Skocz do zawartości
kacza1982

Schowek w wersji z klimą, był?

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd kupiłem Passka i zacząłem czytać to forum byłem święcie przekonany, że jeżeli w Passku jest klima (ręczna albo climatronic) to po stronie pasażera pod poduszką nie ma małej kieszonki (wiadomo, dużego schowka napewno nie ma jeśli jest poducha). Dzisiaj w poszukiwaniu całkiem czegoś innego natknąłem się na tą aukcję http://www.allegro.pl/item453144372_passat_b4_naprawde_warto_1_9_tdi_kombi.html i co widzę? mały schowek pod poduszką, a auto ma klimę. Co o tym sądzicie? czy można taki schowek normalnie zamontować, o ile uda mi się taki zdobyć (szroty, alledrogo)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem B3 z takim schowkiem ale nie miałem poduchy więc zamieniłem sie z ojcem który ma B4 i ma klime i poduche bo u niego nie było schowka tylko zaslepka i wszystko pasowało tylko mały ten schowek był :)

 

EDIT: http://www.allegro.pl/item451332512_vw_passat_b3_polka_pasazera_pod_klimatyzacje.html

Edytowane przez Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że mały to wiadoma sprawa, ale i tak, kolejne miejsce, gdzie można jakiś drobiazg wrzucić... moja kobieta to lubi jakieś graty chować po aucie, a ja później muszę sprzątać, więc lepiej jak będą w jednym miejscu niż rozrzucone po całym aucie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka półeczka to bardzo rzadki rarytasik tak że za tą cene nie znajdziesz, jak cie fundusze puszczają to bierz:)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam B3 z poduszka i klimą i mam tę małą półkę co zarzucił ziewal w standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam klime i mam półkę do wersji bez klimy - ale polak potrafi bedzie pasowac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki schowek i ten zwykly (w miejscu poduszki) :] faktycznie spory nie jest ale zawsze mozna tam jakis duperel schowac u mnie sprawa poduszek jest nie wyjasniona - kupilem bez a wiem ze byly u tej osoby kiedys zaslepki od poduszek i inna kiera, niestety ich juz nie odzyskam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotlecika.

 

chce zapytać czy wejdzie tu jakiś schowek. jeśli tak to od czego i skąd go wziąć?

Passat B4 1996 wersja z CLIMATRONIKIEM!

 

schowek.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdzie ci od b4 albo b3 ale tylko do wersji z klima ktory byl bardzo plytki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEn jest na 100% za gleboki. nie ma takiego na allegro obecnie, bynajmniej nie znalazlem, a gdyby byl to sam bym nabyl :P. Jak chcesz jakis schowek to moze predzej kupisz tunel srodkowy tam jest dos fajny schowek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedz czy o cos takiego chodzi?

 

http://allegro.pl/item506817467_schowek_pasazera_vw_passat_b4.html

 

jak nie to wez looknij na allegro i podaj link co mam nabyc.

 

Czytałeś cały temat :?:

 

Bo jak byk na poczatku jest napisane jak ma ten schowek wyglądać i że pasuje taki od B3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tunel srodkowy
w tunelu niby mam. jeden pod climatronickiem a drugi pod dźwignią ręcznego ale schowków nigdy za wiele.
Bo jak byk na początku jest napisane jak ma ten schowek wyglądać i że pasuje taki od B3
loozik czytałem cały temat. nie odświeżał bym kotleta jakbym go nie przeczytał. ale chodzi mi o sugestię kogoś kto takie coś zastosował w praktyce i podpowie czy to na początku faktycznie podejdzie. Chyba wiesz jako opiekun że na forach zdarzają się bajkopisarze. Zanabędę taki plastik i co z nim zrobię jak nie podejdzie? Troszkę luzu panie opiekun. Daj Pan popisać. Lepiej posta napisać niż magazynować niepotrzebne części.. co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądał u mnie w B3, okulary się zmieszczą :D Jak jest otwarty fotki nie mam

IMG_2761.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MCVW
Tak wyglądał u mnie w B3, okulary się zmieszczą :D Jak jest otwarty fotki nie mam

 

 

dokładnie identyczny schowek miał B3 którego rozebrałem na graty z klimą ręczna i bez worka (airbag) tyle,że w porównaniu do mojego w wersji bez klimy i poduchy ten zamykany wydawał się mniejszy od zwykłego.Może to tylko takie złudzenie??Szczerze to nie spotkałem się z innym w B3.Kumpel miał B3 VR6 z klimą bez poduchy i schowek miał taki sam jak mój w wersji bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak wyglądał u mnie w B3, okulary się zmieszczą :D Jak jest otwarty fotki nie mam

właśnie o to mi chodzi. teraz powiedzcie który na alledrogo.pl mam nabyć, jeśli jest, a jeśli nie ma to to może był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie o to mi chodzi. teraz powiedzcie który na alledrogo.pl mam nabyć, jeśli jest, a jeśli nie ma to to może był.

 

kurcze kolego wystarczy kliknąc w post nr 2 i masz tam schowek mówisz że czytałeś cały wątek ale chyba z zamkniętymi oczami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
loozik czytałem cały temat. nie odświeżał bym kotleta jakbym go nie przeczytał. ale chodzi mi o sugestię kogoś kto takie coś zastosował w praktyce i podpowie czy to na początku faktycznie podejdzie. Chyba wiesz jako opiekun że na forach zdarzają się bajkopisarze. Zanabędę taki plastik i co z nim zrobię jak nie podejdzie? Troszkę luzu panie opiekun. Daj Pan popisać. Lepiej posta napisać niż magazynować niepotrzebne części.. co nie?

wiadomo że loozik. nikt się nie napina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na szrocie natknalem sie na taki schowek... tylko w wersji ang, aczkolwiek powinien pasowac... jesli bylbys zainteresowany to moge go wygrzebac... i do polski zawiezsc w styczniu jade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko i chłopski rozum schowek z anglika raczej nie będzie pasował, nadkole jest z drugiej strony schowka, a i prowadzenie nadmuchu na nogi też jest lustrzanym odbiciem, więc raczej jest "lustrem", ale mogę się mylić. Dla pewności trzeb by wymontować i porównać chociażby z jakimś zdjęciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności