Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smigol

No ciekawe, wygląda podobnie do RNS-a :), ciekawe czemu ktoś się tego pozbywa po 4 miesiącach :..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieją jakieś stacje multimedialne z wbudowanym dvbt, żeby można było oglądać tv, pasujące w miejsce naszego radia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj firmy Erisin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie polecacie radio do b6 ?? mam rcd300 i chce mieć aux i iphone na bT musze zacząć na cos oszcedzac jakies podpowiedzi .jak podlaczyc aux do rcd 300 i czy jak podlacze przez adapter to czy mogę uzywac i zmieniarki mp3 i aux i czy da się podlaczyc iphone ?? a wogole czy da się iphone zkonfigurowac przez bt

Edytowane przez Maciejewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czemu ktoś się tego pozbywa po 4 miesiącach
Podobno gość kupił dwa do Paska i Golfa, ale Golf poszedł na sprzedaż zanim zamontował. Czy to prawda to nie wiem, a co warta to mam nadzieję się dowiedzieć jak dotrze.

Niemniej MFD2 DVD z mapami do sprzedania ;)

 

wiem wiem ale tylko ci odpowiadam
Maciek, Ty się faktycznie teleportuj z tym tematem do tego wątku - http://forum.vw-passat.pl/threads/10155-Fabryczny-zestaw-glosnomowiacy-Premium-i-telefony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie. Mam RCD300, w trendline, wiec glosniki sa tylko z przodu. Do tego jest Parrot MK9200. To ze slabo to gra malo powiedziane, glosniki w gornej czesci drzwi (tweety) graja dosc glosno, ale wiadomo to same wysokie tony, na dole glosniki graja wyraznie ciszej, i tez kompletnie nie istnieje dol - pokretlem od basu moge sobie krecic ;).

Zalozylem na moment radio pioniera (od znajomego, ze wszystkimi plastikami kostkami etc..) - dokladnie to samo.

 

Pytanie, czy w trendline to normalne (w kontkescie czy ta wersja ma, az tak biedne glosniki), czy raczej ktos cos zepsul (zle podpial) jak montowal Parrota?

 

Nie bardzo chcialbym wymieniac radio, ale pytanie czy wymiana glosnikow cos da (montaz z tylu bedzie tak czy siak), czy raczej szukac magika co ma pojecie od spinaniu parrota z fabrycznym radiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś sknocone, wszystkie wersje miały te same głośniki, chyba, że dokupione audio premium/dynaudio. Stawiał bym prędzej na zniszczenie głośników- przerwanie zawieszenia przez co źle grają. Zdejmij osłonę i sprawdź czy nie są uszkodzone mechanicznie, jeśli nie to ktoś coś popsuł przy podłączaniu parrota, ale na prawde nie przychodzi mi na myśl co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia zle graja, jakby byly uszkodzone to obstawiam ze by pierdzialy, a tutaj cos tam gra ale basu zero, no i jest ciszej. Eh, przejade sie kolo Media w szczecinie niech chlopaki ogarna Parrota i glosniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie polecacie radio do b6 ?? mam rcd300 i chce mieć aux i iphone na bT musze zacząć na cos oszcedzac jakies podpowiedzi .jak podlaczyc aux do rcd 300 i czy jak podlacze przez adapter to czy mogę uzywac i zmieniarki mp3 i aux i czy da się podlaczyc iphone ?? a wogole czy da się iphone zkonfigurowac przez bt

 

Moze cos takiego za jakies 3400 zl.http://www.caraudiotest.pl/1-zenec-ze-nc2011d-do-aut-grupy-vw-zamiast-seryjnego-radia albo chinczyk za 1600 zl.http://www.ebay.de/itm/VW-SKODA-SEAT-PASSAT-GOLF-NAVIGATION-GPS-DVD-RADIO-NAVI-POLO-SHARAN-EOS-OCTAVIA-/261141541226?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item3ccd3fb16a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najbardziej tafną opcją radia do paska jest RNS 510 zenec'i niby podobne ale moim zdaniem psują wygląd wnętrza. Jednak co orginał to orginał a na alledrogo można dostać taniej niż nie jednego takiego zenec'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam tylko i wyłacznie RNS-510 nie ma to jak ori z tymi chińczykami są same problemy i zero kontatybilności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda niezle Krämer KR G6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wygląda niezle Krämer KR G6

 

Kolego, a samochód kupiłbyś chiński? :)?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---------- Dodano o 21:40 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:33 ---------

I tak mamy 99% chińskich gratów w AGD, elektronice, itd...

Ale graficznie bardzo ladny w porownaniu z innymi chiczykami, pozdrawiam :)

http://www.kraemerautomotive.com/shop/2-din-radio-navigationssysteme

 

Do zielaspiotr ; a VCDS klon kopiłbyś z pewnością Polski :)

 

---------- Dodano o 21:50 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:40 ----------

 

VW CD MP3 RCN210

http://www.ebay.de/itm/360578754958?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#ht_2988wt_922

I chyba jeszcze ciekawostka, nie widziałem jeszcze takiego radia, tak na prawdę to myślę ze to tez chińczyk, ze względu na opcje niezła alternatywa na zmianę 1 DIN na 2 DIN.

Mam nadzieje ze nie zaśmiecam Forum

Edytowane przez besthorn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko i wyłącznie RNS-510 nie ma to jak ori

Masz rację Wojtek, tylko jeśli ktoś może wyjąć z kieszeni 1.200 - 1.500 zł, a 2.500, 3.000 czy nawet 5.000 już nie, to taki "chiński RNS-510" może być ciekawą alternatywą.

Kolego, a samochód kupiłbyś chiński?

Wprawdzie to nie było pytanie do mnie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć za siebie: ja nigdy bym nie kupił takiego wynalazku, ale radiem nie jeździsz, więc trudno porównywać auto (bezpieczeństwo czynne i bierne) i radio.

I tak mamy 99% chińskich gratów

Święte słowa... nieważne czy amerykańskie, niemieckie czy polskie, bo i tak Made in ChRL ;)

Panowie dziś rano stałem się właścicielem takiego oto chińskiego wynalazku - Witson W2-D723V.

No właśnie... Ja miałem u siebie MFD2 DVD (do sprzedania z kodem, mapami na DVD i kablem AUX IN) i nie oszukujmy się... szału nie było ;)

W poniedziałek kurier przywiózł mi taki oto sprzęt:

thm_1013.jpg

http://www.witson.com/

http://www.witson.com/en/displayproduct.html?proID=100439730

Cena 1.299 zł, używany 3-4 mies, ale jeszcze z folią na wyświetlaczu.

Wizualnie wszystko ładnie zrobione, spasowane z niezłych materiałów i wcale nieodbiegające od oryginału.

W zestawie dostałem RadioNawigację, instrukcję (Ang), kable wszelakie do podpięcia P&P, a dodatkowo wyjścia na wzmacniacz, 2 dodatkowe monitory (np. w zagłówki), na kamerę cofania itp, kabel USB, kabel do Ipod'a, kabelek do TV, mikrofon zewnętrzny do zestawu bluetooth i antenę GPS.

Dodatkowo od sprzedającego wyrwałem w cenie: przejściówkę Fakra do podpięcia oryginalnej anteny GPS, którą już miałem w aucie, kartę SD z najnowszą AutoMapą, kamerę cofania (nową, nigdy niemontowaną) do założenia w miejscu jednej z lampek oświetlenia tablicy rejestracyjnej, umowę kupna-sprzedaży i darmowego kuriera.

Powiem tylko tyle, że po podpięciu jestem zachwycony :D

Radio działa bez zarzutu, odtwarza filmy DVD z opcjami jak na stacjonarnym DVD (z napisami lub bez, audio do wyboru itp), AutoMapa działa zajebiście, filmy na karcie SD zarówno avi jak i mpeg odtwarza świetnie, MP3 z pendriva poprzez USB działają super i wyświetlają tytuły, zestaw głośnomówiący bluetooth sparował się bez problemów z moją Xperią S i słychać rozmówcę ładnie w głośnikach, a mnie siedząc normalnie bez nachylania się w stronę radia i bez montowania zewnętrznego mikrofonu z zestawu też słychać czysto.

A najlepsze jest to, że mam pełne sterowanie z kierownicy i wyświetlanie danych na FISie :)

Kamerka cofania jeszcze niepodpięta, bo czekam na wiosnę i cieplejsze dni, oraz przyszłościowo zagłówki z monitorami się pojawią podpięte pod radyjko.

Po 4 dniach użytkowania, mogę tylko napisać ZAJEBIŚCIE WARTAŁO! Za tę kasę full wypasiony zestaw.

Czy RNS-510 lepszy??? Hmmm... Pewnie tak, ale min 2, a może nawet 4 razy droższy.

Wybór należy do każdego osobiście.

Pozdrawiam :)

2618_vw-7301.jpg

thm_1025.jpg

thm_1035.jpg

thm_1008.jpg

thm_1018.jpg

Edytowane przez Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie gorszy niż z MFD2 DVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, ja mam wprawdzie taki wynalazek Peying PY9930

PY9930.jpg

kupiony jakieś 2 lata temu i jeszcze nie miał wszystkich wodotrysków(DVB-T, książki telefoniczne), w które są zaopatrzone nowsze "chińcvzyki" ale nie narzekam. Audiofilem nie jestem więc moc i jakość dźwięku jest dla mnie całkowicie wystarczająca. Ma w zasadzie wszystko co powinien mieć. Wczoraj nawet odkryłem, że poprzez BT mogę słuchać muzyki z iPhone'a.

I powtórzę po raz kolejny, że ja nie jestem zatwardziałym wyznawcą "czystości gatunku" VW, a zawsze parę!!! groszy w kieszeni zostało. Tak samo postąpiłem z parasolką(ta do drzwi kierowcy), która w serwisie kosztuje ok. 100 PLN, a ja w markecie niemal identyczną kupiłem za parę groszy i nakleiłem kalkomanię VW i też mam oryginał za ułamek procenta ceny.

Edytowane przez bbbb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności