Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lampy link nr 2. Te pierwsze szybko się wypalą dziadowskie ringi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego 1 link to badziewie. 2 link tez jest to kiepskiej jakosci swieczka(moze dlatego ze nie znosze lamp odblysnikowych) soczewka z 3 linku jak najbardziej godna polecenia jezeli chcesz zostac przy zarowce h7 i nie bawic sie w xenon. Chociaz xenonki to calkiem inne swiatlo. Kolega wyzej wspomnial ze mial depo i wypadaja slabo przy starej helli ale to jego spostrzezenia moze i tak jest. Wiadomo ze hella lepsza ale czy na tyle zeby zobaczyc roznice nie wiem bo nie testowalem obu nowych par leflektorow zeby sie wypowiedziec. Mialem wczesniej ori xenon z hella w audi a6 ale mialy kolo 14 lat wiec swiecily tragicznie. Natomiast porownalem nowe depo na h7 ktore uzytkowalem przez okolo miesiac i bylo swietnie. Zmienilem na xenon depo i jest rewelacja. Ale to sa moje subiektywne odczucia kazdy moze sie nie zgodzic.

20151231_085729.jpg

Po lewej xenon 6000k nowa lampa a po prawej jeszcze depo soczewkowe ale na h7.

Edytowane przez piotrek24dm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli te z 3 linku, to mają xenon dopiero jak się je przerobi?

Chyba nie będę przerabiał, bo nie mam spryskiwaczy. Chcę kupić coś co będzie dawać więcej światła niż tyc i 17 letnia hella I bbędzie gotowym produktem, który wyjmę z kartonu i zamontuje w miejsce tych starych.

A 5 stów mi szkoda wydać tak dla testów.

Wątek jest długi, większość linków jest nieaktualna.

Ciężko znaleźć jakąś miarodajną opinię.

Edytowane przez Bartek_p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jezeli nie chcesz bawic sie w xenon to 3 link i po sprawie. Tam sa zarowki h7 na mijania soczewka i dlugie rowniez h7 nic nie trzeba przerabiac. Natomiast jest depo d2s soczewka i dlugie h7 to sa lampy typowo pod palnik xenonowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę potrzeby - nie zamierzam jeździć tym samochodem na tyle długo, żeby kupować klosze za 500zł.

Interesują mnie podstawowe DEPO, tylko nie wiem w której konfiguracji. Teraz mam oryginalne klosze z H7 w światłach mijania i H4 w drogowych. Kolega wyżej dał link do takich depo, tylko z H7 i H1.

 

Wydaje mi się, że H7 i H4 da lepsze światło, ale może ktoś mnie wyprowadzi z błędu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam oryginalne klosze z H7 w światłach mijania i H4 w drogowych.

 

Wydaje mi się, że H7 i H4 da lepsze światło, ale może ktoś mnie wyprowadzi z błędu?

 

H4 to żarówka zapewniająca mijania i drogowe więc hyba kolega coś pokręcił.

 

Może coś takiego , oczywiście do przedlifta załatwi sprawę?

 

http://allegro.pl/klosze-lamp-passat-b5-fl-po-regeneracji-i6614658790.html

 

tu nawet coś na forum

http://forum.vw-passat.pl/threads/47704-regeneracja-reflektor%C3%B3w-samochodowych

Edytowane przez ernest_1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
H4 to żarówka zapewniająca mijania i drogowe więc hyba kolega coś pokręcił.

 

W tym przypadku h4 to wersja drogowe/przeciwmgłowe. W depo nie ma konfiguracji z h4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
H4 to żarówka zapewniająca mijania i drogowe więc hyba kolega coś pokręcił.

 

Może coś takiego , oczywiście do przedlifta załatwi sprawę?

 

http://allegro.pl/klosze-lamp-passat-b5-fl-po-regeneracji-i6614658790.html

 

tu nawet coś na forum

http://forum.vw-passat.pl/threads/47704-regeneracja-reflektor%C3%B3w-samochodowych

 

Mam w obydwu kloszach H7 i H4. Nie mam przeciwmgielnych. Przy światłach mijania świeci mi zewnętrzna część klosza (H7), kiedy pstryknę manetką zaskakuje wewnętrzna (H4). Nie wiem czy coś było grzebane - nie jestem pierwszym właścicielem.

 

Pierwszy link to oferta sprzedaży części, a nie pojedynczego reflektora. U tego sprzedawcy komplet kosztuje 600zł.

 

W tym przypadku h4 to wersja drogowe/przeciwmgłowe. W depo nie ma konfiguracji z h4

 

Jest. Inter Cars ma na miejscu, tylko cena sporo wyższa od Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja mam od 3 lat depo (odbłysnikowe) H7 + H4.

Tak jak wyżej pisano h7 to mijania , a H4 to drogowe/przeciwmgielne.

 

Za parę dałem chyba ze 250 z przesyłką. Jak dla mnie warte tych pieniędzy, choc gdyby moje helle nadawały sie wtedy do regeneracji to bym w to poszedł.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie jakiś namiar na hella? Czy tylko intercars?

Mogę i z 500 zapłacić, byle to świeciło jak Bóg przekazał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy link to oferta sprzedaży części, a nie pojedynczego reflektora. U tego sprzedawcy komplet kosztuje 600zł.

 

Wiem tylko chodziło mi o to że może warto rozważyć regenerację starych lamp . Po stłuczce kupiłem do b4 jednego chińczyka i ze 2 lata było lepiej, ale teraz słabo mi to świeci.

Edytowane przez ernest_1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Ja mam od 3 lat depo (odbłysnikowe) H7 + H4.

Tak jak wyżej pisano h7 to mijania , a H4 to drogowe/przeciwmgielne.

 

Za parę dałem chyba ze 250 z przesyłką. Jak dla mnie warte tych pieniędzy, choc gdyby moje helle nadawały sie wtedy do regeneracji to bym w to poszedł.

 

pozdr

 

Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xenon xenon, światło palce lizać. W poprzednim aucie miałem soczewki ze zwykłą żarówką i mam co do czego porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

kupiłem ostatnio B5 i drażnią mi słabe światła , wydaje mi się że parują refraktory bo raz świecą mocniej raz gorzej .... ? , kupiłem nowy akumulator , alternator ładuje ok dodatkowo kupiłem żarówki philipsa które niby dają +60 światła nic to nie zmieniło .

BYłem u elektromechanika powiedzial że mam chińskie refrektory dlatego nie dają dużo światła i powiedział bym kupić oryginalne

Moje pytanie brzmi jakie oryginalne ? w tej chwili mam takie jak na zdjęciu sam polerowałem nic nie dało :

Co polecacie żeby się nie zabić ? czytałem wątek i sam nie wiem ? kupić na szrocie oryginalne Hella bo to są chyba fabryczne ?

 

 

4e351a6cf0ab5c53ba7e366efad81a73.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ,

kupiłem ostatnio B5 i drażnią mi słabe światła , wydaje mi się że parują refraktory bo raz świecą mocniej raz gorzej .... ? , kupiłem nowy akumulator , alternator ładuje ok dodatkowo kupiłem żarówki philipsa które niby dają +60 światła nic to nie zmieniło .

BYłem u elektromechanika powiedzial że mam chińskie refrektory dlatego nie dają dużo światła i powiedział bym kupić oryginalne

Moje pytanie brzmi jakie oryginalne ? w tej chwili mam takie jak na zdjęciu sam polerowałem nic nie dało :

Co polecacie żeby się nie zabić ? czytałem wątek i sam nie wiem ? kupić na szrocie oryginalne Hella bo to są chyba fabryczne ?

 

Pewnie masz wypalone odbłyśniki w soczewce ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz raczej depo soczewka, odblysnik sie wypalil pewnie,kup zwykle helle oryginaly przetrzyj papierem wodnym klosze i prysnij bezbarwnym beda jak nowe,opis masz na forum lub na yt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi , mam jeszcze pytanie bo czytałem wątek i są rózne rodzaje lamp , możecie mi powiedzieć jaką ja mam ? w załączniku zdjęcie .

Dodam że mijania mam na pewno H7 bo kupowałem i wymieniałem .

To znaczy że mam H7+ H4 ? czy na odwrót ? czy jak ? , pytam bo to moje pierwsze auto i jeszcze się tak nie znam uczę się .

 

 

20170102_145508.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedzi , mam jeszcze pytanie bo czytałem wątek i są rózne rodzaje lamp , możecie mi powiedzieć jaką ja mam ? w załączniku zdjęcie .

Dodam że mijania mam na pewno H7 bo kupowałem i wymieniałem .

To znaczy że mam H7+ H4 ? czy na odwrót ? czy jak ? , pytam bo to moje pierwsze auto i jeszcze się tak nie znam uczę się .

 

 

Masz pewnie H7+H7 Mijania i Drogowe , H4 to są przeciwmgielne sprawdź czy masz na włączniku świateł przednie przeciwmgielne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności