Skocz do zawartości
peter22

co zamiast katalizatora

Rekomendowane odpowiedzi

Zuse w błedzie jesteś kat od klekota pomimo ze ceramiczny zawiera w sobie srebro, platyne i molibden ( zresztą h..j wie co jeszcze) i jest jak najbardziej opłacalny do sprzedaży. Np ja za swój zainkasowałem 120 Pln:D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
the.wolf wierz mi dobra, strumiennica za kilka set PLNów daje ...i to DUZO !!

 

na pewno daje po usunięciu zatkanego katalizatora... :| Dizlowi rurę w miejsce katalizatora i wjo... będzie lepiel, bo właściciel przyzwyczaił się do zatkanego katalizatora i wynikających z tego ograniczeń momentu w górnej partii obrotów... ;)

 

 

edit:\\ tutaj chojnacki obala mity - zobaczcie wykresy ze strumienicami i bez, z turbo boksami, strumienicami dolotowymi, powermagnetyzerami i instalacją LPG z blosem ;) cuda na kiju: http://chojnacki.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=4&Itemid=5 :D

 

the.Wolf - wywal ten wielki tłumik i wstawiaj strumienicę, mówię Ci Ziomuś!!!!! to będzie mój stage 3 coś czuję ;):P:D:]

Edytowane przez marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że najrozsądniej będzie jak wstawię rurę w cały ten katalizator a wnętrzności sobie zapakuję do siatki i gdzieś to opchnę? :P Chyba, że się dogadam , że mi zrobią za free a wnętrzności im oddam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the.Wolf - wywal ten wielki tłumik i wstawiaj strumienicę, mówię Ci Ziomuś!!!!! to będzie mój stage 3 coś czuję ;):P:D:]

 

oooo racja Marek... a ja glupi szukam tlumika za 1000pln a moge se wstawic strumienice za pińć dych... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama strumienica może za duzo nie da, ja u siebie wymieniłem tzn zamiast kata teraz jest, ogólnie troszeczkę było poznać że ze startu kręci się lepiej a poza tym gwizd ma lepszy, także narzekać specjalnie nie mogę:) a po drugie za strume dałem chyba 30 dychy a robocizna moja takze wielki koszt nie był, a że kat był do wywalenia to chciałem bardziej na próbę no i smigam tak cały czas:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem na temat.. Najlepiej zamiast katalizatora wspawac...drugi katalizator :) Producent pojazdu po to go zamontował żebyśmy podczas jazdy jak najmniej szkodzili NASZEMU środowisku i nie powinno się go usuwac , zresztą ceny zamienników są już dośc przystępne.

 

marecek the.wolf strumienica daje... ale przy zaprojektowanym dolocie i wydechu (zresztą wy to napewno wiecie ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
strumienica daje... ale przy zaprojektowanym dolocie i wydechu

 

pokaz mi te mocne fury ze strumienicami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie souler :)

 

jak by ktos znalazl doinwestowany projekt w dowolnym zakatku swiata w ktorym by byla uzyta strumienica to otworze temat:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności