Skocz do zawartości
Charakterek

Gorąca prośba. Ode mnie...

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani!

 

No i stało się. Wózkowi się mówiąc brzydko i dosadnie pier*olnęło. Pyło pyk i mam dwa niezależne wózki. Jazda jest taka, że całość trzyma się na dwóch śrubkach i kawałku materiału. Tym gorętsze podziękowania dla Was, za okazaną pomoc. Bo jakby to się stało bez niej - bym się załamał totalnie... Czerwone linie pokazują zdrowy wózek - a u mnie jak jest - widać...

 

01ci6.th.jpg

 

00vt1.th.jpg

 

Tak więc ogromne wielkie i gorące DZIĘKUJĘ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek gdybyś był zdrowy a trzeba by pomóc np. mnie to też dołożyłbyś swoje przysłowiowe pięć groszy aby pomóc więc my tak zrobiliśmy i niechaj dają szybko nowy wózio. Niech ci służy jak najlepiej. Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dopiero znalazlem watek;/ Zbiorka na dzieciaki jeszcze jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jest - w sumie to będzie chyba nieustająca akcja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszlo pare zlotych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyjechała podusia ortopedyczna, będę się nią chwalił, a pieniążki już idą na taki cel (prawdopodobnie założę nowy temat, a w tym rozliczę wózek i podusię i na tym sprawa się bardzo szczęśliwie zakończy

 

http://wspaniali.pl/forum/viewtopic.php?p=12718#12718

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na komputerze koniecznie musi byc wlepa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam kilka gier, w które i tak grał nie będę więc z przyjemnością przekaże je dzieciaczkom, niech też mają radość z życia :)

byle tylko nie biły się o komputer :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczze jasne, że się przyda - jeszcze jak macie jakiekolwiek instrukcje, wszystko do tych gier - poproszę. Tylko prosiłbym o nie przysyłanie strzelanek typu quake i doom - nie bardzo chcę, by Pani Dyrektor mnie prześwięciła. Ale rzeczy typu Settlers Heroes czy sportowe i inne - mile widziane! A jak macie gry wymagające myślenia - będzie super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurczze jasne, że się przyda - jeszcze jak macie jakiekolwiek instrukcje, wszystko do tych gier - poproszę. Tylko prosiłbym o nie przysyłanie strzelanek typu quake i doom - nie bardzo chcę, by Pani Dyrektor mnie prześwięciła. Ale rzeczy typu Settlers Heroes czy sportowe i inne - mile widziane! A jak macie gry wymagające myślenia - będzie super!

 

to są gry typu maluch racer, syrenka racer :) (do obu powinienem mieć instrukcje)

ma się rozumieć, żę nie dał nym dzieciom medal of honor czy innych podobnych gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na komputerze koniecznie musi byc wlepa :)

Jasne, tylko, że to powinna być wlepa Wspaniałych ;)

 

I zapraszam do rejestracji na forum, bo wydaje mi się, że to właśnie w tamtym temacie powinna się dziać cała dyskusja. Nie wszyscy Wspaniali są z Passata :635:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się. Przyszła pierwsza paczusia:

 

p01rg2.th.jpg

 

Więc z przejęciem zacząłem ją rozpakowywać:

 

p02qo6.th.jpg

 

i oczom mym ukazała się:

 

p03yq5.th.jpg

 

Oraz fakturka, którą już opłaciłem:

 

fakturadj2.th.jpg

 

Podusia jest bosska, aż żal na niej siadać na takim wózku... A nowy będzie przed świętami - w piątek go opłacam :)

 

Pozwolicie, że będę się w tym wątku dzielił moimi radościami z wózkiem związanymi.

 

Do moderatorów - wątek można odkleić i tak każdy, kto będzie chciał go znajdzie. Dziękuję za pomoc jeszcze raz!

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że będę się w tym wątku dzielił moimi radościami z wózkiem związanymi.

No pewno że tak!!! ;) Przecież cieszymy się razem z Tobą ! ;)

Pozdrawiam gorąco ;) :580:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kozacka nowa tapicera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kozacka nowa tapicera ;)

 

I jedna z najlepszych na świecie. Najfajniejsze jest jednak to, że pod warstwą oddychającej gąbki są ukryte komory, w których regulowane jest powietrze. I zaworem je wypuszczam, by było miękko. Natomiast na noc odkręcam zawór i podusia sama wstaje (w sensie pompuje się samoczynnie). Oczywiście w Spale każdy kto będzie chciał sobie owo cudo wypróbuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście w Spale każdy kto będzie chciał sobie owo cudo wypróbuje.
Wow :] Chcę zobaczyć to cacko :D Niech Ci służy dłuuugo ;) A jak wlepa ? Dotarła już ??:)) Musisz wykombinować na nią dobre miejsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wiadomość radosna. Wózio już jest złożony i czeka na wysyłkę. Jak dobrze pójdzie, to MOŻE w przyszłym tygodniu do mnie dojedzie. Ale to może...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moze tylko ma byc bo jak nie to go w zebach przyniosa - zawsze mi sie ten tekst podobal ;) Pozdro Jacku i czekamy na furke cierpliwie choc Ty juz pewnie nie tak cierpliwie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności