Skocz do zawartości
Charakterek

Gorąca prośba. Ode mnie...

Rekomendowane odpowiedzi

Chipa mam - powerball się nazywa :)

Kręcisz tym 4 minuty i masz dość na tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i na ćwierć mili :D

 

super Jacku masz teraz furmankę ;) fajnie że mogliśmy pomóc Ci w potrzebie ;)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentny przykład, że mobilizując się i działając jako grupa można wiele osiągnąć :)

 

Oby Ci Jacku slużył jak najdłużej, "do końca świata i o jeden dzien dłużej" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadek Pakafoto:

 

http://wspaniali.pl/forum/viewtopic.php?p=14194#14194

 

No i bonus dla Was. Bez dwóch zdań - pierwszy i jedyny forumowy wózek. Zgłaszać do naznaczeni? Oklejony po obu stronach. Specjalnie dla VWas!

 

passatvs6.th.jpg

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W styczniu zgłaszaj do fury miesiąca... Ma 4 kółka, napis passat - wystarczy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W styczniu zgłaszaj do fury miesiąca... Ma 4 kółka, napis passat - wystarczy....

W grudniu jeszcze można zgłaszać do "nie Passat miesiąca". :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to super prezencik masz na święta ,

ładna furka powodzonka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratki Char wreszcie mozesz smigac az sie patrzy i koniecznie dawaj go do konkursu a co do naznaczeni to nie powinienes sie nawet pytac tylko od razu zglosic, pozdro:D az sie papa usmiecha ze masz takiego sprzeta:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wózio super! Cieszę sie , że go masz :D

A do naznaczonych koniecznie i konkursu najładniejszy niepassat :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek jak zgłosisz furę do konkursu to zwycięstwo pewne a do "naznaczeni" to musowo zgłsić. Masz super brykę na całe życie niech Ci służy dobrze. :):))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moja znajoma ma zbędny wózek elektryczny.

Zainteresowanym prześlę zdjęcia na email.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz - zdobyć wózek elektryczny to żaden kłopot - do nowego dopłacasz 1% ceny, bo jest refundowany w 99%. Tylko. Ja mam ręce sprawne. I to bardzo sprawne. I ne chcę tego zmieniać, muszę je ćwiczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzisz - zdobyć wózek elektryczny to żaden kłopot - do nowego dopłacasz 1% ceny, bo jest refundowany w 99%. Tylko. Ja mam ręce sprawne. I to bardzo sprawne. I ne chcę tego zmieniać, muszę je ćwiczyć

 

Wiem,wiem,ale ona ma pozostałośc po matce i chce za darmo go oddać.Może ktoś potrzebuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie... dopiero teraz natrafiłem na ten temat. czy pomoc jest jeszcze potrzebna? jak tak to bardzo chętnie pomogę pod koniec miesiąca gdy będę wiedział na ile mogę Ci pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie idziesz na kompromisy - wszystko z wysokiej półki. Przejrzałem wątek, gratuluję wyborów, naprawdę niezłe graty. Z ciekawości chciałem się zapytać ile takie mody kosztują, zastanawiam się nad niektórymi rowiązaniami u siebie ale nie wiem czy nie za drogie to dla mnie ;) Masz zacięcie i dłubiesz sam - ja zacięcie mam ale nie wiem czy kasy by mi wystarczyło jak Tobie.

 

---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 22:44 ----------

 

Dzięki za odp. Rozumiem kolego, że nie chcesz ujawniać cen na forum. Zadałem to pytanie trochę zaczepnie bo widzisz cały czas mam przed oczami Twojego posta z 23.10.2008. Dla przypomnienia możę go zacytuje:

 

"Nie wiem, czy można to pisać tutaj, ale zaryzykuję mając nadzieję, że administratorzy i moderatorzy nie wywalą mojej prośby.

 

Otóż jestem z Wami od lat... Od samego początku niemalże, Ale mniejsza o to. Nigdy o nic nie prosiłem, pomagałem jak umiałem, ale teraz nadszedł ten czas, by o coś poprosić. Jest mi cholernie ciężko, ale do rzeczy:

 

Jest sprawa dla mnie przykra i smutna. Jak większość z Was wie (choćby ze Spały i z działu mój passat) jeżdżę na wózku inwalidzkim. Wózek mam od 7 lat i zaczął mówić dość. Założyłem stronkę, by zebrać datki na ów wózek, niestety nienajlepiej to idzie. w sumie to bym twarzy nie otwierał, ale wczoraj wózek ów mi pierdyknął w taki sposób, że praktycznie korzystanie z niego jest niemożliwe. Dofinansowanie rzędu 2000 zł to stanowczo za mało i termin realizacji MPS reprezentowany przez PFRON wyznaczył sobie na listopad 2009. Wózek kosztuje 7500 zł. Ja by zebrać taką kwotę potrzebuję 3 - 4 lat. Czyli przez 3 - 4 lata nie ruszył bym się z miejsca. Cały mój problem zresztą opisałem tu:"

 

Czytając to co piszesz w swoim temacie czuję się wielce zniesmaczony. Z tego co widzę i sam mi napisałeś na PW to ostatnie mody tanie nie były. Kwota którą teraz wydałeś spokojnie by wystarczyła conajmniej na pokrycie 1/3 wydatków związanych z zakupewm wózka dla Ciebie. Widzisz kolego osobiście nic do Ciebie nie mam ale sam musisz przyznać, że cała ta sytuacja wygląda dwuznacznie.

 

Pozdrawiam

Gładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcin ja to sie chcialem ciebie zapytac czy ty jestes z US? czy co? bo chyba sie troche rozpedziles. nikt tu nie jest po to zeby drugiemy zagladac do portfela, czy moze sie myle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włąsnie tez przeczytałem tego posta 3 razy i albo jestem głupi albo nie wiem,bo na pewno nie pijany WTF z postem gładkiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Robię ludziom mody w Passatach. Robię to od lat dwóch. Linek poniżej. Z każdego moda odkładałem pieniądze na wyśniony ideał. Nie kradłem. Tyrałem. W roku 2008 (grudzień) znalazłem pracę w zakładzie pracy chronionej. Jest trochę lepiej, niż tylko z renty. Poza tym zrobiłem ponad setkę Passatów z forum. Nie zdzieram. Z jednego Passata mam średnio 30 - 50 zł. Zależy czy robimy tylko komputer, czy także drzwi, ledy.

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=54816 wszystko w tym temacie

 

Nie wyrzucaj więc mi tu niczego. Nie ukradłem, a wręcz to, co mam dzielę się z innymi. Ostatnio zostało mi troszkę pieniążków - zarobiłem kapeńke na 5 Passkach, miałem także wpłacone 100 zł na pewien cel. Cel został zrealizowany. Zakupiłem:

 

http://img690.imageshack.us/gal.php?g=p05h.jpg

 

i wszystko wywiozłem do domu dziecka (Panda w Kozienicach zadzwoń i zapytaj).

 

Pół roku temu załapałem drugą pracę, Ślęczę nad kompem od 6 rano nieraz do 23 czy później i zarabiam na rodzinę. Czasem uda się 200 zł uzbierać na Passata z obu robót. Obie prace są legalne i za obie podatki płacę. Jedna na umowę o pracę druga na umowę o dzieło.

 

Ty widzę po raz kolejny mnie nie znasz i oskarżasz. O co? Że ukradłem coś? Otóż przez 2 lata odłożyłem sobie pieniądze na Passka i będę marzenia realizował. I nikt mi w realizacji marzeń nie przeszkodzi. Zamiast cieszyć się szczęściem z innymi - Ty próbujesz coś udowodnić. Co? Że ciężką pracą do czegoś w końcu doszedłem? Że z uporem walczę o swoje i coś mam? Że ślęczałem studiując elektrykę Passka i rozgryzałem komfort i inne bajerki i je ludziom teraz to robię w Passkach? Czego chcesz dowieźć? Było mi ciężko. Cholernie ciężko. Potrzebowałem 10 tysięcy na już. To było ponad moje siły. A na mody Passata udało mi się uzbierać przez 2 lata. I nie odbierzesz mi radości z ich posiadania i tworzenia snu i ideału. I koniec i kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacek nie wiem po co te tłumacznia,tacy ludzie bedą zawsze i to jest typowy przykład,sorry ze tak powiem polaczka,zanim zacząlem prace na włąsny rachunek to włąsnie przez takich ludzi jak kolega wyzej wylatywałem z firm,zazdrość i zawiść.

 

btw jak moje oswietlenie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności