnie w temacie masz wszystko porządnie opisane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności