Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Żaden z nich ;), a tak serio stały plus to zasilanie separatora cały czas a ten po kluczyku(wogole masz taki?? Bo sterowanie jest po can i taki kabel nie występuje w kostce radia) to tez złe jeśli da się radio włączyć bez kluczyku, w sensie radio włączone zły odbiór wkładają kluczyk i się poprawia. W starych radiach było wyjście na antenę automatyczna i to była najlepsza opcja bo wlaczales radio dawało zasilanie na separator wylaczales to tez odcinki prąd od separatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy separator ma być na stale wpięty do zasilania czy tylko jak radio włączone? jak na stałe to w ten dolny a przy tym gornym jest symbol przełącznika to prawdopodobnie będzie wyłączany wraz z zapłonem lub po jakims czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale ja w vw widziałem tylko 2 stałe plusy. Na foto jest radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na foto jest radio
Tak, na foto jest radio, ale jest i schemat kostki i chciałem info gdzie się w kostkę wpiąć. Czy mam wszystkie PINy w kostce? Nie dam sobie głowy uciąć, ale chyba tak. Zatem skoro symeks piszesz, że w żaden, to gdzie? Pod jakikolwiek plus z deski? Jeśli tak, no to właśnie... Pod jaki? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie weź tester i sprawdź czy na jakimś pinie z radia jest 12v po jego włączeniu i pustka po wyłączeniu. Zobacz tez czy da się radio włączyć bez kluczyka w stacyjce i czy reaguje na jego wlozenie lub wyjecie. A jak już będziesz miał tester to zobacz czy w kostce auta 2grubsze kable to stałe plusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile znam się na medycynie to + po stacyjce będziesz musiał wyciągnąć z zapalniczki, albo panelu klimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle co ma separować ten separator? masz jakiś opis do niego? jest napisane ze ma być zasilany cały czas czy tylko po włączeniu radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Chce zamienic rcd300 na rcd 510 ( tak wiem rns 510 lepszy ale mi zbedny). Chce miec po prostu kolorowy wyswietlacz i tylko oryginalny. Rozumiem ze najpierw po zakupi radia musze sprawdzic czy nie wcina mi akumulatora. Ok. Jezeli zzera baterie wymiana gatewaya. Czy w ktoryms momencie powinienem zrobic kodowanie?

 

2 pytanie czy jest szansa aby na wyswietlaczu pokazywala sie informacja o temperaturze jaka obecnie ustawie ( oczywiscie tylko na chwile ) tak jak w obecnych vw? Dla wyjasnienia ustawiam TERAZ 19 stopni i na 3-5 sek na wyswietlaczu dostaje takie info i znika?

 

I kolejne

Wplanach mam rowniez wymiane zegarow i kierownicy na multifunkcje ( jeszcze nie podjalem decyzji z ktorego rokuijaka) jednak mam pytanie czy zakup rcd 510 nie ograniczy mnie w pozniejszych modach i pracach, mam na mysli wyswietlanie stacji radiowych miedzy zegarami itp?

 

 

I jeszcze jedno

czy musze zakupic jakies przejsciowki? Lub cos podobnego?

 

Chyba ostatnie :)

pczy w rych radiach wystepowaly/wystepuja oprogramowanie w jezyku polskim?

 

Dziekuje

Edytowane przez Tomczaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc,

 

Chce zamienic rcd300 na rcd 510 ( tak wiem rns 510 lepszy ale mi zbedny). Chce miec po prostu kolorowy wyswietlacz i tylko oryginalny. Rozumiem ze najpierw po zakupi radia musze sprawdzic czy nie wcina mi akumulatora. Ok. Jezeli zzera baterie wymiana gatewaya. Czy w ktoryms momencie powinienem zrobic kodowanie?

 

2 pytanie czy jest szansa aby na wyswietlaczu pokazywala sie informacja o temperaturze jaka obecnie ustawie ( oczywiscie tylko na chwile ) tak jak w obecnych vw? Dla wyjasnienia ustawiam TERAZ 19 stopni i na 3-5 sek na wyswietlaczu dostaje takie info i znika?

 

I kolejne

Wplanach mam rowniez wymiane zegarow i kierownicy na multifunkcje ( jeszcze nie podjalem decyzji z ktorego rokuijaka) jednak mam pytanie czy zakup rcd 510 nie ograniczy mnie w pozniejszych modach i pracach, mam na mysli wyswietlanie stacji radiowych miedzy zegarami itp?

 

 

I jeszcze jedno

czy musze zakupic jakies przejsciowki? Lub cos podobnego?

 

Chyba ostatnie :)

pczy w rych radiach wystepowaly/wystepuja oprogramowanie w jezyku polskim?

 

Dziekuje

Wysłałem ci wiadomość na priv :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie. chyba Ci nie wpadło w oko że to od A8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaki dokladnie nr tej czesci powinienem kupic aby obslugiwalo nawi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja fabrycznie przy rns510 miałem 3C0 907 530H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, może ktoś przerabiał podobną sprawę, bo męczę się z tym od wczoraj -

Erisin ES1278T. Wszystko pięknie hula - radio, AutoMapa, Bluetooth, tylko nie odtwarza multimediów zarówno z karty SD, jak i z PenDriva przez USB, oraz TV (DVB-T z MPEG-4) - antena postawiona. Pojawia się napis "CAUTION: Video disabled while driving for safety". Auto na postoju, tylko zapłon włączony. Jak mam odblokować możliwość odtwarzania plików?

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

 

DSC_0593_resize.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma tam kabelka ktory trzeba podlaczyc do hamulca recznego lub poprostu do masy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego fotka z mojego auta - Pasek Highline z 2007 z fabrycznie zamontowanym MFD2DVD

 

[ATTACH=CONFIG]104360[/ATTACH]

 

Podpowie ktoś gdzie dostane takie kabelki antenowe i ?zaczepy? do nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo wiem jakie zaczepy do nich??? kabelki masz w pasku bo są oryginalnie , ten niebieski to do navi antena gps i tego może nie być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że są w pasku, tylko ktoś z radiem wziął sobie i kable (włamanie) i nie mam kabli od radia, więc musze je dosztukować. od gps jest tylko nie ma do żadnego tych plastikowych wtyczek (niebieska i 2 kremowe) co na zdjęciu Łukasza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no teraz kumam, proponowałbym ci na zlom podjechać za parę groszy dostaniesz i nie musi to być przecież od paska, cała rodzina tak ma... bo serwis to raczej nie sądze . będziesz miał tylko problem to połączyć, bez cepelji się nie obejdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, właśnie wiem że będzie problem z połączeniem tego, myślałem żeby je połączyć kostką, bo lutowanie raczej nie wchodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności