Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

co do spota hmm moge dupsko ruszyc nie widze jakis innych planow jak narazie :P aby to byl weekend :P ale sobota to dobra opcja bo jak sie nachlam wieczorem to juz w niedziele nie dojade heeeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, wie ktoś gdzie w Lublinie lub okolicach znajdę jakiegoś elektryka/elektronika?? Padł mi już drugi sterownik silnika wycieraczek i średnio mam ochotę kupować 3 silnik tylko dla samego modułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto code krochmalna Andrzej Ambrozik typ bardzo dziwny ale ma łeb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę tylko nie wiem czy tam zajmują się czymś takim? Mi chodzi o diagnozę i naprawę samego układu scalonego wielkości paczki fajek, bo prąd na wtyczce jest silnik też kręci na krótko tyle że między jednym, a drugim jest moduł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może polecić albo sam potrafi wykonać Oil Catch Tank z nierdzewki lub amelinium...??

walec fi~70mm wys.~180mm, u góry 2 króćce o śr. zew. ~23mm i co istotne dół (denko) odkręcane tak żeby łatwo było opróżnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podpowie gdzie znajdę albo kogo poprosić o zrobienie dymionych kierunków w lusterkach do 3bg? Jak napisałem zapytanie w innym dziale to jakiś nadęty ...ujoza usunął.

 

lol... i jeszcze dostałem ostrzeżenie że temacie "piszcie czego szukacie na/w samochodzie" zapytałem o dymione kierunki. Co to za forum??? strach się bac cokolwiek napisać...

Edytowane przez Jarocin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś podpowie gdzie znajdę albo kogo poprosić o zrobienie dymionych kierunków w lusterkach do 3bg?

nie sądzę żeby ktoś się tym zajmował, sam próbuj folią, lub sprayem do przyciemniania lamp...

poszukaj na forum , przyciemnianie lamp było wiele razy poruszane i opisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale był jeden człowiek, który to oferował na tablicy jednocześnie będąc członkiem tej ..... "społeczności".

 

tymczasem http://allegro.pl/kpl-migaczy-w-lusterku-vw-passat-b5-b6-golf-5-blac-i5941223596.html czy faktycznie b6 i b5 to jedno i to samo?

Edytowane przez Jarocin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale był jeden człowiek, który to oferował na tablicy jednocześnie będąc członkiem tej ..... "społeczności".

za ~45pln kupisz na allegro lakier do przyciemniania lamp i klar dla połysku, taśma dekarska i sam w moment pomalujesz, wg mnie nie ma tu o co się prosić a tym bardziej komuś płacić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś pożyczyć kierownice bym mógł swoją wysłać do przeróbek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i koledzy poszukuję kogoś z Białej Podlaskiej albo okolicy bo jest sprawa. Prosze o kontakt na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki i dziewczęta czy jest ktoś kto wybiera się w stronę ZWOLENIA mam paczkę waga ok 5-6kg wymiary ok 50x60x20 cm. Jak by ktoś jechał dajcie znaka na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Vw.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy, poproszę o namiary na jakiś kompetentny/polecany zakład, gdzie zrobię geometrię w Lublinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności