Skocz do zawartości
Lukasz_150286

Wymiana paska rozrządu b5(3bg) 1.9tdi 101km (avb)

Rekomendowane odpowiedzi

kolego to sprzeglo to jest na alternatorze?czy chodzilo Ci o sprzeglo na sprezarce klimatyzacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego to sprzeglo to jest na alternatorze

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zeby wymienic pasek na alternatorze i sprezarce (chodzi mi o te dwa paski) to czy rowniez do ich wymiany trzeba rozbierac przod jak do rozrzadu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A zeby wymienic pasek na alternatorze i sprezarce (chodzi mi o te dwa paski) to czy rowniez do ich wymiany trzeba rozbierac przod jak do rozrzadu?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viperek a jak jest z napinaczami tych paskow da rade wymienic tez bez demontazu przodu?Sa dwa napinacze osobno do kazdego paska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden napinacz ustawiasz sam ten od krotszego paska po lewej stronie jesli nie huczy lozysko to nie widze powodu by wymieniac co do drugiego ten co napedza prawa strone jest on mechanicznym napinaczem i nie wymienisz go bez sciagania przodu auta

Edytowane przez wojta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz moze fotki jak wyglada ten napinacz od krotszego paska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ale sa robione z dalsza i ci nie pomoga moge jutro zrobic lepsze tz konkretnie ten napinacz ale nie wiem co to zmieni dla ciebie ? wyslij mi email to posle ci te co mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie po wymianie w AVB 101 KM rozrżadu INA (komplet ) huczy przy okolo 2000 obr ustanie ? czy jechać na poprawkę ? Podobno mechanik twierdzi ,ze ustanie , ja odnosze wrazenie ze pasek za mocno jest napiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko jest poprawnie złożone,to nie ma prawa nic hałasować. Często mechanicy mówią, że się ułoży po czasie co nie jest prawdą. Jedź do tego kowala i niech poprawi swoją robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wymieniałem u siebie rozrząd, wymieniałem: kompletny rozrząd, pompa wody, pasek alternatora, pasek klimy, rolkę klimy, rolkę alternatora (tą na napinaczu), żałuje że nie wymieniłem tego sprzęgiełka alternatora, a teraz nie chce mi się rozbierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja odnosze wrazenie ze pasek za mocno jest napiety

zdejm pokrywę i zobacz czy wskaźnik na napinaczu jest między znakami i będziesz wiedział co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żałuje że nie wymieniłem tego sprzęgiełka alternatora, a teraz nie chce mi się rozbierać.

 

Do jego wymiany nie musisz nic rozbierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość moonter

Witam,

A czy przy wymianie rozrządu powinno wymienić się również napinacz paska hydrauliczny? nie jestem pewien a on kosztuje w okolicach 200 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy przy wymianie rozrządu należy również wymieniać jakieś śruby ??? jutro mam wymianę i gdzieś czytałem że lepiej wymienić ale z tego co czytam raczej widzę że nie wiele osób to robi ?? mogę podejść do aso i kupic ale musze wiedzieć czy jest sens i jakie to śruby. Dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności