Skocz do zawartości
daras

ex dynosoft wrocław/ Ecuproject Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, dla chętnych z Katowic mam info. Dzwoniłem do Pana Wojtka, i powiedział mi, że Katowice da rady robić dopiero po 15 marca, gdyż ma jakiś remont do dokończenia. Najlepiej by było ustalić jakieś 3dni na auta z Katowic, po 2 auta na dzień. Jeżeli komuś się "pali" do chipka to ewentualnie, może podskoczyć do Wrocka jak chłopaki dadzą radę wcześniej. Ok 10 marca zadzwonię jeszcze raz żeby już coś ustalić konkretnie.

Pozdrawiam Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam pasuje po 15, nie ma problemu, może już się trochę ociepli to od razu na trasie będzie można bez uślizgów sprawdzić faktyczny efekt modyfikacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wynosi wgranie softu przy 9 osobach a ile przy 10 ? Bo się nie orientuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bobasek73

Witam

Koledzy dajcie info na pw co do kosztów wgrania softu w przypadku wiekszej naszej grupy.

tak jak wspomiałem wcześniej, po 15.03 jestem chetny na zwiększenie koników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bobasek73 dopisz się do listy i czekamy na odpowiedź - lub poprostu jak bedziesz dzwonił do chłopaków z firmy dynosoft zapytytaj o cene. Powiedz ze jestes z forum z grypu 10 osobowej ;) Pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamykamy obecną edycję grupowego wirusowania. Wszystkich proszę o kontakt w którym oddziale chcę robić modyfikacje i scalmy do to jednego posta. We Wrocławiu możemy przyjąć 3 auta w czwartek, 2 w piątek.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do oddziału w Katowicach w sprawie terminu, tak jak koledzy pisali najlepiej umawiać się po 15 - stym trochę mnie korciło żeby polecieć do Wrocławia, ale w tym tygodniu jestem zawalony robotą, a po za tym z Gliwic do Katowic znacznie bliżej.

 

Trochę szkoda że nie udało się nazbierać 10 - ciu osób :(

Edytowane przez cih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cisne dzisiaj do golenia na 17:30 :D nie moge sie doczekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha bo ty we Wrocławiu robisz , a miałeś pod koniec marca :P . No nic zapodaj dzisiaj wykresik i wrażenia z jazdy :622:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby sie dało dopisac to moglbym byc 10 osoba, i ja do katowic bym lecial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UUuch dopiero co w domku... :D juz po zabiegu ! Pasio teraz smiga jakby mial z 500kg mniej :P hehe :D Wstawiam wykresik .... :D

 

980411e5e2d18fe6m.jpg

 

 

Seria nie wiem czemu ale wyszła "srednia" za to po zabiegu jest MEGA SUPER, jak widać na wykresie jest jedna fala - została ona pozniej zlikwidowana po korekcie jednak nie wjezdzalismy juz na rolki poniewaz byla pozna godzina (przed 22) ! a jak sami zobaczycie hamownia niezle hałasuje... jestem mega zadowolony i o to chodziło, dla mnie roznica przed a po jest kolosalna ! Szczerze Wam polecam Dynosoft! Jeszcze raz dzieki chłopaki :D Bziuuuuuum :D

Edytowane przez Peczus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seria nie wiem czemu ale wyszła "srednia"
No faktycznie tak sobie :zdegustowany: ale ważne że teraz jest gitara :ok: . A i ile zapłaciłeś ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peczus jak na seryjnego AJM moim zdaniem wyszło super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no mi tez sie podoba ;D ciesze sie jak dziecko :D czuje ze to bedzie nie koniec.. :D ahh :D

 

 

ps. Wiecie co po ostatniej hamowni były jeszcze dwie korekty i wydaje mi się ze jest wiecej niz 145 ... pamietam po strojeniu plynniej i lepiej ciagnal ! Maskra jak sie teraz jezdzi...

Edytowane przez Peczus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę zrezygnować z Chip-owania :( . Niespodziewane wydatki mi na to niepozwolą . Ehhhhhhh.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę do Katowic rozmawiałem w zeszłym tygodniu z Wojtkiem i mówił żeby się odezwać po 15 marca, to ustalimy konkretny termin :), olko25 trochę głupio że się wykruszyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę kolegów o zaktualizowanie listy i kolegę cycu zapraszamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
olko25 trochę głupio że się wykruszyłeś.
Głupio nie głupio jak bym dał rade to bym pojechał . Też mi się nie uśmiecha że nie dam rady .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proszę kolegów o zaktualizowanie listy i kolegę cycu zapraszamy

no ja bardzo chetnie, tylko dzownilem do dynosoftu katowice i powiedzieli ze lepiej jakbym sprzreglo wymienil no ale pojechalem do warsztatu ogladali jezdzili i mowia ze sprzeglo trzymie na wszystkich biegach, auto mu zapieli ciagnal i tez sie nei slizgalo wiec nie wiem czy mam sie decydowac na program czy wymienaic sprzeglo i znowu zbierac na program...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cycu ---> Twój wybór - takze jakbys chcial sie dołączyć to pozniej dopisz sie do listy.

 

Na dzień dzisiejszy wygląda to tak.

 

1. Radar - AVF - początek marca (Katowice)

2. TRENT - AVB-dotosuje sie moze byc marzec (Wrocław)

3. Laki - B6 TDI 2.0 140KM BKP - koniec lutego (Wrocław)

4. Emate - ATJ - marzec (Katowice)

5. cih - AWX - marzec (Katowice)

6. siecki - B6 2.0 TFSI 200KM - marzec (Wrocław)

7. Balcer- B5 AFN marzec (Katowice)

8. Peczus- B5 AJM - (juz po zabiegu) - Wroclaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności