Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sebp75

masz dwie wtyczki, bo sa dwie anteny w pasku, lewa I prawa ;)

anteny znajduja sie w tylnych bocznych szybach, popatrz na nie I bedziesz widzial jak ida druty w srodku szyb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to znaczy ze ta antena na szybie musi byc od telefonu TAK? pisalem wczesniej ze kupilem dwa wzmacniacze antenowe czy ktos ma wiedze czy moge je jakos polaczyc aby zrobic separator taki aby polaczyc te dwa gniazda antenowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

jakas taka doklejana na szybie to napewno nie jest ori, ori tylko sa w szybach lub na dachu pletwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba polegne z ta antena, pytalem tu i tam i tam tez ....... i nikt nie moze mi poradzic co mam zrobic z ta antena aby ja polaczyc z dwuch wyjsc na jedno , jeden warsztat powiedzial ze mam sprawdzic czy z wyjscia antenowego z radia powinno wychodzic 12v jesli wychodzi powinno byc ok jesli nie klapa,/// jeszcze tego nie sprawdzilem z braku czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież kilka postów wcześniej ktoś dał link nawet co trzeba kupić. Jest nawet foto. Ogarnij to.

 

Dodał Łukasz. Poszukaj na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam troszkę inne autko niż wy koledzy - Caddy 2008r i mam standardowe radio czarno białe z Navi i czyjnikami cofania. Chciałbym wymienić na coś innego, żebym mógł wgrac Automape itp.

Cena max 1800zł.

Co polecicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam troszkę inne autko niż wy koledzy - Caddy 2008r i mam standardowe radio czarno białe z Navi i czyjnikami cofania. Chciałbym wymienić na coś innego, żebym mógł wgrac Automape itp.

Cena max 1800zł.

Co polecicie ?

 

Ja niedawno zainstalowałem radio firmy ERISIN model ES 1278T. Jestem z niego zadowolony i oczywiście oferuje o wiele więcej niż oryginalny produkt VW. Sama firma ma w ofercie też radyjka zbliżone wyglądem do oryginalnego radia VW. Ale jak zawsze decyzja należy do kupującego. Poniżej link do strony producenta : http://www.erisin.com/erisin-es1278t-8-vw-passat-skoda-seat-tmc-car-dvd-player_p420.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno zainstalowałem radio firmy ERISIN model ES 1278T. Jestem z niego zadowolony i oczywiście oferuje o wiele więcej niż oryginalny produkt VW. Sama firma ma w ofercie też radyjka zbliżone wyglądem do oryginalnego radia VW. Ale jak zawsze decyzja należy do kupującego. Poniżej link do strony producenta : http://www.erisin.com/erisin-es1278t...ayer_p420.html

Major125, bardzo fajne radyjko tylko powiedz mi czy podłącze do niego czujniki cofania oraz gdzie je zakupię w pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Major125, bardzo fajne radyjko tylko powiedz mi czy podłącze do niego czujniki cofania oraz gdzie je zakupię w pl ?

Jest tego zatrzęsienie, ot choćby Allegro http://allegro.pl/radio-nawigacja-vw-passat-b6-b7-cc-golf-scirocco-i3493088190.html Nie byłbym pewien czy podłączysz czujniki cofania od VW. Ale dowolną dedykowaną kamerkę już tak. Koszt takiej kamerki to ok. 200-300 PLN i tak dla przykładu http://www.denken.com.pl/index.php?p510,vw-polo-2-passat-cc-golf-bora-jetta-bettle-skoda-superb-kamera-cofania http://www.xsonic.pl/kamera-cofania-dedykowana-do-volkswagen-passat-jetta-caddy-transporter-t5-p-4231.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Major125, bardzo fajne radyjko tylko powiedz mi czy podłącze do niego czujniki cofania oraz gdzie je zakupię w pl ?

 

Ja zakupiłem bezpośrednio na stronie producenta z dostawą z UK - tak aby nie płacić cła. Oczywiście trochę się potargowałem. Czujników nie da się podpiąć, ale jest sterowanie z kierownicy. Częstotliwość radia wyświetlana jest na FIS-ie. Ponadto przy białych licznikach, na wyświetlaczu radia wyświetlane są informacje z klimatyzacji i panelu nawiewu. Ja dodatkowo zainstalowałem kamerkę cofania. Jeśli masz jakieś pytania to pisz na PW.

Edytowane przez major125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raf_233

Witam jestem nowy i nie wiem czy w dobrym wątku pisze ale mam taki problem że zmienilem radio na jakieś chińskie z gps i nie działają głośniki nisko tonowe w przednich drzwiach a wysoko tonowe działają i reszta jest ok, proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

panowie mam zamiar wymienić swoje RDC300 na coś takiego http://www.erisin.com/erisin-es1278t-8-vw-passat-skoda-seat-tmc-car-dvd-player_p420.html

 

Może się ktoś podzielić uwagami dotyczącymi tego radia i przebiegiem instalacji (problem z rozładowaniem akumulatora i kodowaniem getway) ?

Od 2 dni siedzie i wertuje forum a odpowiedzi ciągle brak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam takiego Erisina ES1278T.

Sprawuje się dobrze. Jak to chińczyk, czasem się przywiesi, ale on/off i działa ;)

Filmy, muzykę, TV, navi (AutoMapa), wszystko odtwarza ładnie, więc zastrzeżeń nie mam. No i matryca 8' też daje rade ;)

Z podpięciem problemów nie było, wiązka główna ma odpowiednie gniazdo, bo w końcu dedykowana jest do VW, więc podpięcie jej to P&P.

Gorzej z anteną GPS i anteną radiową. Tu musisz mieć przejściówki Fakra, ale dostaniesz je bez problemu na Allegro, albo w lepiej wyposażonym sklepie z elektroniką, a na pewno w sklepie Car Audio.

CanBus to nic innego jak zgodność z elektroniką auta i z resztą instrumentów pokładowych, choćby nawet FISem licznika, gdzie masz możliwość np. podglądać aktualną stację radiową, no i CanBus umożliwia sterowanie radia jak oryginału z multikierownicy.

A co do aku itp. to nic nie rozładowywuje, wygasza się standardowo wraz z autem więc problemów brak.

Ja polecam.

 

EDIT:

Dla formalności i pytających na PW.

Poniżej przejściówki koniecznie do Erisinów, Watsonów, Pyeongów (czy jak tam się to pisze) i innych Chińczyków, które nie zawsze mają takie przejściówki w zestawie.

 

Przejściówka do anteny radiowej:

wm.jpg

 

Przejściówka do anteny GPS:

ad_gps_011.jpg

Edytowane przez Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja kupowałem swojego Peyinga to takich kombajnów jeszcze nie było. Wygląda całkiem przyzwoicie. I miłym "dodatkiem" jak komuś bardzo zależy jest kompatybilność z FIS(w moim Peyingu tego nie mam). A i DVB-T czasami w podróży się przydaje. W specyfikacji podają, że można korzystać z Wi-Fi i modemu 3G. Jeżeli to prawda to dla mnie bomba.

Inna rzecz, to że jak Chińczyki robili sprzęt dedykowany to mogli chociaż wyjścia antenowe zrobić też kompatybilne-nie trzeba by było się bawić przejściówkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
korzystać z Wi-Fi i modemu 3G

No właśnie jeszcze o necie zapomniałem, ale to dlatego, że nie używam.

 

jak Chińczyki robili sprzęt dedykowany to mogli chociaż wyjścia antenowe zrobić też kompatybilne-nie trzeba by było się bawić przejściówkami.

To fakt. Całą wiązka elegancko z dźwigienką spasowana do wiązki auta, więc montaż P&P w 3 sekundy, a z resztą trzeba się przejściówkami bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

panowie mam zamiar wymienić swoje RDC300 na coś takiego http://www.erisin.com/erisin-es1278t...ayer_p420.html

 

siema. tez sie zastanawiam nad tym modelem. Ciekawi mnie tylko jak sofcik chodzi na tym procesorze,czy nie zacina itp.

nie moge nigdzie znalezc video z review.

 

moze Lukasz by chcial taki filmik nagrac jak juz posiada takie radyjko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[video=youtube_share;9Sex8DVOarQ]

[video=youtube_share;BPM3aIg4pyI]

 

Jest też wiele filmów pokazujących mnóstwo problemów z tym urządzeniem.

Edytowane przez Doran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest wiele roznych wersji tego modelu 1278.... ale jeszcze nie wiem czym sie roznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze Lukasz by chcial taki filmik nagrac jak juz posiada takie radyjko

Nie ma sprawy, nagram, tylko bliżej końca tygodnia, bo na razie się nie obrabiam :P

 

[video=youtube_share;9Sex8DVOarQ]

Jest też wiele filmów pokazujących mnóstwo problemów z tym urządzeniem.

 

Tak się ciekawie składa Doran, że to mój film!!!

Tylko jeśli byś doczytał, to już w drugim wpisie napisałem, cytuję: "Dla potomnych - problem rozwiązany! Różowy, "luźny" kabelek trzeba podłączyć pod przycisk hamulca postojowego lub co prostsze i szybsze do masy. Wszystko działa jak trzeba!".

Innych "problemów" brak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności