Skocz do zawartości
passat variant

[B5] Listwa na zderzak przedni z wersji japońskiej

Rekomendowane odpowiedzi

witam szukam zdjec i linkow gdzie mozna zobaczyc lub zakupic listwe do passata b5 przednia .gdzie mozna kupic i zobaczyc efekty...dzieki z gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostepna w ASO bodajze cos ok 280zl z tego co pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś ma numer tej listwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3b0 807 720 gru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ja kupiłem tylną listwe z sedana, tą srodkową za 30zł na szrocie, troche pociąłem i zawiozlem do spawania, by polączyć ja z tymi bocznymi listwami w przednim zderzaku.

okazalo się ze nie trafiają zatrzaski w zderzak, więc wyciąlem w zderzaku pare nowych dziur nz zatrzaski. listwę pomalowalem struktura do zderzaków i jest prawie idealnie, pozatym, ze pękla na jednym łączeniu(spawacz sie nie popisal), ale i tak listwy będę robil w kolor więc to poprawie. listwa 30zł, spawanie 20zł, spray 20zł, a szpachlówke miałem do plastyku. Łącznie 70zł i trochę czasu. Oto fotki! ps.kratka w zderzak już zamówiona

c6ba275dd361db3cmed.jpg

8638120cb1d3c6dbmed.jpg

59f2d89177f56d45med.jpg

Docelowo tablica pójdzie nizej, ale to jak będę malował zderzak, bo zostały dziury po wkrętach.

Edytowane przez raf_1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko odnosnie tej listwy..bo seryjnie jest miejsce na tablice razem z listwa tak?? te miejsce seryjne na tablice schodzi razem z ta listwa na okolo zderzaka??jak pozbyc sie dziur po tablicy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy. bo czesto ludzie wierca cos zeby zalozyc rejestrache albo ramke na nia. u mnie wlasnie tak jest wiec tymczasowo pozegnalem sie z listwa japan. w aso jest za 314zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w serwisie zwykła czarna 150 a do malowania 400 czas oczekiwania 2,3 tyg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mozesz podac numer czrnej
nie posiadam, ja po prostu wysłałem maila do naszego serwisu z pytaniem czy mają listwę japan do b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał MichalCTS Zobacz post

a mozesz podac numer czrnej

nie posiadam, ja po prostu wysłałem maila do naszego serwisu z pytaniem czy mają listwę japan do b5

 

czarna listwa o ktorej mowisz jest to zwykla europejska , listwa japan jest dostepna tylko pod zamowienie i wystepuje tylko pod malowanie a jej koszt 350-400 zl w zaleznosci od ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czarna listwa o ktorej mowisz jest to zwykla europejska , listwa japan jest dostepna tylko pod zamowienie i wystepuje tylko pod malowanie a jej koszt 350-400 zl w zaleznosci od ASO
To skąd ma taką listwę tu kolega w wersji czarnej ? http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=32386&highlight=mans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał Remik83 Zobacz post

czarna listwa o ktorej mowisz jest to zwykla europejska , listwa japan jest dostepna tylko pod zamowienie i wystepuje tylko pod malowanie a jej koszt 350-400 zl w zaleznosci od ASO

To skąd ma taką listwę tu kolega w wersji czarnej ? http://forum.vw-passat.pl/showthread...highlight=mans

 

heh stad ze ja pomalowal :) nie ma zadnych wersji czarnych czy innych , org. listwa japan wystepuje tylko i wylacznie pod malowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh stad ze ja pomalowal
Widzisz żeby była malowana ? bo ja nie widze tu lakieru tylko zwykły czarny plastik taki jak w ori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mozesz podac numer czarnej

3B0 807 720 GRU

dodam że są dwa rodzaje tych listw jedna czarna , a druga zagruntowana pod malunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odam że są dwa rodzaje tych listw jedna czarna , a druga zagruntowana pod malunek
I tak właśnie napisano mi w mailu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wystepuje tylko pod malowanie

i tu się myszlisz...

 

tu masz listwe japan i tylko taka jest dostepna w ASO

jest również dostępna czarna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat. raf_1984 miał dobry pomysł,bo żeby zrobić takiego moda nie trzeba napychać kasy ASO...A mało to nie jest.Chyba się pokuszę o zrobienie takiej listwy.Tylko to trzeba jakoś porządnie pokleić.A swoją drogą w ciemnym kolorze auta czarna listwa dobrze wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
raf_1984 miał dobry pomysł,bo żeby zrobić takiego moda nie trzeba napychać kasy ASO

dla mnie to jest tandeciarstwo. raz że kiepsko zrobiona bo widać miejsce cięcia, dwa ze na pierwszy rzut oka widać żę listwanie jest ze strukturą tylko przejechana barankiem. gdybym zobaczył coś takiego na ulicy to właścicielowi zostawiłbym kartkę za szybą "a gdzie korek od gazu? a no tak! w końcu zrobienie listwy było tańsze niż wsadzenie instalacji" -krótka piłka, stać Cię na B5 to nie odstawiaj gówna łatając sobie listewki tylko kup sobie oryginalną porządną listwe. czasy home made się skończyły, no chyba ze zrobisz to lepiej niż oryginalna listwa -w co wątpie. jest to rzecz, która jest dostępna do kupienia więc nie rób wsi.

Edytowane przez witek-b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności