Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie lampy link nr 2. Te pierwsze szybko się wypalą dziadowskie ringi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego 1 link to badziewie. 2 link tez jest to kiepskiej jakosci swieczka(moze dlatego ze nie znosze lamp odblysnikowych) soczewka z 3 linku jak najbardziej godna polecenia jezeli chcesz zostac przy zarowce h7 i nie bawic sie w xenon. Chociaz xenonki to calkiem inne swiatlo. Kolega wyzej wspomnial ze mial depo i wypadaja slabo przy starej helli ale to jego spostrzezenia moze i tak jest. Wiadomo ze hella lepsza ale czy na tyle zeby zobaczyc roznice nie wiem bo nie testowalem obu nowych par leflektorow zeby sie wypowiedziec. Mialem wczesniej ori xenon z hella w audi a6 ale mialy kolo 14 lat wiec swiecily tragicznie. Natomiast porownalem nowe depo na h7 ktore uzytkowalem przez okolo miesiac i bylo swietnie. Zmienilem na xenon depo i jest rewelacja. Ale to sa moje subiektywne odczucia kazdy moze sie nie zgodzic.

20151231_085729.jpg

Po lewej xenon 6000k nowa lampa a po prawej jeszcze depo soczewkowe ale na h7.

Edytowane przez piotrek24dm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli te z 3 linku, to mają xenon dopiero jak się je przerobi?

Chyba nie będę przerabiał, bo nie mam spryskiwaczy. Chcę kupić coś co będzie dawać więcej światła niż tyc i 17 letnia hella I bbędzie gotowym produktem, który wyjmę z kartonu i zamontuje w miejsce tych starych.

A 5 stów mi szkoda wydać tak dla testów.

Wątek jest długi, większość linków jest nieaktualna.

Ciężko znaleźć jakąś miarodajną opinię.

Edytowane przez Bartek_p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jezeli nie chcesz bawic sie w xenon to 3 link i po sprawie. Tam sa zarowki h7 na mijania soczewka i dlugie rowniez h7 nic nie trzeba przerabiac. Natomiast jest depo d2s soczewka i dlugie h7 to sa lampy typowo pod palnik xenonowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę potrzeby - nie zamierzam jeździć tym samochodem na tyle długo, żeby kupować klosze za 500zł.

Interesują mnie podstawowe DEPO, tylko nie wiem w której konfiguracji. Teraz mam oryginalne klosze z H7 w światłach mijania i H4 w drogowych. Kolega wyżej dał link do takich depo, tylko z H7 i H1.

 

Wydaje mi się, że H7 i H4 da lepsze światło, ale może ktoś mnie wyprowadzi z błędu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam oryginalne klosze z H7 w światłach mijania i H4 w drogowych.

 

Wydaje mi się, że H7 i H4 da lepsze światło, ale może ktoś mnie wyprowadzi z błędu?

 

H4 to żarówka zapewniająca mijania i drogowe więc hyba kolega coś pokręcił.

 

Może coś takiego , oczywiście do przedlifta załatwi sprawę?

 

http://allegro.pl/klosze-lamp-passat-b5-fl-po-regeneracji-i6614658790.html

 

tu nawet coś na forum

http://forum.vw-passat.pl/threads/47704-regeneracja-reflektor%C3%B3w-samochodowych

Edytowane przez ernest_1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
H4 to żarówka zapewniająca mijania i drogowe więc hyba kolega coś pokręcił.

 

W tym przypadku h4 to wersja drogowe/przeciwmgłowe. W depo nie ma konfiguracji z h4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
H4 to żarówka zapewniająca mijania i drogowe więc hyba kolega coś pokręcił.

 

Może coś takiego , oczywiście do przedlifta załatwi sprawę?

 

http://allegro.pl/klosze-lamp-passat-b5-fl-po-regeneracji-i6614658790.html

 

tu nawet coś na forum

http://forum.vw-passat.pl/threads/47704-regeneracja-reflektor%C3%B3w-samochodowych

 

Mam w obydwu kloszach H7 i H4. Nie mam przeciwmgielnych. Przy światłach mijania świeci mi zewnętrzna część klosza (H7), kiedy pstryknę manetką zaskakuje wewnętrzna (H4). Nie wiem czy coś było grzebane - nie jestem pierwszym właścicielem.

 

Pierwszy link to oferta sprzedaży części, a nie pojedynczego reflektora. U tego sprzedawcy komplet kosztuje 600zł.

 

W tym przypadku h4 to wersja drogowe/przeciwmgłowe. W depo nie ma konfiguracji z h4

 

Jest. Inter Cars ma na miejscu, tylko cena sporo wyższa od Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja mam od 3 lat depo (odbłysnikowe) H7 + H4.

Tak jak wyżej pisano h7 to mijania , a H4 to drogowe/przeciwmgielne.

 

Za parę dałem chyba ze 250 z przesyłką. Jak dla mnie warte tych pieniędzy, choc gdyby moje helle nadawały sie wtedy do regeneracji to bym w to poszedł.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie jakiś namiar na hella? Czy tylko intercars?

Mogę i z 500 zapłacić, byle to świeciło jak Bóg przekazał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy link to oferta sprzedaży części, a nie pojedynczego reflektora. U tego sprzedawcy komplet kosztuje 600zł.

 

Wiem tylko chodziło mi o to że może warto rozważyć regenerację starych lamp . Po stłuczce kupiłem do b4 jednego chińczyka i ze 2 lata było lepiej, ale teraz słabo mi to świeci.

Edytowane przez ernest_1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Ja mam od 3 lat depo (odbłysnikowe) H7 + H4.

Tak jak wyżej pisano h7 to mijania , a H4 to drogowe/przeciwmgielne.

 

Za parę dałem chyba ze 250 z przesyłką. Jak dla mnie warte tych pieniędzy, choc gdyby moje helle nadawały sie wtedy do regeneracji to bym w to poszedł.

 

pozdr

 

Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xenon xenon, światło palce lizać. W poprzednim aucie miałem soczewki ze zwykłą żarówką i mam co do czego porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

kupiłem ostatnio B5 i drażnią mi słabe światła , wydaje mi się że parują refraktory bo raz świecą mocniej raz gorzej .... ? , kupiłem nowy akumulator , alternator ładuje ok dodatkowo kupiłem żarówki philipsa które niby dają +60 światła nic to nie zmieniło .

BYłem u elektromechanika powiedzial że mam chińskie refrektory dlatego nie dają dużo światła i powiedział bym kupić oryginalne

Moje pytanie brzmi jakie oryginalne ? w tej chwili mam takie jak na zdjęciu sam polerowałem nic nie dało :

Co polecacie żeby się nie zabić ? czytałem wątek i sam nie wiem ? kupić na szrocie oryginalne Hella bo to są chyba fabryczne ?

 

 

4e351a6cf0ab5c53ba7e366efad81a73.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ,

kupiłem ostatnio B5 i drażnią mi słabe światła , wydaje mi się że parują refraktory bo raz świecą mocniej raz gorzej .... ? , kupiłem nowy akumulator , alternator ładuje ok dodatkowo kupiłem żarówki philipsa które niby dają +60 światła nic to nie zmieniło .

BYłem u elektromechanika powiedzial że mam chińskie refrektory dlatego nie dają dużo światła i powiedział bym kupić oryginalne

Moje pytanie brzmi jakie oryginalne ? w tej chwili mam takie jak na zdjęciu sam polerowałem nic nie dało :

Co polecacie żeby się nie zabić ? czytałem wątek i sam nie wiem ? kupić na szrocie oryginalne Hella bo to są chyba fabryczne ?

 

Pewnie masz wypalone odbłyśniki w soczewce ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz raczej depo soczewka, odblysnik sie wypalil pewnie,kup zwykle helle oryginaly przetrzyj papierem wodnym klosze i prysnij bezbarwnym beda jak nowe,opis masz na forum lub na yt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi , mam jeszcze pytanie bo czytałem wątek i są rózne rodzaje lamp , możecie mi powiedzieć jaką ja mam ? w załączniku zdjęcie .

Dodam że mijania mam na pewno H7 bo kupowałem i wymieniałem .

To znaczy że mam H7+ H4 ? czy na odwrót ? czy jak ? , pytam bo to moje pierwsze auto i jeszcze się tak nie znam uczę się .

 

 

20170102_145508.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedzi , mam jeszcze pytanie bo czytałem wątek i są rózne rodzaje lamp , możecie mi powiedzieć jaką ja mam ? w załączniku zdjęcie .

Dodam że mijania mam na pewno H7 bo kupowałem i wymieniałem .

To znaczy że mam H7+ H4 ? czy na odwrót ? czy jak ? , pytam bo to moje pierwsze auto i jeszcze się tak nie znam uczę się .

 

 

Masz pewnie H7+H7 Mijania i Drogowe , H4 to są przeciwmgielne sprawdź czy masz na włączniku świateł przednie przeciwmgielne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeciwmgielne mam tylko tylnie

 

To masz H7 +H7 miałem takie przed bixenonem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności