Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

to powiedz mi czy ten zestaw jest chinski? po czym to poznac?

http://allegro.pl/item917547837_zestaw_xenony_xenon_ksenony_d2r_d2c_d2s_hid_hit.html

nad nim sie zastanawiam bo maja go dwaj moi koledzy tylko na h7 od pol roku jakos i zdnych zaklocen nie ma.

Nie wygląda źle.poza tym jak wspomniałeś jest już przetestowany przez Twoich znajomych i jest OK.Jeżeli mółbym polecić to ten zestaw też jest całkiem fajny: http://allegro.pl/item924400284_xenon_hid_slim_h1_h3_h4_h7_ksenon_made_in_germany.html

I jeszcze te: http://allegro.pl/item918386740_max_xenon_zestaw_ksenony_xsenon_hid_cyfrowe_przet.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze podobny przedzial cenowy.

tylko te z twoich linkow nie sa na d2s, i na innych aukcjach tych uzytkownikow tez takich nie ma, a ja takich szukam i nie za wiele jest tego na allegro.

 

pewnie wkoncu stanie na tym zestawie ktory pokazalem, kieruje sie tu glownie tym ze jest sprawdzony. dzieki

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze ze podobny przedzial cenowy.

tylko te z twoich linkow nie sa na d2s, i na innych aukcjach tych uzytkownikow tez takich nie ma, a ja takich szukam i nie za wiele jest tego na allegro.

 

pewnie wkoncu stanie na tym zestawie ktory pokazalem, kieruje sie tu glownie tym ze jest sprawdzony. dzieki

pozdrawiam.

 

Chodziło mi o firmę ;) Wiem że pod D2S,a ceną się nie kieruj,tanie są same syfy :) Oczywiście palniki max 5000K,powyżej tej temperatury to już tylko fajnie wyglądają,ale nic przed autem nie widać-szczególnie podczas deszczu po zmroku...

PZdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc wlasnie poleca te 5000K mnie jeszcze zastanawiaja 6000k ale narazie zbieram opinie,

5000K biale swiatlo o dobrawidocznosc

6000K lekka niebieskawa poswiata, i nad nia sie zastanawiam, nie jest to spawarka, swieci dosc dobrze(widzialem lecz nie porownuje z oem czy cos;))

a chcialbym zeby auto troche odmlodnialo bo zamierzam jeszcze za 2 lata nim jezdzic.

co do oswietlenia drogi to.....obecnie poprostu boje sie jedzic autem...no nie widac nic poprostu jak bym mial wylaczone swiatla, a w deszczu to juz kompletna porazka, dlatego mysle ze nawet jak te Depo d2s sa slabej jakiosci, to napewno milion razy lepiej bede swiecic od ori zżółkniętych reflektow na ktore juz nawet patrzec nie moge:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc wlasnie poleca te 5000K mnie jeszcze zastanawiaja 6000k ale narazie zbieram opinie,

5000K biale swiatlo o dobrawidocznosc

6000K lekka niebieskawa poswiata, i nad nia sie zastanawiam, nie jest to spawarka, swieci dosc dobrze(widzialem lecz nie porownuje z oem czy cos;))

a chcialbym zeby auto troche odmlodnialo bo zamierzam jeszcze za 2 lata nim jezdzic.

co do oswietlenia drogi to.....obecnie poprostu boje sie jedzic autem...no nie widac nic poprostu jak bym mial wylaczone swiatla, a w deszczu to juz kompletna porazka, dlatego mysle ze nawet jak te Depo d2s sa slabej jakiosci, to napewno milion razy lepiej bede swiecic od ori zżółkniętych reflektow na ktore juz nawet patrzec nie moge:/

 

Depo z pewnością będą lepsze niż każdy inny zwykły stary reflektor,co do palnika-5000K,wyższych nie dawaj.Poczytaj z resztą na forum,dyskutowaliśmy kiedyś dość długo na ten temat ;)

Pzdr.

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gdzies czytałem na forum ze coś w lampie sie podkleja i nie ma drgań ale nie moge znaleźć tego jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale gdzies czytałem na forum ze coś w lampie sie podkleja i nie ma drgań ale nie moge znaleźć tego jeszcze raz

 

Nie ma to jak kupić reflektory, by je potem kleić by nie drgały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak kupić reflektory, by je potem kleić by nie drgały

 

Haha dokładnie, świetny interes :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak to podróby lamp sie trzęsą trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podróby lamp sie trzęsą trochę

 

Dlatego lepsze używki ori niż nówki podróby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bede miał kasę to kupie oryginały ale na razie nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do lamp dayline black z zarowka H1 +H1 jaki zestaw polecacie prosze o pomoc bo mam problem z popszednim zestawem i chce zakupic nowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było już z tysiąc razy o jednych i drugich!!! angele sobie daruj.z dwojga złego lepsze DEPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystko zależy ile chcesz na to przeznaczyć.Z tych dwóch to już raczej Depo...Swoją drogą widziałem na alledrogo ori xenon Hella za 600PLN ;)

 

---------- Post added at 20:09 ---------- Previous post was at 20:09 ----------

 

było już z tysiąc razy o jednych i drugich!!! angele sobie daruj.z dwojga złego lepsze DEPO

 

Dokładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytanie ze zrozumieniem się kłania kolego "animalx". trzeba troszkę wertować i czytać uwagi innych a nie jedynie na łatwiznę liczyć takie moje zdanie jest

ale ogólnie to....bez stresu;-)

Edytowane przez kasfalt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak czytałem i myślę nad tymi dwoma opcjami.Podobają mi się lampy zespolone razem z kierunkiem,ale to chińszczyzna,a niemieckie Depo są lepsze jakościowo,ale kierunek oddzielnie,więc pomyślę nad tym i się zastanowię.Dzięki za odpowiedzi.Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote=animalx;827879 MI SIE OSOBISCIE TAKIE PODOBAJA http://moto.allegro.pl/item950966024..._soczewka.html ALE KAZDY MA SWE ZDANIE

 

 

TAKI SE PASACIK http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=75140

He??Napisz to po Polsku,bo ni uja nie wiem o co Ci chodzi w tym co nadrukowałeś ;)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności