Skocz do zawartości
wojtusp

Modifikator Plus - ktos z Was juz testowal?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od paru dni mój znajomy pisał na fejsie (no bo gdzie indziej:) o Modyfikatorze Plus.

Ogólnie że jego beczka już po paru dniach dostała troszkę więcej mocy i niby ciszej chodzi...

Wiem, wiem - milion osób wypowiada się na ten temat że na bank zaszkodzi, rozwali silnik itd ;) Ale to opinie osób, które nie używały a takie mnie najmniej interesują ;) A Ci co używali to tak jak kolega parę postów wyżej napisał zadowoleni.

Dziś kupiłem ten specyfik - 180zł (wiem - na allegro znalazłbym taniej ale chciałem mieć go od razu), zalałem i...

Przejechałem dopiero 100km a rzeczywiście silnik chodzi ciszej. Mocy nie odczułem, zresztą te 3-4 km to pewnie ciężko bez hamowni wyczuć... Ale nie o moc mi chodziło tylko o to żeby silnik był zdrów ;)

Napiszę za jakiś czas jak pozostałe efekty. Może przestanie mi brać olej?

Jak do tej pory bierze 0,5l na 800km więc srogo :/ Przymierzam się do wymiany uszczelniaczy itd ale gdzieś czytałem że po tym Modyfikatorze części ludzi przestał brać lub zaczął brać dużo mniej...

 

Efekty mają być po 1000km więc za 900 dam znać co i jak ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również kiedyś użyłem do jednego ze swoich aut i powiem tak że żadnej różnicy nie było. Strata pieniędzy, lepiej zainwestować w dobry olej. Raczej nie zaszkodzi jak się ktoś uprze ale to takie placebo dla silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I temat jest wałkowany dalej, więc i ja podzielę się tym co zauważyłem. Sprawa dotyczy Seja (no jak że by inaczej))):) Miałem remontować skrzynie, i decyzję zmieniłem. Na blacie jakieś 210 czy 212 000 km, i skrzynia chodzi naprawdę bardzo cicho. Nie ma najmniejszych zgrzytów. Kilka miesięcy temu wymieniałem olej w skrzyni, wyleciał (organoleptycznie) jak najbardziej normalny, nie zauważyłem żadnych opiłków. Ja to będę na pewno stosował. Za niedługo zaleje Ceramizer do obecnego bolidu V6 ze stajni audi. Ja osobiście polecam.

Acha, nadmienię że SC ma tylko 900cm3 ale jest bardzo, ale to BARDZO często kręcone do 6000obr. - oczywiście na początku "ceramizacji" było eksploatowane tak jak pisze w instrukcji ceramizera - czyli ino, ino. - później ogień... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zastosowałem Modyfikator w Golfie 3 ABF -kumpel kupił do Galanta więc i ja się pokusiłem. Golf często w podłogę dostawał więc jak olej dostawał ok.108*C szkanki stukały. Po wlaniu tego specyfiku który niby nie podnosił poziomu oleju (a podniósł) szklanki się uspokoiły a auto jakby lżej kręciło przy odpalaniu-więc byłem zadowolony-takie efekty miały się utrzymywać duuuużo kilometrów. Po wymianie oleju wszystko wróciło jak było poprzednio- jak dla mnie to zwykły zagęszczacz oleju jakich wiele w supermarketach. Nic nie zastąpi wymian części, pytanie jak zachowa się turbo gdy taki olej dostanie się tam i zacznie robić osady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie te specyfiki tylko zagęszczają olej i dlatego silnik ciszej pracuje ale nic dobrego dla silnika nie robią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd kupiłem sobie pierwsze autko, a było to ze 20 lat temu do kazdego auta, jedynym specyfikiem jaki wlewam do silnika prócz oleju jest oryginalny Militec_1 .Powtarzam, oryginalny a nie podrabiany. Stosują to w amerykanskiej armii i np w Boeningu. Ciekawe filmiki z doswiadczen na tym specyfiku są na Youtubie. Aha, nie jest to zaden zagęszczacz tylko w full syntetyk. Moze to przypadek, ale nigdy w zadnym swoim aucie, a było ich z kilkadziesiąt, nie miałem kłopotu z silnikiem,a najfajniesza sprawa to odpalanie silnika zalanego Militeciem pod blokiem przy minus 30 :) wsiadasz do auta, przekrecasz kluczyk i silnik chodzi jakbys go odpalil w plus 20.Polecam ze swojej strony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat jakie macie opinie na temat tego środka ceramizer.pl pytam oczywiście tych którzy mieli z tym środkiem styczność a nie tylko: słyszałem od wujka zdzicha że jest taki czy taki z góry pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam temat jakie macie opinie na temat tego środka ceramizer.pl pytam oczywiście tych którzy mieli z tym środkiem styczność a nie tylko: słyszałem od wujka zdzicha że jest taki czy taki z góry pozdrawiam

 

wlałem ten specyfik do szumiącej skrzyni biegów w misubishi colt..skrzynia szumiala nadal, nic nie dalo,pieniadze w bloto.jak chcesz cos stosowac to kup Militec, przynajmniej sprawdzony przez tysiące osób na swiecie.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Nie stosowalem tego srodka,moze i prawda, ale co jest do wszystkiego to jest do ... to moja opinia.

Mysle ze kazdy przed zastosowaniem powinien przeczytac kiedy nie nalezy uzywac tego preparatu.

http://www.militec1.com/ nastepnie w zakladke Vehicles : DON'T USE MILITEC-1

 

mam jedną zasade w zyciu

nie wystawiam opinii na temat czegos czego nie stosowałem....

Edytowane przez robertoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyłem tego w poprzednim aucie. Pomógł z braniem oleju, piszą że zmniejsza spalanie ale u mnie nie zauważyłem różnicy(miałem automat może dlatego?)Do skrzyni nie lałem wiec nie wiem jak sobie radzi z przekładniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności