Skocz do zawartości
Gość Carlos90

[B5] Jakie felgi?

Rekomendowane odpowiedzi

a moze ktoś ma jakiś pomysł jakby je przerobić zeby może nakleic jakiś znaczek VW
poszukaj na alledrogo i tyle tzn najpierw zmierz jaki ci jest potrzebny wymiar tych znaczków i poszukaj na necie a jak nie to można zawsze sobie dotoczyć takie dekle i dać znaczek VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się zastanawiam czy zakładać 16 czy 17? Jestem ciekaw jak wychodzi różnica w spalaniu. Może ma ktoś założone 17 cali przy silniku 1,6? Bo jak wiadomo szersza opona to większe opory toczenia, a zatem i większe zużycie paliwa. Jeśli 16 to z opona 205/55, albo 225/45R (ZR)17. Obecnie jeżdżę na standardowych 195/65 R15. I jeszcze jedno. Żeby do 17 nie kupować dystansów to szukać z ET35? Bo jak dam za duże odsadzenie to może obcierać o końcówkę drążka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz szerokich na 17" to szukaj 205/50.

Pszy szeokosci felgi 7,5" chyba najczęściej występuje przy 17) szukaj et35 (+-5) i bedzie ok:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na oku ori felgi Phoenix 17" z oponami 225/50.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

One mają bodajże et 37.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsun
225/50

mega dziwny rozmiar, albo 225/45 albo 205/50, wysokośc opony ta sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie mogę jeszcze zakładać nowych tematów, co panowie myślicie o zmianie koloru felg za pomocą Folii w sprayu?

Dostępne są różne kolory, od srebrnych-tytanowych po różowe,niebieskie,turkusowe,zielone i tp.

 

http://www.atu.de/shop/Tuning-w5359/Car-Styling-und-Performance_w5386/Foliatec-Spruehfolie-schwarz-matt-2x400-ml-FO2060

 

 

Edytowane przez Blackszczecin
kolorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki,nie szukałem zbyt głęboko,a właśnie przeglądam ofertę A.T.U i wpadło mi w oko....na wiosnę spryskam tą folią felgi w Asterce żonki....a co.....nie tez coś ma od życia:marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem nowy na forum i chciałem się zapytać czy felgi aluminiowe do mojego passata 7Jx16 5x112x57 ET 37 i do tego oponki 205/55/16 to dobry zestaw? Nie będzie mi nic obcierać? czy należałoby dać inne ET? z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angelusix ja mam u siebie taki zestaw felg i nic nie ociera. Jest to standardowy wymiar. Jak chcesz foty to podaj maila w PW to Ci wyślę bo mam parę zdjęć. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Karol180, podesłałem maila :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, wie ktoś może co to za felgi? jaki producent? Dezent?felga 1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie myle to jest oryginał Audi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki odnalazłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co panowie powiecie o tych felgach porównanie kompterowqw.jpg ?, wybrałbym pierwszą opcję...dobrze się to prezentuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Angelusix, ja też bym wybrał pierwsza opcje, ale to wszystko wiadomo rzecz gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję do B5 alufelg 17", znalazłem coś takiego http://olx.pl/oferta/felgi-bbs-skrecane-5x112-17-passat-audi-seat-CID5-ID90upX.html#38766ab0d6, co o nich sądzicie? Będą się w miarę prezentować na Pasku czy szukać czegoś innego. Nie ukrywam, że w miarę mi się podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ori felga Donington z 3BG, najczęściej spotykana w wersji Exclusive. :ok

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kupione, po temacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności