Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy i kolezanki pomozcie, dzis zauwazylem ze pod maska (Passat B5 1.8 20V ADR) mam urwana kostke ktora idzie do kolektora ssacego, jak mniemam steruje ona kolektorem ssacym (jego dlugoscia), prawda ? dokad idzie ten kabelek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Z Chełma raczej nikt nie działa z B5 w takich kolorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,czy kojarzy ktoś tego gościa czy jest wiarygodny i czy ewentualnie jest ktoś z jego okolicy i mógłby mi luknąć te fotele bo chciałbym się po nie wybrać ale nie wiem czy warto.Odwdzięczę się ;-) Jakby co to mój nr 500718044

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5154353030&ref=last-visited

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nikt może w garażu pomarańczowych kierunków i chciałby się ich pozbyć :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja tak od siebie i od innych jak mogę chciał bym podziękować za życzenie i oczywiście najlepszego i dla was

 

No i dla kolegów z Lubelszczyzny tez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie warto oddać auto na warsztat w celu wymiany obu końcówek drążków kierowniczych tak żeby od razu ustawili zbieżność po wymianie końcówek i wcześniej amortyzatorów? 2 pytanie gdzie w Lublinie warto prostować felgi i czy warto? Bo i tak za jakiś czas będę w Krupym i wiem że tam dobrze robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie gdzie warto oddać auto na warsztat w celu wymiany obu końcówek drążków kierowniczych tak żeby od razu ustawili zbieżność po wymianie końcówek i wcześniej amortyzatorów? 2 pytanie gdzie w Lublinie warto prostować felgi i czy warto? Bo i tak za jakiś czas będę w Krupym i wiem że tam dobrze robią.

 

Ustawienie zbieżności TYLKO I WYŁĄCZNIE na Związkowej u Wiśniewskiego, ale samej roboty mechaniki tam nikt nie poleca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w KIA w kalinówce mają też huntera tak jak u wiśniewskiego i ktoś chyba tam nawet ogarnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szanowne grono forumowe

jak już zapewne niektórzy wiedzą startuję w foto-konkursie w swojej miejscowości w grupie MotoBarlinek z fotką swojego paszczaka

i jak to w konkursach potrzebne są głosy

z góry dziękuję wszystkim

 

Edytowane przez KUDLATY2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdę w Lublinie jakiegoś fachmana który regeneruje odbłyśniki w lampach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś dobrego Mechanika od vw i silników vw. Potrzebuje porządnej regeneracji silnika wyleczeniu go z kataru i regulacji.

Najlepiej jak by się znał troszkę i na podtlenku LPG ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności