Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

I też uważam iż jazda na Śląsk itd nie ma sensu... Topielce, składańce, pobijaki...

Ja kupiłem auto od typa ze Świdnicy - za Wrocławiem. Nie handlarz a prywatne auto, typ w Polsce cały czas serwisował passka w ASO, więc nie do końca jest tak jak piszecie...

Tak jak kolesku pisał szukaj po forum, są tu też ludzie którzy ściągają auta (pewni i wiarygodni)...

Co do samego auta, licz się z tym że BGW pali delikatnie ale jednak więcej niż AVF/AWX, a DPF można usunąć.

Auto z linku bardzo fajnie wyposażone, chociaż jest kilka "przekłamań" w opisie samochodu, poza tym to handlarz więc trzeba by auto wyjątkowo dokładnie sprawdzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
We czwartek 25.07.2013 r. św. Krzysztofa - patrona kierowców Automobilklub Lubelski zaprasza wszystkich wszelkiego rodzaju pojazdami na Tor Lublin o godz. 20.00 na krótką modlitwę i święcenie pojazdów, które tradycyjnie poprowadzi ksiądz Kiełbasa. - info ze strony AK Lubelskiego. Także i 2 kółka i 4

 

Wybiera się ktoś? :) Ekipa z "Lubelskie Klasyki Nocą" będzie, więc przyjedzie parę fajnych aut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

Kolego jak chcesz ładnie wyposażonego paska to szukaj koniecznie z xenonami, skórą i full fisem. Reszta to nie problem dołożyć. szukając auta w "hajlajnie" każdy sobie będzie liczył cenę w górnej półki bo przecież "Panie to full wypas" a prawda jest taka że słabiej wyposażonego a z oryginalnym przebiegiem kupisz taniej a później szukając okazji dokupisz sobie chromy, ledy, nawigacje itd - co tylko będziesz chciał. w ten sposób nie wykosztujesz się na dzień dobry, będziesz miał finanse na rozwój i zrobisz auto dokładnie pod siebie.

 

puchaty, ja pisałem że na zachodzie u handlarzy stoją same trupy... z resztą w lublinie też. Jak jeździłem z wojtkiem (kaza) szukać dla niego to ani w Lublinie ani w Chełmie, Zamościu, Puławach, czy Zwoleniu pomimo naprawdę sporej ilości aut nie było przy czym dłużej się zastanowić. W radomiu po całodniowym zwiedzaniu znaleźliśmy JEDEN egzemplarz...JEDEN!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto był dzisiaj granatowym W8 na torze a później na klasykach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jakiś spot w sobotnie\niedzielne popołudnie na parkingu w karpiu koło Zamościa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie, ale ja ten weekend mam akurat zajęty :taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja moge się pojawić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedziela spoko ;) A coś się tam dzieje że akurat taka miejscówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A coś się tam dzieje

dziś macie KSU a jutro HEYa ! :D ja bym olał spota i poszedł w pogo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po prostu tam jest duży parking, lasek, restauracja, często chłopaki z frs jeżdżą i ogólnie dobre miejsce. To jak, są chętni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku
dziś macie KSU a jutro HEYa ! :D ja bym olał spota i poszedł w pogo :D

 

:509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509::509:

 

 

:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy w LBN ma ktoś z was garaż kanałem żeby można było na chwilę podjechac osłone poprawić itp...?? Sprawa dość pilna...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podjechać do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Kazimierzu dolnym widziane B3 kombi bordowe, projektory, obniżone, Keskiny na tablicach LU i dymił dobrze kto to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie byłe auto r0mka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dymił dobrze kto to??
pytaj ADY na lublinie, bo ostatnio jeździła z tym jegomościem ;-) pisałem tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to teraz mam lekkie zamieszanie...

 

Kup auta jak najtaniej. Zasada jest prosta - im mniej wydasz na sam zakup, tym więcej ci zostanie na naprawę.

 

A to nie bedzie tak, ze im taniej kupie to wieksza szansa, ze wlasnie byl utopiony, spawany itp?

 

 

szukaj koniecznie z xenonami, skórą i full fisem

 

Wg takich kryteriow wlasnie szukam i z tego co widze to 99% stanowia hajlny z takim wyposazeniem...

 

Mam nadzieje, ze mimo skonczonej aukcji ten samochod jeszcze nie poszedl, dostane numer VIN do sprawdzenia (to chyba normalna prosba i powinien byc bez problemu udostepniony?), pojade ze znajomym mechanikiem, zalicze stacje i bede sie modlic, zeby byl jednak w przyzwoitym stanie, bo dzial SPRZEDAM monitoruje juz od pewnego czasu i prawde mowiac pojawiaja sie glownie podstawowe wersje, a te "odpicowane" robia sie jeszcze lepsze w dziale "Moj passat" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo dzial SPRZEDAM monitoruje juz od pewnego czasu i prawde mowiac pojawiaja sie glownie podstawowe wersje, a te "odpicowane" robia sie jeszcze lepsze w dziale "Moj passat"

Bo jak ktoś ma dobre, zadbane, doinwestowane i pewne auto to raczej rzadko i niechętnie go sprzedaje.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no.. ja mojego bym sprzedał chętnie...ale jak to uczynić , skoro nikt nie da mi tyle ile on jest wart w rzeczywistości... a wyciągać z niego wszystkiego i gonić jako "stock" to mi się nie chce bawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Panowie podrzućcie proszę namiar na kogoś kumatego w zamkach centralnych, bo mam zatrzaśnięte drzwi tylne i za nic w świecie nie wiem z której strony ugryźć temat :-( z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności