Skocz do zawartości
passat variant

[B5] Listwa na zderzak przedni z wersji japońskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Tylna jednoczęściowa listwa ma numer 3B5 807 423 A GRU

Cena ... hmm w UK 69 funtów, w Polsce nie mam pojęcia

Pozdrawiam

 

Dziękować;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M@rtin, też zbieram na nówkę. Na getem.pl kupowałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos nówki-320pln ASO Inter-Welm Bielsko-Biała... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kupiona na getem.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem nówke japan. Sztukowanie nie wchodzi w grę.

 

Tak kupiona na getem.pl

 

Dlaczego robiłeś jej strukturę, oryginalnie była gładka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak listwa oryginalnie w folii jest gładka. Trzeba pomalować na czarno strukturą, żeby była chropowata jak reszta elementów np. listwy boczne lub ldokładki zderzaka lub w kolor jak ktoś chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta :P

 

Tak czytam te posty i jedni piszą, że czarna listwa jest gładka i trzeba ją pomalować strukturą, żeby była chropowata, zaś drudzy, że jest to normalnie taka sama, czarna listwa jak reszta w serii, chropowata itd.

 

Jak to w końcu jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odgrzeje kotleta :P

 

Tak czytam te posty i jedni piszą, że czarna listwa jest gładka i trzeba ją pomalować strukturą, żeby była chropowata, zaś drudzy, że jest to normalnie taka sama, czarna listwa jak reszta w serii, chropowata itd.

 

Jak to w końcu jest?

Jest taka jak reszta listew.Od Ciebie zależy jaką sobie z niej później zrobisz.Pytałem w ASO o nią już jakiś czas temu aż w końcu sam sobie zrobiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślalem, tylko zmyliła mnie wypowiedź M@rtina

 

W takim razie, jutro jak będę miał chwilę to lecę do ASO i popytam. Przez telefon nawet nie próbuję, dzisiaj już 2 podejścia zawiodły - fakt, że nie miałem nr części, ale po samym opisie "listwa przednia japan" i głębszym wytłumaczeniu wiadomo o co chodzi... Chyba jednak trzeba im pokazać palcem :D

 

Pozdrawiam :)

 

P.S. Edytowane bo mi nie cytuje postów...

Edytowane przez Naxus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie myślalem, tylko zmyliła mnie wypowiedź M@rtina

 

W takim razie, jutro jak będę miał chwilę to lecę do ASO i popytam. Przez telefon nawet nie próbuję, dzisiaj już 2 podejścia zawiodły - fakt, że nie miałem nr części, ale po samym opisie "listwa przednia japan" i głębszym wytłumaczeniu wiadomo o co chodzi... Chyba jednak trzeba im pokazać palcem :D

 

Pozdrawiam :)

 

P.S. Edytowane bo mi nie cytuje postów...

 

Dobrej ceny się nie spodziewaj-to już mówię na sam początek ;) parę stówek za samą listwę i to niema jej na miejscu bo sprowadzają.Do tego przydałby się lakiernik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Akurat mi zależy na czarnej :) więc pieniądze zamiast na lakiernika mogą pójść na ASO.

 

Tak przy okazji, nie wiem czy to dobre miejsce, ale jak to jest z montażem? Trzeba zdejmować zderzak czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji, nie wiem czy to dobre miejsce, ale jak to jest z montażem? Trzeba zdejmować zderzak czy jak?

 

Nie-wszystko jest na zatrzaskach.demontujesz stare trzy listwy (środkową i boczne+dwie śrubki) i wsadzasz w ich miejsce nówkę sztukę w całości.

 

Przy okazji-popytaj w paru ASO bo ceny się różnią i nalegaj na obniżenie ceny :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pytałem o nią z ciekawości w ASO, bo się do takiej przymierzałem i mi powiedzieli, że nie ma zwykłej czarnej, tylko do malowania.. no i koszt był coś około 370zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja pytałem o nią z ciekawości w ASO, bo się do takiej przymierzałem i mi powiedzieli, że nie ma zwykłej czarnej, tylko do malowania.. no i koszt był coś około 370zł

 

Są dwa rodzaje-czarna i do lakierowania ;) A cenę podali Ci akurat prawie taką samą jak mi :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są dwa rodzaje-czarna i do lakierowania

a to dziady.. pytałem czy jest taka czarna to powiedział, że tylko i wyłącznie taka... ale chyba u nich.. :debil

 

Patryku a Ty jak robiłeś swoją to dokupiłeś kawałek listy tylnej (środek) i to spawałeś plastikiem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to dziady.. pytałem czy jest taka czarna to powiedział, że tylko i wyłącznie taka... ale chyba u nich.. :debil

 

Patryku a Ty jak robiłeś swoją to dokupiłeś kawałek listy tylnej (środek) i to spawałeś plastikiem? :)

 

Kit cisną żeby sprzedać-bo jak zalega to nikt (prawie :hyhy ) nie bierze tego.Ja spawałem-środek jest z sedana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie-wszystko jest na zatrzaskach.demontujesz stare trzy listwy (środkową i boczne+dwie śrubki) i wsadzasz w ich miejsce nówkę sztukę w całości.

 

Przy okazji-popytaj w paru ASO bo ceny się różnią i nalegaj na obniżenie ceny :hyhy

 

 

Tak jeszcze przeszukałem forum i z tego co wyczytałem, to żeby zdjąć aktualne listwy bez zniszczenia ich należy zdjąć zderzak bo tam jakieś bolce są które trzeba od drugiej strony wyczepić... Czy jakoś tak :P

 

No ale trudno, najwyżej zostanę bez starych, tyle że szkoda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jeszcze przeszukałem forum i z tego co wyczytałem, to żeby zdjąć aktualne listwy bez zniszczenia ich należy zdjąć zderzak bo tam jakieś bolce są które trzeba od drugiej strony wyczepić... Czy jakoś tak :P

 

No ale trudno, najwyżej zostanę bez starych, tyle że szkoda :D

 

Są zatrzaski-jak zdemontujesz zderzak to poprostu łatwiej listwy zdemontować-ot co ;) ale bez demontażu też się da-testowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są zatrzaski-jak zdemontujesz zderzak to poprostu łatwiej listwy zdemontować-ot co ;) ale bez demontażu też się da-testowane :D

 

No i jest cacy :) w takim wypadku jutro demontuje środkową listwę, żeby się upewnić, że nie ma dziur od śrub na ramkę do tablicy. Ale wydaje mi się, że nie będzie bo bardzo krótkie te śruby mam. No i mam nadzieję, że nic nie połamie, bo potem nie będę miał jak jeździć nim kupię japan :D

 

W każdym razie dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jest cacy :) w takim wypadku jutro demontuje środkową listwę, żeby się upewnić, że nie ma dziur od śrub na ramkę do tablicy. Ale wydaje mi się, że nie będzie bo bardzo krótkie te śruby mam. No i mam nadzieję, że nic nie połamie, bo potem nie będę miał jak jeździć nim kupię japan :D

 

W każdym razie dzięki za odpowiedzi :)

 

Pisałem :hyhy

Przy ramce masz dwa torxy na dole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności