Skocz do zawartości
Charakterek

Gorąca prośba. Ode mnie...

Rekomendowane odpowiedzi

Kushall K4, z tym, ze jeszcze do ceny podstawowej dojdzie co nieco, wezmę ze wzmocnieniami i innymi bajerkami (poduszką pneumatyczną), bowiem jeden z nas mi powiedział, że nie ma mowy, byśmy zbierali na wersję podstawową - ma być na bajerze i już...

 

Jak tak dalej pojdzie zbiórka to wystarczy na DRAGON START - no chyba, że taki Ci nie odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiele, ale zawsze cos wiecej bedzie :)

gratuluje wytrwałości w zmaganiu sie z trudami codziennego życia i trzymam kciuki za powodzenie akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja coś dorzucę... Może starczy też na "alumy". Bo nie ma wątpliwości, że full wypas ma być... Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Char, poszlo od Prezia i od Preziowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek,

w tym tempie to zbierzesz na jakieś ferrari. Na moje wsparcie też możesz liczyć. Właśnie poszedł przelew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gryzłoby mnie sumienie gdybym sobie odmówił. Właśnie poszła niewielka kwota ale zawsze coś.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelewik poszedł :D - powodzenia Jacku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku od jumbolowej rodzinki też poszło i około południa pójdzie ze zbiórki na spocie łódzkim 24.10 tylko muszę wygramolić się z mieszkanka.

 

pozdrowionka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaca ja też się dorzucam.........Bytom pozdrawia Radom.3mam kciuki za dalszą zbiórkę!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelew poszedł,ode mnie i małżonki, na tą full opcje (jak kupować to coś porządnego żeby Ci służył niezawodnie)

Mam nadzieję że kiedyś się poznamy osobiście.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sie doloze dla kolegi w potrzebie:cool: Wrocław pozdrawia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj mi paypall-a na PW, please ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podaj mi paypall-a na PW, please ;)

 

PP polazł na PW. Dziękuję za wszystko! Kurcze zaraz znów otworzę stronę banku i znów się wzrusze...

 

Kochani!

 

Wózek stał się faktem. Doliczając dotację z NFZ albo zabraknie mi 200 - 300 zł od sumy, która jest teraz, albo nie zabraknie nic, zależy jak z NFZ zagadam. W każdym razie na wózek jest, a może i poduchę pompowaną sobie pod tyłek zdołam kupić. Liczyłem, że muszę uzbierać coś około 6300 zł i powyżej tej kwoty pieniądze będą leciały już na dom dziecka na mikołajowe zabawki. O cenie wózeczka powiem Wam dopiero po rozmowie z konsultantem, który mnie obmierzy i wyceni wózek. Bo na chwilę obecną na wersję zupełnie podstawową już mnie stać.

 

W każdym bądź razie śledźcie stronę - pojawią się tam stosowne faktury (zarówno pro forma, jak i zestawienie kosztów, oraz faktura końcowa i dofinansowanie). Po fakturze końcowej (która będzie po zrealizowaniu zamówienia) rozliczę się wspólnie i jak ustaliliśmy na wspaniałych zadzwonię do dyrektorki domu dziecka

 

http://katalog.pf.pl/Radom/Dom-Dziecka-F4650686G0B10025-m19.html

 

bowiem wiem, że tam jest straszna bieda i zapytam co im potrzeba. Na zakupy także wezmę fakturkę, a prezenty przekażemy w obecności Pakafoto, który zrobi relację zdjęciową z tegoż wydarzenia.

 

Tak więc nie zmarnuje się ani jeden grosik dany jako dar serca! Oczywiście powiem wszystkim, że jest to akcja Internetowa wszystkich wspaniałych osób i dar zarówno dla mnie jak i dla dzieci...

 

DZIĘKUJĘ!

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i odemnie przelew poszedł.

Szerokości nową furą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.akson.pl/www_pliki/pliki/File/pdf/K_Serie.pdf

 

Oto formularz części dodatkowych i dodatkowych kosztów. Ja mam głębsze siedzisko, więc już dochodzi 300 zł. Na bank sobie coś z listy wybiorę. Ostateczną wycenę podam po wizycie z konsultantem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I odemnie też poszło:) Zadowolenia z nowej maszynki:594:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności