Skocz do zawartości
jedrus

Opis działania i funkcje programu VAG

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego sam sobie odpowiedziales na swoje pytanie.Brak sterownika oznacza brak komunikacji
No dzięki ale nie zawsze tak się dzieje, bo w starszych wersjach pasków podobny problem jest z podłączeniem się z ABS i tez wtedy zachowuje się jak by nie było a trzeba tylko zwolnić połączenie i wtedy gra gitara . Czyli na bank taka klima nie ma sterownika ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 101%;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dotyczy to modułow o pewnym numerze seryjnym z przedziału rocznikowego podawanym w komunikacie

Tak to pamietam,i tylko (ponoc) niektorych modeli, np Beattle. A gdzie sprawdzic numer seryjny sterownika zeby porównach go do przedziału? I jaki to przedzial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordonpl

Ludzie podobno każde auto ma can po 2001 roku a mój passat 2003 nie ma pisze w vag com-ie że can nie gotowy. Może coś jest zepsute :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co może być przyczyną takiego komunikatu Ross-Tech USB Interface Not Found! Interface: Not Found!

 

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:14 ----------

 

Może inaczej kupiłem kabel na USB z gniazdem OBDII i co teraz powinienem z tym zrobić jestem raczkujący w tej sprawie i jakbyście mogli to podpowiedzcie krok po kroku co robić aby działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może inaczej kupiłem kabel na USB z gniazdem OBDII i co teraz powinienem z tym zrobić jestem raczkujący w tej sprawie i jakbyście mogli to podpowiedzcie krok po kroku co robić aby działało.

 

Poszukać na forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ciboq

witam czy moze mi ktos pojasnic czym roznia sie wersje vaga ?? co da rade zrobic na npo wersj 4xx a co na 7xx czy tez 8xx

znaczy chodzi mi dokladniej o to co maja wyzsze wersje czeggo brak 409 (chyba to bylo 409) mianowicie chciallem sobie kupic kabelak i nie wiem na co sie zdecydowac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem kabel na gniazdo USB, mam Vag coma 409 ale całkowicie mi się zawiesza. Czy jest to może wina systemu operacyjnego Vista?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ustawiłeś mu uruchom jako administrator, i w zgodności z systemem XP? Ja tak mam i śmiga bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam taki problem odnośnie podpięcia się VAGa pod Instrument{17}-nie chce się podpiąć (próba na VAG-COM 311, VAG-COM 409 i na VAG 2.5 PL- a jak wyczytałem jest to jedyna droga ażeby dopasować komputer sterujący silnikiem do immo. Czy ktoś zna inny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, mam taki problem odnośnie podpięcia się VAGa pod Instrument{17}-nie chce się podpiąć (próba na VAG-COM 311, VAG-COM 409 i na VAG 2.5 PL- a jak wyczytałem jest to jedyna droga ażeby dopasować komputer sterujący silnikiem do immo. Czy ktoś zna inny sposób?

Kolego odlacz akumulator na 5-10min i ponownie sprobuj, czasami sie tak zdarza, mi sie kiedys niechcial polaczyc z modulem komfortu, po odlaczeniu akumulatora zaraz bylo polaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko jak zmieżyć ciśnienie doładowania w moim tdi asz,mam vaga 409

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy taki kabelek będzie dobry http://allegro.pl/item898777504_kabel_vag_usb_obd_ii_kkl_vw_skoda_audi_seat_w_24h.html aby kasować błędy i robić logi stat i dynam? Ktoś ma z was z tych tańszych czy lepiej dopłacić i kupić droższy? Auto to Passat b5 FL AVF 131KM 2001r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy taki kabelek będzie dobry http://allegro.pl/item898777504_kabe...eat_w_24h.html aby kasować błędy i robić logi stat i dynam? Ktoś ma z was z tych tańszych czy lepiej dopłacić i kupić droższy?

Ten http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?goto=newpost&t=3825 temat jest bardziej odpowiedni do zapytania. Sugeruje najpierw poczytać temat a nie odrazu pisać posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Panowie Vag(311 i 409) nie chce mi się łączyć z poduchami (z całą resztą niema problemu).

Czy ktoś ma jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje

POzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok już sobie dałem rade z 409 (cierpliwość popłaca), a z 311 niestety nie:dolamam

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie zamontowałem sobie navi rns 510 i wszystko jest Ok. oprócz tego, że muszę vagiem włączyc kierownice wielofunkcyjna, wyświetlanie na komputerze oraz czujniki parkowania (wizualne). Byłem u znajomego, który posiada VAG-a i chciał, żeby podac mu pod jakikimi kodami znajdują się dane funkcje.

Czy ktoś może mi pomóc w tej sprawie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

używam wagcom3.11 bo 409 nie chce mi się połączyć .moje pytanie jest takie .Doczytałem sie na forum że nastawy podstawowe dla sondy lambda powinny być -10% do 10% a ja mam -10% do 15% .Czy ten nastawy trzeba zmienić i czy po wymianie świec zapłonowych trzeba robić dopasowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności